Elektronika

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
valex115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.03.2013 19:13
Bydliště: Břidličná

Elektronika

Příspěvek od valex115 »

Zdravím klubáci nikde jsem nenašel tento problém.Jde o to že když nastartuji tak vnitřní osvětlení zhasne asi až po půl minutě jízdy,el. ovládání oken,vyhřívání zrcátek a naklápění začne fungovat až po určité době(někdy za 1min jindy i po půl hodině)nevíte někdo v čem by mohl být problém??? :?: Dnes po kontrole kabeláže u komfortky a komfortky mi přestalo fungovat i dodělávané DO a vybila se mi i baterie. :fool:
1,9Tdi-66kw-1998rv

Spider44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.11.2009 22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektronika

Příspěvek od Spider44 »

Ze by někde nějaký zkrat a nebo špatně kontakt...hledej a nebo počkej až se ti tu ozve nějaký elektrikář....Ale jestli můžu poradit domluv se s tornado1 ...on je přes elektro machr a extra třída

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Elektronika

Příspěvek od FandaTDI »

ty světýlka může dělat špatnej dveřní mikrospínač (řj nepozná zavření dveří) a díky tomu se řj "neuspí" a žere víc, ale na vymlácení baterky za den to neni ... ono taky otázka, co přesně je tam domontovanýho a jak ...

Uživatelský avatar
valex115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.03.2013 19:13
Bydliště: Břidličná

Re: Elektronika

Příspěvek od valex115 »

Zdravím klubáci tak mi to nedalo a opět jsem vytáhl komfortku protože mi nefungovalo už vůbec nic a po proměření jsem zjistil že je OK ale našel jsem (jakoby steřelé,nafouklé nebo jak to popsat)kabely po zlomení těchto kabelů se vysipal zelený prášek.Takže opět oprava kabeláže po cca 6měsících.Voda tam není ale nějaké to vlhko se vždy najde tak asi proto.
1,9Tdi-66kw-1998rv

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Elektronika

Příspěvek od FandaTDI »

kde přesně jsi měl takhle "prožraný" kabely?

Uživatelský avatar
valex115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.03.2013 19:13
Bydliště: Břidličná

Re: Elektronika

Příspěvek od valex115 »

V kabelovém svazku u komfortky. :!:
1,9Tdi-66kw-1998rv

kaspiler
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.12.2013 21:57

Re: Elektronika

Příspěvek od kaspiler »

Zdravím klubaci měl bych dotaz mam pasika b5 a zajimalo by me jestli se da nejak prehrat komfortka zlobi mi nekolik veci jako jsou treba nektery kontrolky,vyhrivani sedacky a hlavne central v zadnich dverich i kdyz v nich mam novy zamek. A jestli nahodou nemate nekdo Vag diagnostiku do servisu se mi nechce za takovy tezky penize jsem z Karlovarska diky za odpovedi

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Elektronika

Příspěvek od M@ty »

Abys pochopil tvůj problém, tak si najdi příspěvky o vytopené komfortní jednotce. Většinou se rozpadne její kabeláž. V případě zámku to ještě může být zlomený kabel dveří. Hlavní je odstranit příčinu vytopené KJ - zatékání do auta. Opět je zde milión příspěvků s řešením (plechy stahovaček, těsnění boxu ŘJ a pyl. filtru když jsou ucpané kanály pod aku, průchodka bovdenu zámku kapoty, uchycení hagusů).
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“