Repro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Repro

Příspěvek od Blizzard »

Čau lidi.

U svého pašíka b6 2001 variant bych chtěl trochu vylepšit hudbu.Předchozí majitel mněníl přední repro,ale výškače nechal.Je to docela znát.Dost zkreslují.Tak se chci zeptat kolik místa je pod plastovým trojuhleničkem.Zda li by se tam dalo nasoukat toto http://www.tipa.eu/cz/reproduktor-do-au ... /d-131640/" onclick="window.open(this.href);return false; .Tapec předních dveří jsem zatím nesundával,ale když jsem si posvítil baterkou přes mřížku tak jsou tam středobasy s promáčklou membránou :( Nevím jestli se mám pokusit membránu opravit nebo investovat do komponentních repro.V autě mám rádio pioneer 4x50w.Do zadních dveří hodlám dát magnat bull power 135 75Rms které mi leží doma ,ale jsou menšího průměru.Tapec zadních dveří šel sundat lehce.Ale nevím jestli tapec předních dveří není někde uchycený šroubky.Nerad bych to zprasil.......Díky za postřehy.

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Repro

Příspěvek od DaveA3 »

Ahoj, tak pokud už chceš měnit repro tak pouvažuj a raději trochu zainvestuj do lepší značky než je tahle, záleží také zda budeš mít v plánu dávat zesilovač či jen na rádio? pokud budou repra poháněný jen rádiem tak je víc než výkon repro důležitá jejich citlivost. Pokud je memrána jen promáčklá nikoliv děravá tak to většinou nevadí, Jinak je dobré také vytlumit dveře

Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Příspěvek od Blizzard »

Mám v plánu připojit je jen na rádio. Mel bys nějaký tip na kvalitní komponentní repro? Ze bych je dal dopředu místo těch co tam jsou a dozadu bych dal magnaty které už doma mám a k těm bych ještě dokoupil vyskace. Myslel jsem si že vyskace na které jsem dal odkaz by v pohodě stačily. Zvládají přece 60w R s což je víc než poskytuje zesilovač v rádiu....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Repro

Příspěvek od DaveA3 »

, Rádio dává nějakých 25W rms na kanál tak koukat po reprech co mají vyšší citlovost a rozumný výkon, Dobrých komponentních reproduktorů je dosti záleží kolik do nich chceš investovat :-) dej sem info v jaké cenové kategorii se chceš pohybovat pak ti nějaké pošlu

Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Příspěvek od Blizzard »

Chtěl bych investovat něco okolo 2tis.Dnes jsem ale zkoušel zapojit magnaty do zadních dveří a jaksi nestíhaly. Když jsem je ale připojil u kamaráda do zesilovače tak hráli krásně. Tak teď nevím jestli je to rádiem nebo špatně odstínenou kabeláží. No byl jsem rozhodnutý jen pro repro ale možná že zesilovač bude na místě. Sám teď nevím.... Babo rad :)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Repro

Příspěvek od DaveA3 »

Tak to je ten případ kdy repro maj zjevně malou citlivost a vysoký výkon pak je rádio nerozhýbe tak jak má :-) pokud tedy chceš repro vhodné na rádio tak třebas tyto http://www.revilohifi.cz/reproduktory-d ... ts652.html" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo pak tyto a máš k tomu i tlumení na dveře http://www.revilohifi.cz/produkty-v-akc ... clone.html" onclick="window.open(this.href);return false; což je lepší

Blizzard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 08.11.2013 13:34
Bydliště: Opava

Re: Repro

Příspěvek od Blizzard »

To vypadá docela dobře. Nejspíš do toho půjdu. Rad bych mel v autě kvalitní hudbu i bez zesilovače protože si nemůžu dovolit investovat moc peněz a taky se mi nechce tahat kabely. Dam je dopředu místo původních protože ty taky moc nestíhají. Mel bys I nejakou levnější alternativu dozadu? Třeba jen dvoupasmove. Jinak díky za skvělý tip.

Odesláno z mého ME301T pomocí Tapatalk 2

DaveA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.05.2009 13:18

Re: Repro

Příspěvek od DaveA3 »

Pokud jezdíš sám tak jsou zadní repro zbytečný, sám je tam také nemám, je lepší raději investovat do pořádných reproduktorů do dveří, vytlumit dveře a repra správně namontovat, A jinak kvalitní poslech je vždy lepší se zesilovačem,

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“