Polodot problikavá

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Pimin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 15.02.2013 02:16

Polodot problikavá

Příspěvek od Pimin »

Zdravím nesetkal se někdo s podobným problémem u Polodotu?

Polodoty naskočí a po chvíli zhasnou poté zase naskočí a tak dále. Někdy jen svítí červeně a není nic čitelné, nebo nefungují vůbec. :( A od toho někdy fungují bez problémů.

odkaz : http://www.youtube.com/watch?v=aIGAmpH- ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


VW Golf mkIV 1.8 turbo AGU

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od duduh »

Co jsem měl vadné displeje tak většinou vysazovala vrchní část displeje.Chce to provést především na VAGíně test samotného displeje.Pochybuji,že někdo v tvém okolí má diagnostiku na PP.Potom se podívat,jestli v napájecí cestě není nějaký studený spoj na tišteném spoji budíků.Typoval bych to na ten samotný displej.Cena do 1tis.Nevyměníš jej ale obyčejnou trafopájkou.Dělá se to mikropájkou (horkovzduškou) a speciální kapalinou např. Weller Flux-Set.Samotný displej je na flexipásku a ten je háklivý na pájení.Nejrychlejší by bylo odzkoušet druhé budíky.
DEJ SI DO AVATARU CO MÁŠ ZA AUTÍ.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od duduh »

....tady máš ilustrační foto jak to asi vypadá.Není to tedy tvůj palubák.
Přílohy
displej I.jpg
zadek II.jpg

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od Wíťa »

kdyz je v sekci golf iv/bora tak ma asi tohle auto ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Pimin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 15.02.2013 02:16

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od Pimin »

duduh píše:Co jsem měl vadné displeje tak většinou vysazovala vrchní část displeje.Chce to provést především na VAGíně test samotného displeje.Pochybuji,že někdo v tvém okolí má diagnostiku na PP.Potom se podívat,jestli v napájecí cestě není nějaký studený spoj na tišteném spoji budíků.Typoval bych to na ten samotný displej.Cena do 1tis.Nevyměníš jej ale obyčejnou trafopájkou.Dělá se to mikropájkou (horkovzduškou) a speciální kapalinou např. Weller Flux-Set.Samotný displej je na flexipásku a ten je háklivý na pájení.Nejrychlejší by bylo odzkoušet druhé budíky.
DEJ SI DO AVATARU CO MÁŠ ZA AUTÍ.

děkuji, zkusím se dostat na diagnostiku a do popisku jsem hodil auto. Při dnešní cestě se to chovalo normálně.
VW Golf mkIV 1.8 turbo AGU

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od duduh »

Na tom flexipásku je implantovaný i procesor (na obrázku ten stříbrný obdélník).A samotné připojení flexi ke sklíčku displeje není také šťastné řešení.A to je právě ta bolest, že to jednou jde a jednou nejde..Celé je to potom hodně teplotně namáhané a nastávají tyto problémy.Displej u svého autí jsem musel také měnit.Vysazovala horní část.
Na té VAGíně v tom testu displeje zjistíš pouze (v dané chvíli funkčnosti a nefunkčnosti!!!) jestli svítí všechny segmenty.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od Goauld »

Mě to připadá jako špatnej kontak někde v přístrojovce, protože dochází k resetování hlášky servis a pípnutí. Kdyby to byla jenom chyba displeje, tak by nepípal a znovu nevypisoval hlášku jako při znovuzapnutí zapalování.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Pimin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 15.02.2013 02:16

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od Pimin »

Goauld píše:Mě to připadá jako špatnej kontak někde v přístrojovce, protože dochází k resetování hlášky servis a pípnutí. Kdyby to byla jenom chyba displeje, tak by nepípal a znovu nevypisoval hlášku jako při znovuzapnutí zapalování.

Přikláněl by se taky ke kontaktu, protože někdy jedou bez chyby a někdy takhle blikají jak cirkus. :!:
VW Golf mkIV 1.8 turbo AGU

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od duduh »

Konektory jsou zafixované.Jedině že by se v tom někdo hrabal.Uvidíme co mu řekne VAGína.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od Goauld »

Podle mě vůbec nic.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
tycon87
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1337
Registrován: 05.04.2008 18:25
Bydliště: Světlá nad Sázavou, okr.Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od tycon87 »

Kdyby jste někdo chtěl funkční budíky s polodotem na diesla GIV, tak mám za 800,-Kč. :wink:
Veškeré použité náhradní díly na vozy VW,Škoda,Seat, Audi!

Můj bývalý vůz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=123228" onclick="window.open(this.href);return false;
Bylo moje:http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=207158

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od midnight_man »

Zdravim,

vsimam si na podsvieteni (cervenom) u polodotu, ze v pozadí sa to podsvietenie "vlní", respektíve nie je statické (čo by malo byť). Na oranžovom polodote v octavii I mi to nerobi. Inač polodot funguje ako ma...kde bude problem? dakujem
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od vtuni »

odchází do kytek displej
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od duduh »

TO midnight_man:Dej si na VAGíně test displeje a tam teprve uvidíš "na celé ploše displeje" co ti to dělá za maras.

TO Pimin:Jak jsi dopadl?

midnight_man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 23:41
Bydliště: Ružomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: Polodot problikavá

Příspěvek od midnight_man »

nestraš :D no idem skusit.
Octavia, ASZ
Bora 4motion, AGN

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“