RCD510 + bluetooth

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
chatumbabub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 19.08.2013 17:01

RCD510 + bluetooth

Příspěvek od chatumbabub »

Zdravim,
do VW Pola, kde jsem mel z vyroby jen RCD510, mi autorizovany servis pridelaval bluetooth sadu. Ze pry to bude stejne jako bych to mel z vyroby.

Ted jsem se ale docetl, ze by ta kombinace mela umet i hlasove ovladani. Jenze u me neumi.

Muzu nejak zjistit, jaky presne bluetooth modul mi tam dali?

Diky.
Polo 6R, 1.2 TSI 77kw
Golf VII 1.4 TSI 110kW Highline
Golf VII GTI Performance 2.0 TSI 180kW DSG

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od tornado1 »

hlasové ovládání neumí každá jednotka.. hlasové ovládání lze aktivovat tlačítky ve strope - to by museli dodělat nebo aktivací na multifunkčním volantu! pokud nemáš ani jedno tak to není možné nebo to špatně nakodovali...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

chatumbabub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 19.08.2013 17:01

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od chatumbabub »

diky za odpoved, tornado1.

Mam tento volant http://www.autosramek.cz/wp-content/gal ... olo_07.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

A ve strope zadna tlacitka nemam. Co vim, tak jen do mrizky u zpetneho zrcatka dodali mikrofon. Nevis, jestli nahodou typ jednotky nedokazu zjistit? Treba v servisnim menu radia? Pod sedadlem spolujezdce jsem nic nenasel..
Polo 6R, 1.2 TSI 77kw
Golf VII 1.4 TSI 110kW Highline
Golf VII GTI Performance 2.0 TSI 180kW DSG

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od Palko »

To by jsi měl vědět ty co máš na faktuře nebo na záručáku, to ti ani neřekli co tam montujou?
Jde ti ovládat menu telefonu přes mf volant a po zmáčknutí tlačítka Phone na RCD ti naběhne menu telefonu?
Co takhle FISCON nemáš tam namontovaný?
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od tornado1 »

jestli to máš kousek do Humpolce nebo na severní moravu tak ti přesně řeknu co s tím je...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

chatumbabub
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 19.08.2013 17:01

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od chatumbabub »

Palko píše:To by jsi měl vědět ty co máš na faktuře nebo na záručáku, to ti ani neřekli co tam montujou?
Jde ti ovládat menu telefonu přes mf volant a po zmáčknutí tlačítka Phone na RCD ti naběhne menu telefonu?
Co takhle FISCON nemáš tam namontovaný?
no, nevim. Na fakturu mi prave presny model nanapsali. Jestli po zmacknuti telefonu na volantu najede menu telefonu nevim, ale hovor tim lze prijmout.
tornado1 píše: jestli to máš kousek do Humpolce nebo na severní moravu tak ti přesně řeknu co s tím je...
Humpolec mam dost daleko, ale snad nekdy pojedu okolo, tak bych se pak ozval a zkusil se s tebou domluvit. Diky. Btw tim severni morava myslis presneji co? :)
Polo 6R, 1.2 TSI 77kw
Golf VII 1.4 TSI 110kW Highline
Golf VII GTI Performance 2.0 TSI 180kW DSG

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCD510 + bluetooth

Příspěvek od tornado1 »

Jezdím často Humpolec - Frýdek-místek... ted pojedu 27.1. a zpět 2.2.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“