GPS hlídací systém

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
photoart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 17.02.2013 19:03

GPS - sledování auta přes mobil

Příspěvek od photoart »

mam v aute Discover „Media“ nav / gps /.
da sa sledovat cez mob. telefon / android / polohu auta?
ake mate skusenosti?
Naposledy upravil(a) photoart dne 26.03.2013 11:46, celkem upraveno 1 x.
G7 1.4 TSI highline DSG ,black magic
ex. G5 1,6 slovakia sport ver.
G2 1,8 GT

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: GPS - NAV

Příspěvek od buress »

Klasickou GPS navigaci sledovat nelze. Existují na trhu modely které mají integrovanou mezinárodní SIM většinou AT&T a pokud povolíš vyhledávání tak je možné polohu zobrazit přes mobil. Osobně mám v Golfu ukryté toto: http://www.garmin.cz/produkty/outdoor/gps-trackery/gtu-10.html

Kdykoli se auto hne z předem definovaného místa tak mi přijde buď SMS nebo email. Sledovat se dá pomocí zabezpečené webové stránky nebo aplikací v mobilu. Mám to připojené na trvalé napájení, ale pokud dojde k odpojení baterie tak je to schopné fungovat až tři týdny na svůl akumulátor.

Já zvolil garmin, protože pro něj pracuju, ale podobných zařízení bude na trhu víc
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GPS - NAV

Příspěvek od deRek »

hele ten produkt od Garminu vypadá docela dobře!
dobrej tip
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

brucek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2013 18:30

Re: GPS - NAV

Příspěvek od brucek »

Já mám Patriot. Pokud nechci vedení knihy jízd tak je to bez dalších poplatků. http://www.knihajizd.info/patriot-x-p681" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: GPS - NAV

Příspěvek od MazyFM »

Sygic a jeho HUD. Večer je to i použitelné :-)
Přílohy
HUD.jpg
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: GPS - NAV

Příspěvek od buress »

Garmin nabízí něco podobného k aplikaci navigon, ale stojí to za bačkoru. Je to hrozně drahé a v golfu jsem nenašel vhodné místo kam to umístit...

https://buy.garmin.com/en-US/US/on-the-go/hud-head-up-display-/prod134348.html
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

jan.folda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.10.2014 10:03

GPS hlídací systém

Příspěvek od jan.folda »

Přemýšlím, že bych do auta nechal domontovat hlídací GPS/radio systém. Našel jsem několik systémů, nejčastěji je zmiňovaný Sherlog, pro který je řada VW servisů autorizovaným montážním místem. Našel jsem taky systém od CEBIE, který funguje na hodně podobném principu. Máte někdo zkušenost s tím, jak to funguje a jestli je to třeba po zabudování do auta nějak vidět? Díky za info.
VW Golf Sportsvan 1,4 TSi 110 kW Highline, ACC, Parkpilot+Park Assist, ergoActive

boddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 26.05.2014 15:56

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od boddie »

jan.folda píše:Přemýšlím, že bych do auta nechal domontovat hlídací GPS/radio systém. Našel jsem několik systémů, nejčastěji je zmiňovaný Sherlog, pro který je řada VW servisů autorizovaným montážním místem. Našel jsem taky systém od CEBIE, který funguje na hodně podobném principu. Máte někdo zkušenost s tím, jak to funguje a jestli je to třeba po zabudování do auta nějak vidět? Díky za info.
Zaplat si radsi GAP.
VW Golf VII Highline 1.4 TSI Reflex Silver + R-Line paket + Madrid 17" + Bi-xenony + Parkpilot

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od lifter »

Kolega prave riesil zabezpecenie noveho Golfu Sportsvan a na nete nasiel ponuku za par stovak EUR na univerzalnu rusicku, pomocou ktorej vyradis Sherlog a spol. Tiez som radsej vyriesil havarijnu poistku + GAP + nestandardne zabezpecenie.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od NeoGenX »

Přesně, jak píšete. GAP mám na dva roky a zloději, klidně berte :-) Po dvou letech auto buďto prodám nebo pořeším nějakým nestandardním zabezpečením
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

boddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 26.05.2014 15:56

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od boddie »

NeoGenX píše:Přesně, jak píšete. GAP mám na dva roky a zloději, klidně berte :-) Po dvou letech auto buďto prodám nebo pořeším nějakým nestandardním zabezpečením
Ja to vzhledem k malymu najezdu (15k rocne) vyresil 4 roky zaruka + 4 roky GAP.
VW Golf VII Highline 1.4 TSI Reflex Silver + R-Line paket + Madrid 17" + Bi-xenony + Parkpilot

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od Wlashack_cz »

Budu to mít taky na 4 roky. GAP mi doporučil i prodejce a Sherlog mi vyloženě nedoporučoval. Po čtyřech letech se uvidí.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od lifter »

Ja som zvolil GAP na 5 rokov a 100% ceny auta na fakture.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od theklf »

Akú verziu GAPu si zvolil? Je tam toho viac.

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: GPS hlídací systém

Příspěvek od lifter »

EuroGAP Classic bez poistenia spoluucasti z havarijneho poistenia.
Havarijne mam take, ze do 167 EUR neplnia a nad tuto sumu je plnenie bez spoluucasti.
VW Golf GTI VII Performance

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“