3L - problém s převodovkou

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

No musis se manulane nastavit spojka, a když to předtim řadilo normalně tak zbytek obstara počitač.
Takže to je ten žluťak na 16" kolech?:-D
Pri nastaveni hlavne postupovat podle navodu.

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

jojo bylo to na velkejch kolech. ten jsem tam ty co tam patri. proc se smejes? sem dneska nezvladal, tak se nastaveni odlozilo. jeste takovej blbej dotaz porad me trosku trapi jestli to cidlo ve dverich neni spatny. kdyz mam nastartovany a jedu nebo stojim a mam dam bud D nebo R a rozsvitim svetlo v aute zacne to pipat jako kdyby byly otevreny dvere, je to normalni?

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

Ne to neni normalni. Teda pokud ja vim, pokud nekdo ma jine zkušenosti tak mě opravte:-) Ale normalně, když za jizdy rozsvitiš v autě vnitřni osvětleni tak to nikdy nepipa.
A to sem se jen tak usmal, protože sem těch 3L-ek opravoval uz desitky ale tohle byl asi největši ořišek a lahudka než sem to rozlouskl:-)

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

tim padem by mohla bejt i nejaka zrada v tom cidlu ve dverich.....? no predchozi majitel rikal ze jsi to zmaknul uplne bravurne, ze jsi borec. nemit to tak daleko tak jedu k tobe

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

No bravurne:-) 4 dny od rana od 7 do vecera do 21 sem nad tim sedel nez sem na to kapl:-)
A ano muze byt zrada v tom mikrospinaci. Doporucuju vymenit za novy.

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

aha a co si na tom auto tak dlouho resil? todle nerikal. Prosimte dneska jsem promeril draty co vedou ve dverich. jsou tam dva u sebe a pak druhej svazek peti dratu. v jednom z tech peti(bily) vede staly proud ale uz v zadnem z dalsich nevede proud po otevreni dveri zpet do vozu(tedy ke kompresoru). tim padem to si vypada na ten spinac.... jestli teda ten system dobre chapu. jeden stalej vede proud z vozu a po otevreni ma druhej vezt proud po otevreni ne?

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

Jako u každeho 3L-ka:-) Nechtělo řadit:-) A nevim s tema dveřma jesště sem to takhle nepitval:)

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

tak jsem vymenil zamek s cidlem a porad auto po otevreni dveri netlakuje. tlakuje az kdyz dam ten klicek do rpvni polohy. zacne to tlakovat pak prestane a kdyz vyndam klicek ze zapalovani tak to obcas zase tlakuje..... Jinak to svetlo po rozviceni na jizdy dela ten zvuk otevrenych dveri uz od zacatku co auto mame...sestra rikala. ja jsem si toho nikdy nevsiml.
takze uz me ceka jen to prenastaveni, ale nikde jsem nevidel ze by tam neco melo spolecnyho stim zapinanim kompresoru? to nastaveni je jen nastaveni razeni ne? nebo to ma i nejaky vliv na to tlakovani? sem teda jako popravde bezradnej.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

Tak to je cela soustava i s tlakovanim, nastavuješ všechno dohromady.

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

tak budu doufat ze se to tim vyresi........

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

Tak se nam auto vratilo ze servisu.nakonec jsem ho do autorizovaneho nedaval ale muj opravar sehnal kluka co to ,,dela,, . po dvou dnech se auto vratilo ze je vse nastavene. ja jsem u predani nebyl ale mojemu opravari ukazoval ze i cidlo ve dverich komunikuje dal s autem......takze by to melo byt vyresene ALE...me se to porad nezda. Mohl by jsi mi venovat jeste chvilku a napsat mi jak a kdy ti to tlakuje?

...................ja kdyz to odtlakuju, tak mi to tlakuje hned po otevreni dveri.pak to prestane a zacne zase na chvilku kdyz otocim ten klicek do prvni polohy....to se mi nejak nezda. a kdyz auto stoji treba 3 hodiny, tak kdyz otevru dvere tak to netlakuje, tlakuje to zase az po otoceni klice. dle meho se to trosku zlepsilo,ale ne uplne. uvidime rano jestli to po otevreni dveri natlakuje.......proto bych poprosil aby jsi mi rekl jak to dela tobe. diky moc.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

To všechno zaleži jak maš těsnou tu soustavu. Když tam třebas za ty 3h neklesne tlak pod 39 atm tak to nebude tlakovat po otevřeni dveři ale až po otočeni kličkem. Ale po noci by melo tlakovat. To uz bys to musel mit fakt tesne:)

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

tak to rano netlakovalo po otevreni dveri. koukal jsem na nadobku s olejem a hladila stoupla o cca 2cm oproti veceru. nechapu!!! stou hladinou oleje kdyz povolim tlakovou nadobku tak mam tu nadobu na olej plnou. kdyz pak otevru dvere tak se to natlakuje tak je ji tak 3/4 pryc. tak to ma byt? nebo mam mit tu nadobu plnou porad? driv to tlakovalo po otevreni dveri kazdy rano. neni mozne ze by byl problem jeste v ty hladine oleje? jsem z toho tatar. segra dbneska vyrazila na dlouhou cestu tak snad to pojede.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od McMahon »

To je uplne normalni ze v te nadobce po natlakovani je ani ne čtvrt. A jak si otočil kličem n zapalovani tak jak dlouho to tlakovalo?

HatedRascal2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 22.12.2013 22:05

Re: Prosim o radu s prevodovkou na lupo 3l

Příspěvek od HatedRascal2 »

tlakovalo to jen chvilku. tlaku tam bylo tim padem dost. ale neni mi jasny proc ten tlak predtim tak mizel a ted skoro vubec.....? a mluvil jsem stim co to nastavoval a rikal mi ze tam ma bejt nejaky 4mistny cislo a ze on ho mel samy 0. tak jestli to tak ma bejt?

Odpovědět

Zpět na „Lupo“