zámek řidiče

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

to je ta pr**l mi to gungovalo hned kdyz jsm to prepajel ale co bylo potom... jen same k...y a p..e proc to nefunguje...bohuzel to trva do ted.auto zamykame tak ze zmacknu cudlik zamku,zamknu zavrene dvere,zavru dvere od ridice a zamknu pres klicek.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

to jsi asi udělal někde chybu. a to jsi prošel všechny čtyři zámky a nesvítí ti náhodou někde světýlko ve dveřích i po zavření dveří?

co píše diagnostika všechno za chyby k zámkům? vždycky je nejlepší udělat všechny zámky.. většinou to je tak že blbnou dveře řidiče opravíš začne blbnout spolujezdec opravíš ho a pak zadek... takže nakonec se začnou projevovat zámky který předtím docela chodili, protože nejlepší udělat celý auto..


co mám tak zpětnou vazbu na kluky co jsem jim dělal zámky, tak jedny z prvních jsou 3,5 roku a pořád chodí jak hodinky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

no vag bude az 24.jelikoz se nam narodila cera tak uz jsem to neresil ale uz me to zacina sr*t radne...auto porad zavirat takovym debilnim zpuobem...
svetelko nesviti nikde.kdyz otevru vsechny dvere krom pravych zadnich tak se vsude rozsviti a potom zhasne.jen u tech zadnich se nedeje nic.ale zamek zamyka normalne.....
a chyba je ta ze ja to delal jeste v dobe kdy jsem o tom tak trochu vedel kulove ale nechapu proc to fungovalo a pak prestalo...jen nemam teplou garaz abych to dodelal ted v zimne.

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

Ahojte ;) Takže nový poznatek,byl jsem za mechanikem a zámek chodí normálně ( byl jsem u toho) ,takže se nejedná o žádné studené spoje nebo chybu zámku,ale i tak děkuji za vaše minulé postřehy ;) Problém byl ten,že ten nový zámek měl takou tu blbinku co odemyká/zamyká příliš daleko než origo zámek,takže tím ta pacička neotočí,protože tam nedosáhne. Dosáhne jenom otočením vlevo kvůli náporu,který je menší. Takže mi po Vánocích objedná celou novou vložku zámku,která prý víjde na 1400,což sem měl málem bobky :D Stejně se mi nezdá že nová bude delší jak ta původní
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

zajímavý takový to styl opravy to by ho každý druhý poslal někam.. to aby ses doplatil
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

myslis menit tu packu ktera ovlada zamykani a odemceni?ja to koupil na golfa v opave za cca 200kc tak nejak nechapu tu cenu 1400??za to ze povoli 1 torx a potom vynda celou vlozku zamku??ja za to dal v servisu 200 kc +200 dily.

http://auto.aukro.cz/zamek-dveri-vw-pol ... 54646.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: zámek řidiče

Příspěvek od srotty »

Tak za 1400 bych se na to vy...Zkusil bych tu tyčinku něčím nastavit ,aby dosáhla do zámku.Oprava za pár korun.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

KUBAMIKLAS: to mi stejně nejde do hlavy.. ty repliky musí být stejný jinak by to nepasovalo a blbost aby se musela upravovat to táhlo.. je ten zámek vůbec pro GIV není to náhodou na fabii? jde ti kolébka co je na madle řidiče tím to jde zamknout?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: zámek řidiče

Příspěvek od srotty »

Vždyť píše,že dálkou se mu to normálně zamče,že je problém v mech.spojení klíček-zámek.Takže centrál -kolébka u madla dveří mu to zamkne.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

jasný, ale pokud se nepletu tak když dáš z fábky zámek do GIV tak všechno funguje je né ta kolébka protože je to jinak zapojené.. jinak si nedovedu vysvětlit, proč nedošáhne táhlo do zámku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: zámek řidiče

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

On že bude prý stál celý ten díl,celá ta vložka 1400 kč. On tu vložku aj vytáhl a rozebral,byla tam jakási pružinka a prý tam bylo něco špatně že otočením klíčku doleva to fungovalo ale doprava už tam byla nějaké vůle a nedovolilo to tomu zámku odemčít :) On to zkusil aj jednou podložkou podložit,ale ani to nepomohlo a když sem slyšel tu cenu tak sem si z toho taky málem sedl na pr**l. Za také malé nic,ale prý to stojí tolik kvůli tomu,že se to vyrábí podle VIN aby to sedělo s imobilizérem jak sem takto četl. Nerozumím tomu,ale on jako mechanik je žádaný a má práce dost,kterou dobře udělá,ale podle mého nemá čas se sr*t s takými malými blbinkami,tak to radši vymění za nové.
Sglunda Jo přesně tu páčku myslím ;) prý je tam něco špatně v celém to mechanismu,on to aj rozdělal čímsi podložil nebo prostě na tom cosi udělal,složil to zpět a nic,to mělo vůli jak kdyby se to doprava jenom protočilo. Jinak zámek funguje,jak vytáhl tu vložku tak do zámku vložil plochý šroubovák a fungovalo všechno.
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

takže je problém s tím že na jednu stanu otočit a na druhou ne? ta cena je protože to skládají podle planžety co máš v autě
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

pokad to je jen ta pruzina nebo neco vtom tak oprava za 300kc.oreginal dily vyrabi skodovka,je to stejny zamek a ty packy nebo pruzina a nebo ten kos tam praskne a nefunguje to vubec.kdyz jsem to poskladal spatne tak na jednu stranu to fungovalo ale na druhou ne.ale jsme zase u toho asi se mu s tim nachce hrat tak vymneni cele,coz si myslim ze je kravina.

http://www.cc-autodily.cz/sada-oprav-vlozky-zamk-1_1" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.cc-autodily.cz/sada-oprav-vlozka-zam" onclick="window.open(this.href);return false;

takze pokud je chyba nekde tady tak porad nechapu cenu :-D

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: zámek řidiče

Příspěvek od Sglunda »

kluci sice to tady nepatri ale co si o tom myslite??mam jen jeden klic s nefunkcni dalkou.

http://auto.aukro.cz/klic-vw-volkswagen ... 77798.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zámek řidiče

Příspěvek od majrek001 »

ten asi nebude výherní.. běžně tady obyč klíče mají tlačítko zamknout a odemknout a ne odemknout/zamknout a kufr, ale hlavně záleží jakou máš frekvenci a taky co je tam za komfortku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“