zámek řidiče

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

srotty Taky mě to přišlo divné,sem to dočetl tady že jide o mikrospínač a jak tam dojdu a řeknu problém tak jsem natěšený že dám pár korun za mikrospínač + práce a z něho vyleze NOVÝ ZÁMEK. Uvidím v pondělí,ale nedej bohu aby řekl že mi ten zámek vymění za nový,který taky zaplatím,to už bych se tam nikdy neukázal :D
Nijak bych tohle celé neřešil,ale člověk může být někde odjetý a odejde mu baterka v klíči a jak si pak otevře ? Nijak.
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: zámek řidiče

Příspěvek od srotty »

Otevřeš přes spolujezdce ne :D

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

srotty Já mám zámek jenom u řidiče ;) Sice je možné že u spolujezdce je jenom záslepka :)
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: zámek řidiče

Příspěvek od srotty »

Jo tak to jo.Zrovna to samý jsem ted spravoval na fabii-studený spoj na tišťáku zámku.

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

srotty Je možné že třeba jide o ten studený spoj jak říkáš a nebude se muset měnit celý zámek,ale i tak,není to trochu divné na novém zámku ? Tím pádem by ty díly od ELITU byly fakt na ... Příště se tu radši zeptám nebo zajedu do škodovky/vw na origo zámek,který stojí stejně jak ta China.
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zámek řidiče

Příspěvek od xerxes »

studeny spoj bych vyloučil spiš bych ještě prošel kabelaž

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

ale pro nas koumaky radeji praci navic nez 4200kc za origos a nebo 1500 z vrakace...a k te kabelazi uz se stim nekdo setkal ze byla opravdu spatna?teda z toho celeho svazku zlomeny zrovna kablik na central? :D ja to mam zrovna na aute zamky prepajene,odemykani ok ale auto zamknout nejde.ani u ridice a ani u spolujezdce.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zámek řidiče

Příspěvek od xerxes »

nemáš ty zamky špatně poskladane?

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

luki Takže myslíš že by to mohla být chyba zámku ? Ono všechno funguje,jakorát nejde mechanicky odemčít. Zamčít ano a dálka normálně funguje ;) Před výměnou kromě toho mikrospínače bylo v pohodě i mechanické + dálkové zamykání
Sglunda Nevím jestli to mohl být origo zámek nebo ne,ale z vrakáče určitě. Mechanikovi dováží díly ELIT pokud vám to něco říká a za zámek mě bylo účtováno necelých 600 Kč ;)
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

tak to je čína ten zámek tady u těch zámku není nic neobvyklého když nový zámek nefunguje.. bohužel nejspíš do roka budeš měnit znovu. ten origo co jsi tam měl původně nejspíše stačilo propájet máznout vyměnit zrovna mikrospínač a na několik let by si měl zase klid

zámky opravuje málo kdo.. nejlehčí je vyměnit za jiný
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

ja tam mel vsude studene spoje + spatne mikrospinace.bohuzel kdyz jsem to delal tak jsem o tech spinacich nevedel.ale po dnesku dalsi poznatek:kdyz otevru prave zadni dvere nerozsviti se mi osvetleni v aute(konkretne jsou to dvere ktere se mi zamkly na safe a nesly odemknout).a zamky byly funkcni jen jsem mel problem ze kdyz jsem auto zamkl po nejake dobe se mi sam zapl alarm,ovsem nez jsem k autu dosel zase se vypl... dotahnout do konce jsem to uz nestihl protoze uz nebyl cas....a vag bude pod stromeckem :D

a souhlasim oprava zamku je financne nenarocna 1 zamek cca 80kc(novy mikrospinac) ale casove je to silene...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

časově se to taky docela dá (1 - 1,5 hodiny dveře), když to už někdo nedělal před tebou a není třeba plech přilepený silikonem, v tisícihranu nabouchaný imbus a podobně jak to někdy bývá
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

nic takoveho tam nastesti nebylo ale kdyz to delas poprve tak nechci uz pomalu ani vzpominat... jedny dvere pomalu cela sobota...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

jo to znám když jsem to dělal poprvé, tak to bylo než jsem ten zámek složil aby zase fungoval
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

majrek001 Myslím si to samé co ty,jakorát co s mechanikem uděláš :D Proto mě docela překvapilo,že mi ho nedal abych to měl třeba jako náhradní díl,ale nechal si ho nebo přinejhorším zahodil někam do kontejneru :D Ale dnes sem za ním byl,řekl sem mu o tom a prý je chyba zámku,takže ho vyreklamují a dají mě nový ;) Takže budu nejspíš platit jenom za práci,což není nijak vysoká částka ;) Ale jak sem říkal kámošovi,měli zkotrolovat dálku + mechaniku,né jenom dálku :D
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“