Sundání stropnice - vrže něco vprostřed střechy

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
jan4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.05.2012 21:20

Sundání stropnice - vrže něco vprostřed střechy

Příspěvek od jan4motion »

Jak moc náročné je sundat stropnici na sedanu, vyměnit polstrování a usadit ji zpátky? Byl jsem s tím v jednom servise v Olomouci, tvářili se na to jako na půldenní otročinu s nejasným výsledkem a dost možná vysokýma nákladama (při použití originálních dílů - prý nějaké čudlíky, origo lepidlo aby se to v létě na slunku neodlepilo, ...). Jde mně o to, že mně něco při vyšších rychlostech (110km/h a víc), občas ale i po městě, povrzává mezi stropnicí a střešní příčkou. Když ze sedačky řidiče zatlačím na strop zhruba v místě nad koncem přední loketní opěrky, vrzání ustane. Oddělám ruku a vržem dál. Docela mě to nebaví a nemám čas to spravovat sám. Doporučili byste mně pečlivý servis (okolí Olomouce), kde ani takováto záležitost není potupná a poradí si s tím?

Díky za info, rady!
Passat B5.5 2.3 V5 136kw 4motion Highline + Phoenix 17" + Prins VSI
ObrázekLPG

jan4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.05.2012 21:20

Re: Sundání stropnice - vrže něco vprostřed střechy

Příspěvek od jan4motion »

Tak se zkusím zeptat jinak. Vede stropem nějaká kabeláž? Díky!
Passat B5.5 2.3 V5 136kw 4motion Highline + Phoenix 17" + Prins VSI
ObrázekLPG

styxxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 21.07.2011 00:50
Bydliště: Praha

Re: Sundání stropnice - vrže něco vprostřed střechy

Příspěvek od styxxy »

ja stropnici na 3bg sundaval lepidlo tam není v podstate zadne sundáš jen clonitka drzaky a odpojis lampičky tojd vse a mas ji dole me rezonovala výztuha B sloupku která je lepena k strese nacpal jsme mezi to karton a je po problemu
Passat 1.9TDi 96kw zatím téměř serie

jan4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.05.2012 21:20

Re: Sundání stropnice - vrže něco vprostřed střechy

Příspěvek od jan4motion »

Jj, nakonec sem se do toho před 14 dny pustil. Vše kromě C slupků sem oddělal. A a B sloupek je v ELSA popsaný při demontáži tak, že se zničí a už jej není možné dát zpět. Jsou tam takové oranžové indikační pásky. S tenkýma kleštěma se ty sponky krásně sevřou, vytáhnou a díl zůstane neporušený. Stropnice byla přilepená lehce, jen tak na zafixování polohy, ne aby držela na lepidle. Vypodložil sem ji v místě nosníku a v autě je teď klid. To co v servise vydávali za nemožné se za dopoledne vyřešilo, cena 0 Kč, žádné originální díly a jiné blbosti. I kdybych ji měl přilepit tím lepidlem znova, pochybuju, že je to něco speciální a stálo by to cenově za řeč... Člověk, co to nedělá poprvé, by za hoďku-dvě neměl co dělat. Takže tak. Sehnat dneska servis, kde budou víc dělat, než kecat je snad nemožné.
Passat B5.5 2.3 V5 136kw 4motion Highline + Phoenix 17" + Prins VSI
ObrázekLPG

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“