Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
headCrush3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 14.11.2013 23:08

Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od headCrush3R »

Čaute mám takový dotaz... Něják extra se v tom nevyznám a proto se chci zeptat, co stačí vyměnit na autě, aby už mělo nějáký kvalitnější lepší zvuk a znělo to dobře... Jestli stačí dát nějákou sportovní koncovku, sportovní tlumič, vyměnit střeďák atd... Co stačí udělat jako takovej základ, aby už to znělo a hlavně za dobrou cenu, nebo co by jste doporučili udělat? chtěl bych, aby to fakt dobře znělo a aby s tím pak hlavně nebyl nějáký velký problém na technické, že by mě s tím posrali do pr**le, že s tím nemůžu jezdit... Kdyžtak i prosím napsat přibližnou cenu vždy odhadem a kdyby jste měli na někoho kontakt v Brně a blízkém okolé, kdo to kvalitně dělá - web, telefon, mail... Tak moc děkuju, mějte se.. :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od Mára_VR6 »

:good:
Přílohy
brus08.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Cooky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 30.10.2012 12:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od Cooky »

:laugh: :laugh: :laugh:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od vtuni »

slova levně a kvalitně nejdou moc (spíš vůbec) dohromady - ještě ti tam chybí k dokonalosti rychle :mrgreen: :mrgreen:

je třeba si uvědomit že "zvuk" je vedlejší a nežádoucí projev výkonu a objemu motoru
takže 1,2HTP nikdy nebude mít zvuk jak 4,2 V8 od audi ať do toho nasypeš kolik budeš chtít..


slovo levně - je taky zavádějící - protože pro někoho je levný celonerez výfuk od millteku za 20tis.. pro někoho jsou drahý LED žárovky za kilo ...

taky by asi bylo dobrý vědět na jaký auto + motor to má být a kolik do toho chceš investovat.. bohužel mi došly baterky v křišťálové kouli
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

headCrush3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 14.11.2013 23:08

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od headCrush3R »

Omlouvám se za špatné vyjádření.. Už jsem tak trošku spal.. :D
No mám dvě auta passata a civica, ale na passata nic takové nechcu vůbec dělat.. Tudiž bych to chtěl na Civica 1.4 a cena tak do 5 000, jestli by vůbec za takovou cenu něco šlo.. :)

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od 11mAjA11 »

https://www.youtube.com/watch?v=FmNolu_ ... ata_player" onclick="window.open(this.href);return false;

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Frank51
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 19.05.2008 17:30

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od Frank51 »

Něco takového?
http://www.youtube.com/watch?v=L9kL2VW_cyg" onclick="window.open(this.href);return false;


KubassB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 10.12.2013 20:02

Re: Jak udělat levně a kvalitně na autě dobrý zvuk ?

Příspěvek od KubassB »

Mě odešel tlumič a teď to má docela pěknej zvuk i bez úprav:) Děravej není,to mi koukal chlápek už v servisu. Když to vytočím nebo podřadím tak to má takovej rally zvuk:)
VW Golf IV(1998),1.6 SR 74kw(100PS),K&N,E85(flexcar).

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“