VR6

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
devastator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 23.04.2012 10:06
Bydliště: Hlučín

VR6

Příspěvek od devastator »

Zdravím,sháním tady na foru někoho kdo má obsáhlejší zkušenosti s motory VR6 já sám nejsem laik a jako automechanik se živím už téměř 20 let ale nestydím se nechat si poradit :kap: pokud o někom takovém víte byť by nebyl tady s fora a byl by ochotný konzultovat pošlete mi na něho prosím kontakt do SZ děkuji.

O co vlastně jde: asi před 25000km jsem měnil komplet rozvody, měl jsem prasklou vodící lištu horního řetězu, vyměnil jsem spojku a demontoval a vyčistil vanu včetně koše ol. čerpadla asi před 20000km se bez varování začal ozývat znovu řetěz typický zvuk hluk není markantní ale sere mě zvláštní je že to nedělá hned po startu ale asi cca 3min po a po úplném zahřáti lehce ustoupí ale nepřejde. Před měsícem jsem zhodil horní kryt ale nic jsem nenašel vše ok vyměnil jsem znovu napínák a olej,bez efektu. Včera jsem to cele rozebral převodovka dolů nikde není vidět žádné poškození lišty ok řetězy jsem porovnal s novými a délka je nachlup stejná vložená hřídel pro náhon ol. čerpadla nemá znatelnou radiální vůly pouze axiální, neměříl jsem,ale nezdá se být velká typuji tak 0,40mm. Tlak oleje neklesá u zahřátého motoru na volnoběh pod 1,6 bar. rozvodové kola jsou nové, fakt už nevím pokud vás něco napadne............ :thk:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“