Jak velký odpor za airbag spolujezdce???????

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak velký odpor za airbag spolujezdce???????

Příspěvek od pasikb5 »

M@ty píše:Koupil jsem jiný interiér v domnění že sedačky mají boční pytle a při vykládání z auta čumím že ne. Hlavně že jsem zkoumal funkční výhřev. No jak jsem starej tak jsem blbej. No s prodejcem domluva nebyla, tak se ptám zda vrazit odpor a kam. Nebo je prodám. Ale zase jsou to pěkné zachovalé sedačky s modrou alkantarou, tak mi jich je líto. Poradí někdo znalý jak velký odpor a mezi jaké piny konektoru nebo kabely vrazit? Upozorním, že žlutý konektor airbagu v sedačce chybí. Původní sedačky bych rád ponechal bez rabování. Ale konektor s kusem kabeláže bych střihnout přinejhorším mohl.

Podle příspěvků zde je doporučený odpor 2 - 2,5ohm a mezi modrý a hnědý? Mám 3BG.
mel jsem podobny problem koupil jsem do golfa v sedacky z passata b6 ale konektor na airbag nepasoval vypnul jsem bocni airbag pres diagnostiku ted jen dvakrat zapipa na budikach a napise ze bocni airbag je deaktivovan to se da vydrzet jinak nic nesviti tak to zkus k nekomu na diagnostiku treba to taky pujde tak vyresit
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Jak velký odpor za airbag spolujezdce???????

Příspěvek od M@ty »

Takže po hledání všech možných řešení jsem dospěl k řešení, že pro mě bude nejjednodušší vypnutí bočních airbagů v ŘJ a po zapnutí zapalování bude cca 30 sekund blikat kontrolka airbagu.

Druhá a složitější možnost je pitva původních sedaček, vykuchání pytlů a implementace do druhých kůže/alkantara. Jelikož nejsem zručný čalouník, tak zatím vyzkouším první řešení.

Má s tím někdo zkušenost?

Jinak je to daň za to, že ani facelift auto z 2001 nemusí mít vždy boční pytle. Tak nějak mě to dost překvapilo...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“