1.6 74kw AKL netahne

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 1.6 74kw AKL netahne

Příspěvek od xerxes »

TO:Jarda710
00515 halluv snimač pohledej už se to tu střešně hodně krat řešilo :wink:

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 74kw AKL netahne

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

luki píše:
Tomas GOLF 1.6SR píše:Dobrý den ,mám také motor 1.6 AKL SR 74KW Benzín + LPG vstřiky sou cca 3 roky staré, na oba řežimy se to chová stejně, ,občas motor tahne ,občas ne ,Spotřeba na LPG i benzín normální kolem 6-7 litrů . , a občas houpe volnoběh , na Vagu to ukazovalo chybu lambdy sondy ,lambda sonda vyměněná, ,šktrící klapka nová VDO , olej a olejový filtr vyměněný ,chladivo také , váha vzduchu při odpojení, motor jede velice nepravidelně, měla by být v pořádku ,vzduchový filtr nový, svíčky nové, nové těsnění na sání , nový střední a zadní díl výfuku, přetěsnění motoru- víka, hlavy, , nové pístní kroužky , zbroušení hlavy , udělané rozvody, vodní pumpa nová, už nevím co bych na autě vyměnil. mě přijde že měním už snad komplet auto co je uvnitř, mě už napadá jen ŘJ,nebo zda se dá nějak zjistit lambda zda měří, ale to by mě podle mě rostla spotřeba..


Pokud se s tím někdo setkal tak prosím poraďte už stím bojuji přes Rok a něco.

Díky
lambdu vyzkoušiš v bloku měřenych hodnot pole lambda faktor :wink:
NO ona už změřená byla několikrát jen furt neměří a je nová ,spotřeba normální ,odpojená taky to nemělo vliv na chod auta.
Může se to projevovat ztátou výkonu někdy a někdy zase normálním výkonem ,nedá se s tím jezdit ,někdy to jede jak šnek ..
Až budu u bráchy hodím sem screen z vagu..
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

tre-SKA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 09.09.2008 14:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.6 74kw AKL netahne

Příspěvek od tre-SKA »

Aj si nieco vymyslel? Mam rovnaky problem... nejekdy ide super a niekedy je lenive a skube 8O

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“