Jak dodělat tempomat?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Jak dodělat tempomat?

Příspěvek od Blizzard »

Ahoj lidi.
Mam Passata b6 1.9 TDI 96kw a někde jsem četl ze je možné si nechat namontovat Tempomat do tohohle typu auta. Prý jen stačí koupit páčku s ovládáním tempomatu a podle schéma zapojit. Chci se zeptat jestli to tak opravdu je protože páčka je celkem levná. Viděl jsem ji někde na ne tu za 1200kc.Coz je super cena za to aby mi v autíčku přibyla tahle luxusní výhoda. Dekuji

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Jak dodělat tempomat?

Příspěvek od Rouballik »

Zkus napsat členovi Tornado1, ten se tím zabývá a sehnal by ti komplet celý zařízení.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dodělat tempomat?

Příspěvek od tornado1 »

nutná i kabeláž, ta tam také není.. zapojit to není problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Jak dodělat tempomat?

Příspěvek od wrot »

Blizzard píše:Ahoj lidi.
Mam Passata b6 1.9 TDI 96kw a někde jsem četl ze je možné si nechat namontovat Tempomat do tohohle typu auta. Prý jen stačí koupit páčku s ovládáním tempomatu a podle schéma zapojit. Chci se zeptat jestli to tak opravdu je protože páčka je celkem levná. Viděl jsem ji někde na ne tu za 1200kc.Coz je super cena za to aby mi v autíčku přibyla tahle luxusní výhoda. Dekuji
ještě koukni tady do bazaru je tam klubák Jirka. je z Prahy já kupoval páčku za 600 je to ta kolíbková pak má ještě poze s tlačítkem tu má za nižší cenu má snad i kabel na zapojení

Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Re: Jak dodělat tempomat?

Příspěvek od Blizzard »

Díky moc chlapi :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“