Koupě VW Passat v Polsku?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
krtecek35
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 17.11.2011 15:19
Bydliště: VWsetín
Kontaktovat uživatele:

Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od krtecek35 »

Čao :),

sice Pašíka mám ale docela mě láka 3.2 FSi :blush: A tak jsem pokukoval v Polsku, a zrovna jsem na několik kousků narazil. Má někdo nějaké zkušenosti s koupi vozu v Polsku? :good:

Ď :pleasantry:
_________________

VOLKSWAGEN Passat Variant 3C/Comfortline/2.0TDI/103kw/2006 by Krtéék

Obrázek

_________________
_________________

Králik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 13.02.2008 14:23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od Králik »

jj, tam bude velký výběr, tam se vozí auta s celé Evropy... :-) Kdyby si tam našel toho mého Pašíka co mi šlohly tak dej vědět.
Hele, od těch šupáku bych nekoupil ani cigára.
Jezdím dost často přechodem z Německa do Polska a můžu ti říct, že Němci dávají Polákům dost zahulit co se týče kontroly. Ty jak vidí auto VW BMW AUDI, tak je okamžitě stáhnou a dělají kontrolu.

Ale trošku to od tebe beru jako vtip :-)

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od capo »

Já bych to taky neriskoval, vzhledem k tomu v jakém stavu tam mají silnice a jakým stylem se tam jezdí. Ale samozřejmě není dobré takhle zobecňovat.
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od Prochy01 »

Králik píše:jj, tam bude velký výběr, tam se vozí auta s celé Evropy... :-) Kdyby si tam našel toho mého Pašíka co mi šlohly tak dej vědět.
Hele, od těch šupáku bych nekoupil ani cigára.
Jezdím dost často přechodem z Německa do Polska a můžu ti říct, že Němci dávají Polákům dost zahulit co se týče kontroly. Ty jak vidí auto VW BMW AUDI, tak je okamžitě stáhnou a dělají kontrolu.

Ale trošku to od tebe beru jako vtip :-)
Stejne vidí asi Němci i nas :-) ale je pravda, ze do Polska se vozí snad vsechno, nejen auta ale i zemědělská, stavební a jina technika... Co se prodávaly na Šumavě stary traktory, kombajny a dalsi "zeleznej šrot" vsechno slo do Polska :-) oni nam sem pak taky na oplátku posílají všechen šunt, jen v podobě potravin :-)))

Osobne bych nákup ojetiny v Polsku přirovnal k nákupu na Ukrajině... Nešel bych do toho, ale jak píse kolega výše, neda se pausalizovat a je urcite mozné tam natrefit na pekne auto :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od KJirka »

inženýr Králík mě dobře pobavil :laugh: , ale má samozřejmě bohužel pravdu :(
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

giovannya842
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 13.10.2013 19:12
Bydliště: Valašská Polanka

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od giovannya842 »

Gdyž jsem jezdil do Gliwic na burzu,, tak typek co mi vezl na rudliku prevodovku do auta,, na muj dotaz že všechny ty auta co stoji na place jsou hezká,,, mi řekl že on by si tam nic nekoupil protože třetina jsou překopané čorky, a další složené a nalakované mrdky,,, jen 10 % aut je tam prý o.k.....ale kdo to prý má poznat,, řekl mi že on by si tam auto nikdy nekoupill a to byl Polák!!!
Passat CC Sport 103kw -EX BMW 535d M 210kw

speedfred
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 22.01.2012 23:00

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od speedfred »

krtecek35 píše:Čao :),

sice Pašíka mám ale docela mě láka 3.2 FSi :blush: A tak jsem pokukoval v Polsku, a zrovna jsem na několik kousků narazil. Má někdo nějaké zkušenosti s koupi vozu v Polsku? :good:

Ď :pleasantry:
predám ti moju 3.2

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od teekey »

jedna vec, ktera je v Polsku naprosto uzasna je dalnice A18 z Wroclavy na Cottbus. Cesta timto smerem je asi po rekontrukci (ikdyz uz nekolik let) a je opravdu velmi dobra - zadne koleje, diry, skoro jak v Madarsku. Ale cesta v opacnem smeru Cottbus -> Wroclaw je prave utrpeni a vzdy kdyz tama jedu, tak si musim rict, ze existuje neco horsiho nez nase tankodromy, videt na 50km dalnice po temer 3/4 cesty cedule prikazujici max 70kmh, vytluky, koleje, diry jako ***. I kamiony v tomto smeru jezdi vlevo a jen tak vam neuhnou a budete je muset predjizdet zprava - to se proste jen tak nevidi. Tedy auto z Polska bych si nekoupil ani za zlate prase :negative:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Králik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 13.02.2008 14:23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od Králik »

Němci už na nás koukají jinak, neříkám že idio.... nemůžeš potkat, ale já jezdím poměrně dost do němec a můžu říct že už se k nám chovají trošku s rozumem. My totiž nejsme moc zvyklí na tu přísnost a ten respekt k naší policii so by jsme měli mít. No a pak když někam vyrazíme do světa a tam nás kontrolují, tak jsme s toho vyplesklí.... a jak nám lezli do auta atd... Ale to je v německu normální, tam aby si udrželi pořádek a respekt předtou havjetí co jim tam projíždí tak prostě musí být takovíhle. Když se v německu chováš jak máš, tak máš od nich klid, když ne tak s tebou zametou.

No k tématu. Když vidím Poláci co tahají za vraky, nebo jenom kastle a táhnou to třeba 1000km, tak vždycky přemýšlím na co to tahají a co s tím budou asi dělat? Ze by chtěli s toho jenom papíry a štítky, co já vím, ale je to přinejmenším divný. Znám docela dost lidí co jezdí do Polska pro díly, tam mají všechno a zahubyčku. Jo, mám to asi 20km do Polska a Německa.

Uživatelský avatar
krtecek35
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 17.11.2011 15:19
Bydliště: VWsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od krtecek35 »

Tak že jak to tak poslouchám, tak to nebude zrovna dvakrát dobrý nápad... Právě u nás 3.2 moc není, za celou dobu hledání jsem našel dvě...Ve Švýcarsku je už toho trochu víc, ale musíš platit DPH..(pokud je to jinak tak mě klidně opravte).. A o Německu tak tam jsem našel výbava/cena nejlevnější za 250 tis...
_________________

VOLKSWAGEN Passat Variant 3C/Comfortline/2.0TDI/103kw/2006 by Krtéék

Obrázek

_________________
_________________

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od KJirka »

Ne, ten nápad fakt nebyl moc dobrej :wink: a byl dokonce ještě o fous horší, než kdyby tě napadla Itálie :lol:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
krtecek35
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 17.11.2011 15:19
Bydliště: VWsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od krtecek35 »

Tak, se budu rozhlížet tady v Česku případně Německo a Itálie:). A ještě k tomu tak na ko*ot ČNB nahodila kurz €... Děs v té naši republice.m
_________________

VOLKSWAGEN Passat Variant 3C/Comfortline/2.0TDI/103kw/2006 by Krtéék

Obrázek

_________________
_________________

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od KJirka »

néééé, Itálie taky ne !
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
krtecek35
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 17.11.2011 15:19
Bydliště: VWsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od krtecek35 »

Tak už zbývá jedině Německo a u nás v republice :)...
_________________

VOLKSWAGEN Passat Variant 3C/Comfortline/2.0TDI/103kw/2006 by Krtéék

Obrázek

_________________
_________________

Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Re: Koupě VW Passat v Polsku?

Příspěvek od Miras 92 »

Proč ne v italii?, nechovaj se sice k autům nejlíp ale dá se tam natrefit i na pěkný auta. Chce to prostě vybírat.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“