Touareg a navigace RNS510

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
virus_cz
Člen klubu
Příspěvky: 337
Registrován: 20.10.2008 08:29
Bydliště: CZ Liberecky Kraj / Ceska Lipa
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od virus_cz »

Ahoj,
mam takovy zajimavi dotaz: RNS 510 z Passatu da se predelat na RNS 510 pro Touareg hranata ?

P.S.
Patrim mezi fandy Tornada1 ! Bez nej muj Passat nema ty funkce co ma ;) Dekuji Tornado1
VW Touareg 3,0 TDI 165Kw (r.v. 2007) Obrázek
VW Passat 2,0 TDI Highline 3C (r.v. 2006) - prodano
VW Passat 1,9 TDI HighLine 96 KW B5.5 (r. v. 2003) - prodano

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

ano, dá se... nutná výměna čelního panelu a přehrání softwaru pro Touareg
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

Montujem si neorigo radio (Alpine) do Touaregu kde bol origo zosik RNS2 TV a CD menic. TV a CD menic dam von ale chcem sa opytat ci je nejaka moznost vyuzit ten origo zosilovac co tam je, ci je to mozne prepojit na RCA vystupy radia nan alebo tie audio data idu len komplet po CANe? Pozeral som schemy a nevidim nic co by spajalo RNS2 a zosilovac okrem canu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od tornado1 »

nebude ti to hrát vůbec pokud je to zesilovač s 466 na konci.... musíš ho kompletně vyřadit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

Je to 7L6 035 466 cize ho mozem dat cely von skoda. Este sa chcem opytat, chcem sa napojit na repro z konektorov zosilovaca (uz som to skusil pokusne prepojit na ISO konektor radia a hralo to), len neviem ani podla schemy urcit ktory kabel k reproduktoru je + a ktory - da sa to nejako z tych schem urcit aby som to dal spravne nech to nema horsi vykon?

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od PavelSv »

Byl to někdo odtud kdo měl to štěstí a koupil z bazoše 510 i s can převodníkem za 7000 :?: Mě to těsně uniklo :( jsem na.ran :evil:

Případně bych 510 za rozumnou cenu koupil či vyměnil za mfd2 s tim že bych něco doplatil :)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

Hmm to rozdavali RNS510 na vasom bazosi zadarmo??? Za taku cenu s prevodnikom to nie je mozne ja som za podobnu cenu predal svoju staru RNS2 a doplatil som si za Alpine ale co to bolo roboty to zapojit aby to vobec hralo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od PavelSv »

Borec co to prodával tak to vytahl z auta a neznal hodnotu tohoto zarizení a charakterně vuči tomu prvnímu kupujícímu mu to nechal za 7 a ten to ted strili za 13 :(

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od Benik »

fakt husty pocteni tady jak se hadate... cely jsem si to precetl a fakt je ten, ze Touarega si dnes uz taky kupuje nizsi sorta lidi kteri chteji machrovat ze maji karu jako svina, ale neuvodomuji si ze nebudou mit na ruzne opravy... a pak kdyz jim nekdo rekne 30tis kc za radio 510 s prevodnikem a praci a rozchozeni vseho, tak si mysli, ze je chce nekdo okrast... pac do teto chvile byli zvykli platit par korunek na svoji fabii, octavii, megana atd... ja jsem stejnej :-))) takze z toho plyne, ze si zadnou rns510 nekoupim!!!! a nebudu tady ani otravovat kde ji sezenu za 5tis kc kradenou a kdo mi ji zapoji... ale je fakt, ze si nekteri tady mysli, ze kdyz ma nekdo touarega, tak ho natahnu, pac ma prachy a ono to je jinak :-))) on totiz zadne prachy nema a kdyz ma tak neda... Bohuzel, pokud to lidi budou kupovat za takto nesmyslne penize 15tis atd, tak se ty navigace budou porad krast a bude to porad zacarovany kruh. Kdyby to stalo v originale 5-8tis kc, tak se to nebude krast a vsichni si to radsi koupi nove origo... vyrobni cena je beztak pocitam tak 1000,-... sorry za muj nazor... takze kdo chce at si jede k tornadovi a kdo ne, tak at k nemu nejezdi a jede treba k tomu panovi do Phy :-)))

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

:offtopic: Benik a inak ako? Vsetko je ok :?: U nas este furt nesnezi :idea:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od Mára_VR6 »

proč cituješ příspěvek hned nad sebou :?: :fool:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

Mara uplne naschval aby to tam zostalo ak to nahodou neskor zmaze :yahoo: :yahoo: :yahoo:
ale uz si mi to zmazal co uz

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od Benik »

ameron píše::offtopic: Benik a inak ako? Vsetko je ok :?: U nas este furt nesnezi :idea:
Nejak nechápu, asi jsem blbej ;-)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od ameron »

ani ja som nepochopil co si chcel povedat tym ze touarega si kupuje nizsia sorta ludi, len tolko

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Touareg a navigace RNS510

Příspěvek od Benik »

ameron píše:ani ja som nepochopil co si chcel povedat tym ze touarega si kupuje nizsia sorta ludi, len tolko
Protoze to je pravda... Koupis uz za 150tk 2.5 nebo 5.0 2004 ale ti chudaci lidi si neuvědomí ze nebudou mit na opravy a jako ze se sr*t urcite bude... ;-)
Jinak jsem mel asi slabsi chvilku ;-)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“