Problem 1.6 sr

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Problem 1.6 sr

Příspěvek od Martin Zbořil »

Zdravím mám golfa iv 1.6 sr 8v kod motoru akl 74 kw a dnesm sem zaregistroval něco hrozného co mě trápi a chci si to u vás potvrdit ....

Takže stál sem z kopce u obchodu docela z kopce ... Stál sem prdelou směrem dolu a zařadil sem 1čku a šel do skladu v autě seděla +- 60 kilová baba a vzadu jeji 55kg segra v kufru sem měl naložene nářádí a činky +- 120 kg no a auto začalo hodně pomalu popojiždět dolu cca 1 cm za +- 30 vteřin jakoby utikal tlak z válcu takže já si myslím že mám ventily Ko. co si myslíte vý ? ještě bych chtěl dodat když dojíždím do křižovatky +- 30 km/h a nechám tam 2jku tak jak to dojíždí tak to poprdíva do výfuku motor mi žere asi 1litr na 2000 km docela dost a stále se stupňuje :-/ takže v kostech cítím to nejhorší ale zatím jezdi startuje v pohodě takže čekám an vaše vyjádření co si o tom myslíte co by to mohlo být a jak se toho zbavit :?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem 1.6 sr

Příspěvek od xerxes »

myslim že to je normalni pro jistotu změř tlaky ve valcich,stim žranim oleje tak nejspiš budou chycene stiraci kroužky

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: Problem 1.6 sr

Příspěvek od Martin Zbořil »

dneska zkusím auto vyložit do prázdna a u nás u peny je strmý kopec tak to zkusím sám ale neni normalni aby to rozjelo auto na tak nizky stupeň si pamatuju žě na chatě sem stál z fakr prudkeho kopce a měl sem to zabržděne jenm na 1čku bez ručky ručka je moc slaba a drželo

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: Problem 1.6 sr

Příspěvek od Martin Zbořil »

jo ještě bych se chtěl zeptat na to měření tlaku jak to ksakru udělám přes to paroží sání ?? ke svíčce se nedostanu pokud nesundám líštu vstřiku a sání možna ty nakraji ale ty dvě uprostřed ee (pokud vím při měření tlaku se musi nastartovat slyšel sem že stači jenom protočit starter ale nevim nevim

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem 1.6 sr

Příspěvek od xerxes »

při měřeni tlaku ti stači protočit motorem

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“