turbo?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: turbo?

Příspěvek od amavet »

v zatahu muze cvakat i kloub ... nejhorsi pro auto je fakt sam majitel , ja to rikam porad :D
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: turbo?

Příspěvek od Doctor Driver »

Padá stále ? tak vyměníme lambdu :D Nevím, někteří ty dílenští "profesionálové" tomu rozumí asi jak já.. Bratranci pomohlo vyměnit olej !?? Je to možný vůbec ?
Jinak kdo jezdí pod otáčkama a často přidává a ubírá, tak má menší pravděpodobnost, že mu zatuhne regulace dřív, jak člověk, který jezdí stylem TDí dědy od Lidlu - trojku tam má dřív, než já jedničku a přes 2000 ot. se turbo dostává málokdy. Osobně co mám zkušenosti s TD motory, tak jsem vždy točil a nikdy nic nezatuhlo. Kamarád jezdil s Oct. 1 81kw od volnoběhu téměř i na trojku a zatuhlá regulace byla hned po pár měsících. Měl sem v OCTĚ 66sku a otáčky ten motor dostával občas až moc a nikdy žádný problém s turbem. Max. vyvlíklá hadice od IC, když sem zapadl v poli s brambory :-D (joo rande nemusí vždy končit pozváním nahoru) :-)
VW Golf IV V6 4_MOTION

falen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.07.2011 19:08
Bydliště: diablo3 :-)

Re: turbo?

Příspěvek od falen »

Nevím čoveče ale nějak ti nerozummím. Pokud jezdí pod otáčkama (ideálníma) tak to znamená že jezdí přesně jako děda od lidlu né??
Doctor Driver píše: Jinak kdo jezdí pod otáčkama a často přidává a ubírá, tak má menší pravděpodobnost, že mu zatuhne regulace dřív, jak člověk, který jezdí stylem TDí dědy od Lidlu - trojku tam má dřív, než já jedničku a přes 2000 ot. se turbo dostává málokdy. Osobně co mám zkušenosti s TD motory, tak jsem vždy točil a nikdy nic nezatuhlo. K

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“