Výměna červených budíků za barevné

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Prochy01 »

Jirka. píše:
Prochy01 píše:A kde se to da teda zvolit? Mrknul bych se co tam mam... Ale vlastne u bílých to asi měnit nejde, ze?
V přizpůsobení. Mělo by to jít u všech kromě CC s tachometrem do 280ti
Myslíš pres VAG nebo primo ve volbách maxidotu? Az se mi vrati auto ze servisu, tak se svalne podívám, co tam mam... Tech verzi budiku je podle me vic. Ja treba nemam v maxu teplotu oleje a nekteri jo...

Jo a jinak v mých budikach mam černý auto, takze s ohledem na to ze mam šedou barvu jsem se zobrazením spokojenej :-D :-D a pokud tam budu mit kombika, tak bude taky cernej, heč :-D :-D :-P
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Jirka. »

přes vag
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Prochy01 »

Dík, mrknu se pak :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od ppfox »

tak jsem zase (po skoro 2 letech co mám passata) něco zjistil, a to že mám na MFD taky sedana - já si toho fakt nikdy nevšimnul :laugh: no tak alespoň na rádiu mám kombíka :wink:
Přílohy
autíčko.jpg
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Prochy01 »

A dokonce cervenyho :-)))

tak na radiu ted taky nevím co tam mam, ale bude to nejspíš taky bílé, tak snad to bude alespon kombi (kdyz uz tam ta barva nesedí) jináč nevím :-D :-D
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od macko25 »

na starych cervenych budikoch je iba sedan...

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od lukasko144 »

Raz sa tu par prispevkami ozval jeden chalan, ktory vravel, ze by vedel vymenit obrazky. Neviem uz, v ktorej teme to bolo, ale ak to najdete, pridajte to napr. aj sem. Potom by sa ten chlapcisko mohol vyjadrit napr. aj k tomu, co som pisal tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 2&start=60
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Jirka. »

lukasko144: Já mam DSG a rychlost mi to píše, starý červený budíky měli takovou tu lištu s rychlostma, tady je jen v horním rohu aktuální rychlost jako D1, S1,R, nebo při tiptroniku samotná číslice. Nikam jsem nic nekodoval.

K tvému problému: nejspíš tam rychlost nemáš kvůli starému volantu/podvolantovce, co vím tak staré budíky ani volant nepodporují BAP protokol, zatím co nové budíky nebo volant bez toho nejedou, tj, třeba nový volant se starými budíky správně nerozchodíš protože na RNS510 bud zaškrtneš BAP a jde ti ovládat volantem, ale nezobrazí se na maxidotu, nebo v RNS nezafajfkuješ BAP a pak ti komunikuje s červenými budíky, ale pak zase nejde přepímání stanic rádia volantem.
TJ. v tvém případě pokud máš starý volant tak ti podvolantovka neposílá do budíků údaj o rychlosti. Případně zkus překodovat podvolantovku nebo GW na dsg jestli se ti na budíkách něco objeví.

K mému problému: Kdyby někdo uměl předělat obrázek na varianta tak bych se nezlobil, ale zase tak moc mě to neštve abych to nějak aktivně řešil, to když už tak bych tam taky chtěl menu komfort, což tyhle J-čkový budíky neuměj a nejspíš bych kvůli tomu musel dodělat BCM což je na mě už celkem moc práce.
No a taky by se mi líbilo kdybych měl v menu fci autohold, ale to bych zase musel měnit ABS a k tomu i ř.j. ručky protože ta by zase nefachčila s novou jednotkou ABS, i když ABS a ručku tady mam z 2008ky ale vůbec nevim od kdy to ten autohold podporuje a měnit to jen tak na zkoušku se mi nechce, teda hlavně to ABS.

Ještě mam dotaz jak si přidával položku do menu maxidotu? A autohold tam u tý 2008 máš?
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Ergo »

S obrázkama sedan/kombi na budíkách se domnívám, že je to asi takto:
Budíky začínající 3C8.... - pouze sedan, budíky 3AA.... - lze nastavit sedan i kombi, jestli jsou bílé nebo barevné to nerozhoduje.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od tornado1 »

TJ. v tvém případě pokud máš starý volant tak ti podvolantovka neposílá do budíků údaj o rychlosti

tohle je totální kravina!!


a tachometr mu to bere ze slunce??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Jirka. »

tornado1 píše:TJ. v tvém případě pokud máš starý volant tak ti podvolantovka neposílá do budíků údaj o rychlosti

tohle je totální kravina!!


a tachometr mu to bere ze slunce??
Tornádo než na něco odpovídáš tak si přečti o čem se hovoří, tady se jedná o rychlost kterou má zařazenou, né kolik jede km, pokud tobě ukazuje tachometr km podle zařazené rychlosti tak to bude opravdu z toho slunce :D
Edit: uznávam že když neproklikneš na to téma kde se na to lukasko144 ptal tak to není úplně srozumitelné, tak jen doplnuji lukasko144 má problém že se mu na barevném maxidotu neukazuje v pravém horním rohu zařazená aktuální rychlost, a vzhledem že ostatním to funguje tak moje doměnka je že to je tím starým volantem a podvolantovkou, protože nám ostatním to funguje.
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 11.11.2013 11:59, celkem upraveno 1 x.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od tornado1 »

ty jsi tak trochu mimo ne? proč by podvolantovka posílala údaj o zařazené rychlosti do budíků??? kde jsi přišel na informaci že to tak skutečně je?? to je taky totální blbost
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Jirka. »

Proč se tedy podle tebe u staré podvolantovky koduje dsg aby se zobrazila lišta na displayi, když s tím nemá nic společného? Navíc jsem psal že to je má domněnka, ne že to tak 100% je. A když si tak strašně chytrý tak nám pověz čím to tedy je :D
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od tornado1 »

u každé podvolantovky se koduje přítomnost automatické převodovky a také pádel pro řazení na volantu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna červených budíků za barevné

Příspěvek od Jirka. »

tornado1 píše:u každé podvolantovky se koduje přítomnost automatické převodovky!
No dyt o tom celou dobu mluvim, aby se ukázala lišta na maxidotu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“