Automatické světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Bohy075
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.10.2013 20:49

Automatické světla

Příspěvek od Bohy075 »

Ahoj, koupil jsem si

http://www.levnealarmy.cz/eshop/automat ... witch.html

vše v poho až na dva kabely, které nevím kam připojit. Jako spínací impulz se má použít kabel od alternátoru, který aktivuje světla po nastartování a jako impluz "Coming home" použít (-) impluz od centrálu.

Nyní jsem zapojil spínací impulz na zapalování (tj. světla se rozsvicí s klíčkem).

Nezapojoval někdo taky a neporadil by mi, kde pod volantem najít alternátor a ten centrál?

Diky ;)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Automatické světla

Příspěvek od majrek001 »

použitelný impuls od dálky najdeš ve dveřích ale je to + u origo DO.. jinak co se týče alernátoru tak nejspíš v motoráku, ale všechny novější auta kde se to dá nakódovat to mají po zapnutí klíčku a pokud to mají řízené nárustem napětí tak by mohlo být jedno kam to na stálé napájení připojíš
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Bohy075
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.10.2013 20:49

Re: Automatické světla

Příspěvek od Bohy075 »

Děkuji za odpověď.

Mám origo DO, VW Bora. Při zamknutí/odemknutí cvaká nějaké relátko pod volantem, tak jsem si myslel jestli bych signal od centrálu nenašel tam. Jestli bych musel tahat drat až z dveří tak "coming home" klidně oželím.

Co se týče světel, ani mi tolik nevadí že svítí s klíčkem ale nebude to mít vliv např. v zimě na startování, sice světla po dobu točení strártéru zhasnou ale stejně se toho trochu obávám...?

Děkuji

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Automatické světla

Příspěvek od FikinD »

Ahoj, poradí někdo nějakej odzkoušenej modul který má světelný senzor a bude fungovat následovně:
- vypínač v poloze zapnuto na potkávací světla a nastartovanej motor svítí světla pro denní svícení nebo potkávací (řídí světelný senzor)
- vypínač v poloze parkovačky nastartovaný nebo vypnutý motor svítí pouze parkovačky
- vypínač v poloze vypnuto nesvítí nic
- coming home neuškodí,ale není podmínkou.
Děkuji

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Automatické světla

Příspěvek od vtuni »

už se to řešilo
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=230421" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Automatické světla

Příspěvek od FikinD »

vtuni píše:už se to řešilo
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=230421" onclick="window.open(this.href);return false;
Tam se toho moc nedovím

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Automatické světla

Příspěvek od vtuni »

proč ne..klikni na ten odkaz na passatforum..je tam celý schema zapojení... čísla dílů kolik co stojí...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Automatické světla

Příspěvek od FikinD »

vtuni píše:proč ne..klikni na ten odkaz na passatforum..je tam celý schema zapojení... čísla dílů kolik co stojí...
jo to jsem se dival,ale ja potrebuji hotovej modul

FikinD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 04.07.2008 20:28
Bydliště: Domanín

Re: Automatické světla

Příspěvek od FikinD »

A co tohle? ale asi to nebude fungovat tak jak jsem chtěl
http://www.e-xenony.cz/prislusenstvi-k- ... m-svetlum/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“