Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

ppfox píše:hezký videa - v tom tunelu (Mohelnice?) je to slušný, ty občasný změny barev ničemu nevadí a na výjezdu ven se podobně "zasvítí" každá kamerka, v noci slušný - celkově se mi to líbí - natáčí to MNOHEM líp, než ta moje. Kolik hodin záznamu se v tomhle režimu (normal/1080) vejde na 32GB kartu?
Tunel je v Ostravě. Kolik se vejde 32GB? To si mě dostal. Vůbec netuším. Mělo byto být kolem 10 hodin. Pak tě kamera hlasem upozorní, že bude plné a začne po nějaké době přemazávat staré nahrávky. Dělá to ale s předstihem, takže stihneš dojed domů, přesunou videa a jedeš dál.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Qido »

Tabulka jak kráva je na konci stránky...

http://www.blackvue.cz/dr400g-hd2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

ppfox píše:hezký videa - v tom tunelu (Mohelnice?) je to slušný, ty občasný změny barev ničemu nevadí a na výjezdu ven se podobně "zasvítí" každá kamerka, v noci slušný - celkově se mi to líbí - natáčí to MNOHEM líp, než ta moje. Kolik hodin záznamu se v tomhle režimu (normal/1080) vejde na 32GB kartu?
Qido píše:...Rozhoduji se mezi modelem DR380G a DR400G...
a ještě mi pls někdo vysvětlete následující, když si vybereš kameru bez wi-fi, jak si zkontroluješ nastavení kamery? je tam nějaký kabel, který připojíš k mobilu?
Nastavení se dělá na SDHC kartě, kterou dáš pomocí usb redukce do PC nebo Mac. Nastavíš a dáš zpět kartu do kamery a ona nastavení přijme. já to dělám přes Wi-Fi v autě, ale když to kamera nemá, tak jedině comp.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Qido »

No je k tomu i aplikace na Android tak předpokládám, že přes kabel.

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

Qido píše:No je k tomu i aplikace na Android tak předpokládám, že přes kabel.
Myslím si, že na OS system mobilu to nemá vliv. Je to pro iOS i Anroid. Kabel opravdu nevím. Já mám Wi-Fi. Nastavení přes kartu a comp.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Tigrouš »

To je fajn, že jsi to ukázal. Já se zamiloval do DR550GW-2CH......to jsou ty dvě, přední a zadní. Jen už prozkoumávám možnosti zapojení přes ten Power Magic Pro, tím by došlo k úplnému schování té ohyzdné cigaretové zástrčky. Ten Magic má svou samici a tak by se to někde vešlo tak, aby to nebylo vidět. 9 litrů je moc, ale lepší jsem nikde po ročním hledání nenašel. Monitor nepotřebuji, kamerky jsou malé, vypadají luxusně a to je to, co hledám........

Díííík...........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od ppfox »

Borivas píše:
ppfox píše:a ještě mi pls někdo vysvětlete následující, když si vybereš kameru bez wi-fi, jak si zkontroluješ nastavení kamery? je tam nějaký kabel, který připojíš k mobilu?
Nastavení se dělá na SDHC kartě, kterou dáš pomocí usb redukce do PC nebo Mac. Nastavíš a dáš zpět kartu do kamery a ona nastavení přijme. já to dělám přes Wi-Fi v autě, ale když to kamera nemá, tak jedině comp.
to si nerozumíme - myslel jsem jak poznám, že mám kameru ve správné pozici = aby nebyla moc dolů/nahoru atd. a potom, pokud to budu nosit večer domů a nenechávat v autě, tak když to tam budu vracet, tak to pokaždý budu muset zase nastavovat, nebo to má nějakou fixaci? moc to z těch obrázků nechápu...
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od KJirka »

Tigrouš píše:To je fajn, že jsi to ukázal. Já se zamiloval do DR550GW-2CH......to jsou ty dvě, přední a zadní. Jen už prozkoumávám možnosti zapojení přes ten Power Magic Pro, tím by došlo k úplnému schování té ohyzdné cigaretové zástrčky. Ten Magic má svou samici a tak by se to někde vešlo tak, aby to nebylo vidět. 9 litrů je moc, ale lepší jsem nikde po ročním hledání nenašel. Monitor nepotřebuji, kamerky jsou malé, vypadají luxusně a to je to, co hledám........

Díííík...........
Na tu taky koukám, protože pohled do zadu je určitě taky důležitej. Devět litrů zabolí, to je fakt. Ve dne to kreslí hezky, to je rovněž fakt. Otázka zůstává, kdyby došlo k nějakýmu incidentu v noci, jestli z toho záznamu vůbec rozeznáš RZ nebo dokonce i xichty lidí. Tam prostě vidím slabý místo. Jiná věc je, jestli vůbec existuje jiný zařízení, který dělá noční videa lepší, jestli má ten čip vyšší citlivost.
Naposledy upravil(a) KJirka dne 05.01.2014 10:55, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

ppfox : No přes Wi-Fi to jde vidět co natáčí, ale já když si ji beru domů, tak taky to nekontroluji a mám takové měřítko. Po levé straně kamerky (kde je symbol Wi-Fi) je tam taková lesklá plocha ( viz obrázek v kruhu) ve tvaru obdelníku a podle toho poznám, že má být natočaná ve vodorovné pozici. Taky se to dá poznačit na držáku ( viz obrázek šipka a značky) , který zůstává v autě a vůči kameře dva body, které se protnou a máš to v té původní poloze ve které si to vytáhl.
Přílohy
Kamera s popisem.jpg
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od KJirka »

ty jsi za to dával tu částku, která je v odkazu na webu ? Koukal jsem, že levněji se to zřejmě koupit nedá, co ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Tigrouš »

KJirka píše:
Tigrouš píše:To je fajn, že jsi to ukázal. Já se zamiloval do DR550GW-2CH......to jsou ty dvě, přední a zadní. Jen už prozkoumávám možnosti zapojení přes ten Power Magic Pro, tím by došlo k úplnému schování té ohyzdné cigaretové zástrčky. Ten Magic má svou samici a tak by se to někde vešlo tak, aby to nebylo vidět. 9 litrů je moc, ale lepší jsem nikde po ročním hledání nenašel. Monitor nepotřebuji, kamerky jsou malé, vypadají luxusně a to je to, co hledám........

Díííík...........
Na tu taky koukám, protože pohled do zadu je určitě taky důležitej. Devět litrů zabolí, to je fakt. Ve dne to kreslí hezky, to je fakt. Otázka zůstává, kdyby došlo k nějakýmu incidentu v noci, jestli z toho záznamu vůbec rozeznáš RZ nebo dokonce i xichty lidí. Tam prostě vidím slabý místo. Jiná věc je, jestli vůbec existuje jiný zařízení, který dělá noční videa lepší, jestli má ten čip vyšší citlivost.
Myslím si, že všechny kamerky mají nějakou chybku, u této značky jsem konečně za pomoci Borivase :good: :good: našel něco, co nebude trčet na předním event. zadním sklem jak choroš na stromě. Vypadají elegantně. Jen musím, asi za pomoci nějakého odborníka, vymyslet schování těch zrůdných kabelů.......
800,- za ten magic pro mě také již nezabije, hezky to vše schovat, jen nějaké krátké vývody do kamerek a budu 100% spokojený. Kamerky dám do nákladů, takže cena bude někde kolem 7 tisíc a to se dá vzít.........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Tigrouš »

KJirka píše:ty jsi za to dával tu částku, která je v odkazu na webu ? Koukal jsem, že levněji se to zřejmě koupit nedá, co ?
Ne, jinde jsem ji levněji zatím neviděl.............
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

KJirka píše:ty jsi za to dával tu částku, která je v odkazu na webu ? Koukal jsem, že levněji se to zřejmě koupit nedá, co ?
Dal jsem za ní 6390 Kč v třetím měsíci 2013. Ještě jsem dokupoval tu krabičku pro nahrávání na parkovišti, ale tu nemám dosud v provozu (málo času :( )
Taky jsem hledal levněji ale nikde není.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
Borivas
Člen klubu
Příspěvky: 95
Registrován: 05.06.2009 18:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od Borivas »

100%-tní určitě taky není. Vadí ji přímá jízda proti sluníčku. Obraz s tmavne, ale jak se auto pohne jen o trochu tak se zesvětlí. Toto dělají ale všechny snímače. Prostě taky nefotíš proti světlu z důvodu světlého pozadí a tvavé postavy, kterou třeba fotíš. Já dlouho hledal a zkoušel. Tato má nejméně negativ a spousty pozitivního. Výrobce se opravdu stará o update Firmware a to ostatní výrobci autokamer nedělají. Prostě koupíš a už je to nezajímá. Tato značka má i české stránky a to je taky výjimka. Opravdu nechci nikoho ovlivňovat a nepřál bych si, když si jí někdo koupí, aby na mě nadával. Chtěl jsem Vám všem klubákům dát TIP a trochu pomoct, který používám já a sem s ním spokojen.
__________________________________________
VW Sharan 1.9TDI 85kW Tipronic 2007
PASSAT 3C 2.0TDI 103kW DSG 2006 V.
------- Má VW historie < mrkni na to -------

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kamera do auta(černá skříňka)- doporučte

Příspěvek od KJirka »

ale jen ovlivňuj ! Proto tady to fórum je.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“