Startér na R5

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Startér na R5

Příspěvek od LuboR5 »

Pomůžete mi někdo prosím s informacemi. Jak vymontovat nebo kdo to už ma zasebou ? Koupit novy nebo stačí repas tuším ze jsou uhlíky v háji ranní start spis přemlouvání otočení motoru někdy jako by se zasekl kontroly mají rej. zhavicky týden staré. start bez problému. zhoršuje se to každy den. Baterka nová.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Startér na R5

Příspěvek od Mára_VR6 »

musíš na něj ze spoda, je pod turbem, docela to jde.
Koukal jsem na ceny, v tomhle případě repasovat, novej je za 12t :good:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Startér na R5

Příspěvek od LuboR5 »

Musí to turbo dolů ? V servise chtějí a ještě i výfuk a čast nápravy a nevím co ještě cena za práci 5000 dal bych tam asi novy

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Startér na R5

Příspěvek od Mára_VR6 »

jooo, výfuk jsem sundával, ale to je pohoda.
Turbo zůstává.
Na servis se vykašli, jsou to lamy.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Startér na R5

Příspěvek od LuboR5 »

Jo to já vím ale nikomu jinému se do toho nechce. Takže musím a startér jde vzít repas origo vw kus za kus cena poloviční jako za novy tak asi tak to dopadne.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Startér na R5

Příspěvek od LuboR5 »

Tak píšu info o opravě auto bylo 3 dny v servisu startér novy namontovany potom ještě i kabel k baterii nevím jaky ale byl zoxidovany do poloviny úplně na prach takže to bylo spis tím kabelem takže pozor na to kouknout na kabel kdo ma problémy se startem ale byl docela dost dost drahy ( 3300 Kč ) oprava celkem se vším všudy 20000 Kč ale startuje to jako nikdy takže doporučuji fakt to je obrovsky rozdíl

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Startér na R5

Příspěvek od Benik »

ja na 3.0 taky mel problém se starty... nakonec jsem ho vyndal a nechal udelat repas... problém byl ve vysouvacim rele, respektive v tom valecku malem co jde ke starteru a je spojen medenym jakoby pasem... ten spatne prevadel... plus uhliky... cena vc materialu a práce elektrikare 2.000,-kč, takže trochu rozdil.... takže je lepši si udelat repasi sam nez davat vymenny dil za repas starter... naskoci ted motor za 1sec... předtím cca 3vteriny...

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Startér na R5

Příspěvek od LuboR5 »

Repas mi byl taky nabídnut za cca 5000 Kč ale ne z origo dílů tak jsem do toho nešel kvůli problému s demontáži a montáží starteru. Kdyby to fungovalo jen chvilku třeba.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Startér na R5

Příspěvek od Benik »

Neorigo dily?? Co to je za kravinu co melou v servisu? Prece dam do starteru bosch dily bosch... Muj elektrikar rikal, ze tyto startery jsou v x autech stejny a neni problem s dily. Je pravda ze se nekdy repas nevyplatí finančně...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“