Passat 1.6 škube ztráci se voda

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal-KM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.07.2013 09:25
Bydliště: Kroměříž

Passat 1.6 škube ztráci se voda

Příspěvek od Michal-KM »

Zdravím jsem tu novej hledal jsem pročítal forum.
Jel jsem z práce po dálnici 120 - 130 najednou klesl výkon auto začalo zpomalovat tak jsem sjel z rozvítila se voda bylo něco pod minimem dolil jsem ale auto jede jako na 3 válce na volnoběh normal i zvuk motoru motor OK (Porucha nesvítí) ale po přidání plynu auto se dusí a teče z vyfucku dost vody venku teplo + 10. A voda se ztrácí dál rychle. Po nastartování slyším jak v motoru někde buble voda spíš jak kdyby motor pil. V nádobce na chladící kapalinu stopy po oleji a na víčku od motoru bíla emulze. Napadá mě že mi foukla palice. Ale to cukaní při jízde připadám si jako v obřím vibrátoru z toho mam strach :cry: co myslíte?
Nejezdím s tím chodím do práce pěšky. Tak se chci zeptat na vaše názory Děkuji Michal
VW Passat 1.6 (3B2)

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 1.6 škube ztráci se voda

Příspěvek od amavet »

emulze na vycku je normalni jev . podle popisu ti fouklo tesneni pod palici , nejaky valec se ti plni vodou , proto to skube . pozhazuj svicky a poznas ktery nepali nebo pali spatne . to bublani v palubce muze znamenat ze ti prochazi vzduch radiatorem ...
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“