Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kabo60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.01.2014 14:21

Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od kabo60 »

Ahoj lidi..!Nevíte o někom v okolí Kladna a Slaného,kdo by mi napíchl Passata AJM 85 kW...? Koupil jsem ho nedávno a teď se mi objevil - tady docela dost propíraný,problém - po ránu dlouho točím,žhavení svítí cca 5 vteřin a když to chytne,není za mnou vidět pro bílý čoud,který smrdí po nespálené naftě...Potom celý den chytá na drc,jede bez problémů,nepadá do nouzáku,nic...Žhavičky jsou nové,palivový filtr taky,i když za mechanika bych ruku do ohně nedal...

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od Mraca »

Ahoj, pochybuju, ze s timhle problemem neco vymyslis na VAGine...
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

kabo60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.01.2014 14:21

Re: Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od kabo60 »

Ahoj,díky za odpověď,moc jsi mě nepotěšil...Jsem v tomhle naprostý laik,léta zpátky jsem používal jenom samá služební auta,o která jsem se starat nemusel,takže mi vývoj okolo motorů nějak unikl a teď na to čumím,jako tele.Asi bych potřeboval nasměrovat,jak a kde začít...

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od hucelnevim »

jako prvni bych zkusil od nekoho pujcit poradne nabitou baterku a pak to teprve zkusit nastartovat...samozrejme kdyz je to uplne studeny...to znamena treba to nechat pres noc....mel jsem to samy.....nespalena nafta dlouho tocil....vymenil jsem baterku a je po problemu....starter se potrebuje poradne roztocit aby to chytlo na drc a nebyl za tebou bilej oblak nespaleny nafty ;-) ;-)
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

kabo60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.01.2014 14:21

Re: Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od kabo60 »

Díky za tip,zkusím dát baterku na nabíječku... :-) Ono toho bude asi trochu víc k opravě,protože bývalý majitel(slušně řečeno...)nevypadal na to,že by se nějak staral,jen interiér jsem pucoval 14 dní,než nějak začal vypadat...Nátrubek k podtlaku brzd u tandemového čerpadlaje taky volný,takže mě čeká i tohle...Dám vědět,jestli to bude :good:

Golf_2014
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 09.04.2010 19:52

Re: Někdo s VAG v okolí Kladna nebo Slaného...?

Příspěvek od Golf_2014 »

mám vag ve pcherách kdyžtak napiš sz

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“