RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
JackLemon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.04.2013 12:14
Bydliště: Teplice

RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od JackLemon »

Hezký den,
když si přendávám z SD karty muziku do auta, písničky se nahrají dvakrát, jednou se před název napíše _ (např. ._Kabáti) a po druhé už je vše v pořádku a napíše se .Kabáti. Prostě poprvé se tam hodí ta blbá pomlčka dole a tahle muzika nejde přehrát. Neví někdo, jak to vyřešit ? Nahraju si například 300 hitů od roku 1992 do roku 2013 a všechna muziaka se vepíše dvakrát, jednou s tou hloupou pomlčkou a podruhé normálně do stejné složky. Pak je v tom hrozný brajgl a ty s tou pomlčkou se ani nepřehrají, akorát se to zasekne a auták mi napíše , že tenhle formát nepodporuje. Zkoušeno i s jiných SD kart, pořád to zlobí. Počítač mi to na SDčko nahraje pouze jednou, tak fakt netuším kde je chyba. Pak musím růčo každej song, kterej nefunguje, mazat. A to mě moc nebaví, když mám v autě 13 gb muziky :)

Díky,
Honza
Volkswagen Passat Sportline 2010 2.0 103 kw DSG...

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od dkraft »

Cauves a nemas nahodou MAC?? nebo je to klasicke "PC"cko (win7/8/XP)?? nebo nepouzivas/nesynchronizujes ty same pisnicky pres iTunes do nejakych Mp3 prehravacu??

Uživatelský avatar
JackLemon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.04.2013 12:14
Bydliště: Teplice

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od JackLemon »

Mám Maca. Kopíruju klasicky seznamy skladeb z Itunes. Myslíš, že by to na to mělo vliv ? Kartu mám formátovanou ještě z windowsů, používám jí na natáčení na GoPro..:)
Volkswagen Passat Sportline 2010 2.0 103 kw DSG...

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od dkraft »

JackLemon píše:Mám Maca. Kopíruju klasicky seznamy skladeb z Itunes. Myslíš, že by to na to mělo vliv ? Kartu mám formátovanou ještě z windowsů, používám jí na natáčení na GoPro..:)
Je to tim MACkem! MAC (OS X) narozdil od PC (Windows) pouziva tzv. skryte (ghost files) soubory pro rychlejsi vyhledavani, info, thumbnaily, apod. neco jako "indexace slozky" v systemu windows. Nemusis to SDcko formatovat, staci kdyz ho pripojis k nejakymu PC s woknama, dej si zobrazit skryte soubory (ovladaci panely, moznosti slozky, zobrazit skryte a systemove soubory) a melo by to na tebe vyskocit, vsechny je smaz a potom teprve nakopiruj do auta.

dkraft
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 21.11.2007 23:44

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od dkraft »

Smaz ty ghosty, pisnicky si tam nech! :D :good: tak jsem to myslel .......

Uživatelský avatar
JackLemon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.04.2013 12:14
Bydliště: Teplice

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od JackLemon »

Díky, super !!
Volkswagen Passat Sportline 2010 2.0 103 kw DSG...

Uživatelský avatar
TiberSeptim18
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 11.11.2013 15:03
Bydliště: Praha

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od TiberSeptim18 »

V jakym formatu máte SD kartu, mě to nebere NTFS ani FAT
VW Passat 3C 2.0TDI 103 kW 2008 CBAB
VW Passat B8 2.0TDI 140 kW 2016 R-Line

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od tornado1 »

pokud máš starší fw než 26xx a dáváš tam sdhc kartu tak to navigace nenačte... může být chyba také ve čtečce nebo připojení čtečky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od ricom »

tornado1 píše:pokud máš starší fw než 26xx a dáváš tam sdhc kartu tak to navigace nenačte... může být chyba také ve čtečce nebo připojení čtečky

on ale řeší úplně něco jiného než že mu to nečte kartu.. a dokonce už mu kolega aj poradil.. :good: ale v tom co píšeš máš recht to se mě onehdá týkalo a byl jsem z toho out.. změna FW fakt tohle vyřešila..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od tornado1 »

jasně píše že mu to nečte kartu, proto jsem mu napsal 3 možnosti - jediné proč mu to nejde.... proto nechápu tebe proč píšeš že řeší něco jiného..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od ricom »

tornado1 píše:jasně píše že mu to nečte kartu, proto jsem mu napsal 3 možnosti - jediné proč mu to nejde.... proto nechápu tebe proč píšeš že řeší něco jiného..
sorry kámo.. já myslel že reaguješ na ten první příspěvek zakladatele topicu.. a ty reaguješ tady na kolegu TiberSeptim18..

sorry máš u mě malé nevýznamné plus.. :drinks: :drinks: :thanks: :thanks:

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od capo »

Jak přesně má prosím fungovat kopírování mp3, když je jich hodně? Mám třeba ke zkopírování 7GB hudby. Dám kopírovat, ono to chvilku připravuje, pak to začne kopírovat. Kopírování trvá šíleně dlouho, a nevím zda se můžu spolehnout zda se v klidu dokončí.
Musím mít pořád klíček v zapalování, nebo ho můžu vyndat, auto zamknout a odejít?
Mám takový pocit, že i když tam klíček nechám, tak se ta navi sama po nějaké době nečinnosti, (i když jede kopírování) sama uspí...
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od capo »

Mám na SD adresář AAAAAA ve kterým je třeba 200 MP3. Chci všech těch 200 souborů zkopírovat do JINÝHO adresáře, třeba BBBBBB, na HDD RNS, ve kterým už nějaký MP3 jsou. Musím to dělat jednotlivě soubor po souboru, nebo na to existuje nějakej jinej postup, na kterej jsem nepřišel?
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od capo »

No tak to už si dělá ta navaigace srandu. Chtěl jsem zkopírovat adresář AAAAA z SD do stejného adresáře na HDD, protože prostě do něj potřebuju přidat větší množství souborů a nechci to dělat po jednom (na jiný postup jsem nepřišel). A ono ani tohle nejde! Ono to ten adresář přejmenuje, nedoplní to hudbu do něj. Já už fakt nevím, nepřišel jsem na žádný způsob jak si doplňovat hudbu než kompletně všechno přepsat (což je min na 2 hodiny), aniž by se mi RNS furt nevypínala....
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta

Příspěvek od capo »

Aha, tak už jsem na to asi přišel. Celej problém tkví v tom, že nejde označit více souborů nebo adresářů najednou. Vždy jen jeden. A obsah adresář do stejně se jmenujícího adresáře nedáte.
Pokud si ale nakopírujete vše co potřebujete přenést do rootu SD karty, a dáte kopírovat kartu jako celek, tak vám to zkopíruje pouze její obsah. Takže tímto způsobem kopírujete všechny soubory do libovolného adresáře který si zvolíte.

Je to tady takovej můj monolog, asi jsem divnej, nebo nechápu že nikdo z vás to ještě neřešil :)
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Odpovědět

Zpět na „Navigace“