K: parkovaciu kameru do VW znaku

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
adultboy333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 31.08.2011 14:57
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od adultboy333 »

Kupim originalnu parkovaciu kameru do VW znaku aj s riadiacou jednotkou. Cena do 200 eur.Prosim do sukromnej spravy.Dakujem.
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort/Secure/Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium",blue graphit perlet,bixenony s natacanim do zakrut, LED GTI zadne svetla

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od fridrikh »

Nevim jakou rj maš na mysli jinak kupuji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


http://www.zbozi.cz/vyrobek/kamera-ccd- ... aran-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od svatan »

ŘJ je potřeba, pokud chceš do rádia zapojit i něco jiného, než jen kameru, třeba TV, protože se vše připojuje na jeden vstup na rádiu. Aspoň co jsem někde četl. Další věc je, že shání originální, tadle asi nebude, nevím...
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od fridrikh »

Jednodušší je mít origo vstup, ale když na mysli měl na dodělání, tak by bylo dobré vědět a napsat, co chce, třeba na dodělání do rcd 210 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no to je jedno, kameru za pětku má, co dál by mně mělo být šumák :pleasantry: Odkaz na jednotku mu klidně můžu poslat taky, ale za pětku dohromady, když někdo přidá RCD 210 beru taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od svatan »

Já právě myslím, že ta ŘJ je potřeba i na origo vstup třeba do RCD 510. Pokud tam chceš napojit víc věcí, třeba ten tv-tuner.

Na tydle věci je nejlepší německý e-bay, běžně se to tam prodává. Nedávno jsem tam viděl vydražený nový otevírání 5. dveří s kamerou za 120Euro. Ale to byl asi spíš výjimka, běžně se to tam prodává za 250éček.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

RJ kamera je tam jedině proto, aby se při natáčení volantu zobrazovala trajektorie couvání...

to co píše svatan je blbost
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od fridrikh »

Ale když už tě tu máme, prosímtě nemáš doma starší levnější v a1 stavu? klidně sz :good:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

mám, záleží jestli pro systém s jednotkou nebo bez
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od svatan »

Vyčetl jsem to odsud, pokud napsal tenkrát "rolbar" blbost, nebo jsem to špatně pochopil tak OK... Vlastě tím líp, montáž je aspoň jednodušší.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=234&t=173535" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

kamera s RJ je nutná pokud v autě je tv tuner, ale může se dát i do auta bez tv tuneru.. záleží kdo co chce a kolik chce investovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

fridrikh píše:Jednodušší je mít origo vstup, ale když na mysli měl na dodělání, tak by bylo dobré vědět a napsat, co chce, třeba na dodělání do rcd 210 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no to je jedno, kameru za pětku má, co dál by mně mělo být šumák :pleasantry: Odkaz na jednotku mu klidně můžu poslat taky, ale za pětku dohromady, když někdo přidá RCD 210 beru taky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na ten čínský šmejd ve znaku je potřeba převodník - co se prodává u nás... v žádném případě to není origo.....

a do G6 se nikdy nedělala kamera ve znaku s RJ - trajektorie couvání...

vůbec nevím jakou RJ máš teda na mysli..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od fridrikh »

Kameru ve znaku jsem potkal na internetu, tak jsem vložil odkaz. O žádné jednotce jsem nevěděl a proto jsem psal pro zapojení do RCD 210, viděli jste, že by podporovalo obraz? :mrgreen: :mrgreen: Kdyby se vyjádřil, kterou jednotku měl na mysli a potkal bych ji, tak bych mu poslal odkaz taky. Nerozumím tomu jako ty, ale pokud to jde a někde to potkám, tak pošlu odkaz. Teď už víme, že ta kamera je čínského původu, nemá cenu ji kupovat. Ale cenu jsi mi navrhl, já teda na to nemám, ale pošli mu ji do SZ a napiš sem: máš SZ a tím by byl tento topic vyřešený. Ty jsi tady na elektriku mistr.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

moje reakce je na poptávku zadavatele inzerátu....
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od oizoMR »

Připojoval jste to někdo k RNS 510 ? Je potřeba něco extra k propojení, nebo stačí to co v balení ?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: K: parkovaciu kameru do VW znaku

Příspěvek od tornado1 »

v jakém balení?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Bazar“