Napájení v zapalovači

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od capo »

Dík. A je na to potřeba vypichovák? (Člověk se radši dopředu zeptá)
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Ergo »

Věc, kterou se vyndají piny ze svorkovnice.
Přílohy
qqq.JPG
qqq.JPG (11.06 KiB) Zobrazeno 1531 x

MadButcher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.06.2013 09:34

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od MadButcher »

Ahoj kolegové, byl by mi někdo prosím v Praze nebo blízkém okolí schopný přepojit zapalovač na stálých 12V? Sám se do toho pouštět nechci, nemám dost zkušeností. Dejte vědět přes sz.
Passat Variant Sport, 147kW BWA 2006

sarkanator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 22.04.2011 09:51
Bydliště: Prievidza

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od sarkanator »

Hotovo, nic zlozite, vyberies pin 38, presunies ho do 36-ky v poistkovej skrinke na strane vodica, das poistku a zapalovace v predu idu aj bez klucika...
Passat variant 3C šedá metalíza 2006 2.0 TDi 103kw BMP

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od petryk1 »

Ahoj. Pozeral som tu poistkovu cast pri vodicovy. Ako to robite? Odsrubujete celu tu cast s poistkami a odpojite kabel? Alebo ako to tam je? Kablovy zvazok mam cely omotany dokopy.

Uživatelský avatar
Hrubking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 31.07.2011 12:57

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Hrubking »

Ergo píše:
nismooo píše:Dobrý den,
zajímalo by mě jak jste tento problem (zapalovač bez proudu) teda nakonec vyresili? V mem passatu 2.0 TDI r.v.2006 me nejde zasuvka u zapalovace ani na zadnich sedadlech, ale v kufru funguje ...,prepalenou pojistu bohuzel nikde nemuzu najit, poradite kde a jakou bych mel hledat ? diky moc ...
Predni zapalovac a v tunelu by mely byt na pojistce SC38. Je mozne, ze ti tam ta pojistka jen chybi.

Zdraví. Mám problém že mi nejde zadní zásuvka a za boho nemužu najít pojistku. vsechny sou OK.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“