Po vymene prevodovky neukazuje rychlost, prestavba 6q

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
RayBan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2009 11:57

Po vymene prevodovky neukazuje rychlost, prestavba 6q

Příspěvek od RayBan »

Ahoj, prestavil jsem G IV 66kw na 6q z 96kw...uz to uspesne funguje, ale bohuzel mi nejde tachometr.
Je jine cidlo-golf je 1998, sehnal jsem konektor a pokusil se ty 3 draty zapojit vsemi kombinacemi a bohuzel neukazuje,
cidlo je dobre, v aute ze ktereho jsem 6q vyndal normalne ukazovalo.
Je na to nejaka pojistka ? Nebo nema nekdo schema jak to zapojit ?
Potreboval bych radu nebo zkusenost s tim, diky moc za vse Jirka 7777 19839

Uživatelský avatar
sterbyc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 01.11.2009 02:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vymene prevodvky neukazuje rychlost...specha dekuji..prestavba 6q

Příspěvek od sterbyc »

ahoj, mel sem uplne stejny problem, taky sem prestavoval 66kw na na 6tikvalta, taky sem prehazoval konektor, pri zkouseni tech tri dratu pri ruznych zapojeni sem asi vypalil to cidlo na ty 6q prevodovce, samozrejme mi prvne praskla pojistka, ale pak odeslo i to cidlo zkousel sem ho u kamose na aute a neslo, predtim fungovalo bez problemu na tom aute ze kteryho byla ta prevodovka. nakonec sem koupil za 1400kc novy cidlo konektor sem si zapojil podle kamose kterej taky prestavoval a vse funguje bezproblemu.

RayBan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2009 11:57

Re: Po vymene prevodvky neukazuje rychlost...specha dekuji..prestavba 6q

Příspěvek od RayBan »

Dekuju moc, trochu jsem se na to vykaslal a jezdim bez tacho, mam podobny plan...dam vedet jak to dopadlo..dik

Uživatelský avatar
sterbyc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 01.11.2009 02:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vymene prevodvky neukazuje rychlost...specha dekuji..prestavba 6q

Příspěvek od sterbyc »

RayBan píše:Dekuju moc, trochu jsem se na to vykaslal a jezdim bez tacho, mam podobny plan...dam vedet jak to dopadlo..dik
taky sem bez toho jezdil tak rok posilam odkaz kde jsem kupoval to cidlo

http://www.cc-autodily.cz/cidlo-mer-ujetych-km-3_3" onclick="window.open(this.href);return false;

RayBan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2009 11:57

Re: Po vymene prevodvky neukazuje rychlost...specha dekuji..prestavba 6q

Příspěvek od RayBan »

Jeste jednou diky, jeste jsem se chtel zeptat...stava se mi ze na dvojku a nekdy i na jednicku..v nizsich otackach trochu cuka...myslel jsem jestli treba setrvak nebo tak, ale v tom druhym aute bylo vse ok.
Napadlo me jestli to nemuze byt tim, ze auto nema signal rychlosti a tim nejak kvuli tomu ma malo nafty nebo neco..

Uživatelský avatar
sterbyc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 01.11.2009 02:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Po vymene prevodvky neukazuje rychlost...specha dekuji..prestavba 6q

Příspěvek od sterbyc »

RayBan píše:Jeste jednou diky, jeste jsem se chtel zeptat...stava se mi ze na dvojku a nekdy i na jednicku..v nizsich otackach trochu cuka...myslel jsem jestli treba setrvak nebo tak, ale v tom druhym aute bylo vse ok.
Napadlo me jestli to nemuze byt tim, ze auto nema signal rychlosti a tim nejak kvuli tomu ma malo nafty nebo neco..


jasny to dela ze ti neukazuje tacho a jeste ti blbne nadrz ne?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“