Vybíjení baterie kvuli budíkům

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od Jelko4 »

tak ked vies tak ok, ale v jeho pripade to chyba bude preto treba hladat co to je

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od ameron »

ale aj v jeho pripade musi nastartovat po 2 tyzdnoch pri rovnakom odbere cize dedukujem ze bateria je na figu, alebo zle zmerany odber ak nenastartuje na druhy den pri dobrej 100aH a nabitej tak by odber musel byt viac ako 4A alebo radovo v A!

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od Jelko4 »

to je mozne ale prave ten odber mohol baterku postupom casu znicit, preto hovorim ze treba prist na to

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od PistaCZ »

Prave nevim cim to je. Baterie je nova uz druha a dela to stale. Udajne spatne budiky. Proto se ptam jestli s tim ma nekdo zkusenosti. :-/

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od PistaCZ »

Vsem diky za rady. Problem je jiz vyresen. Nakonec to bylo ze baterii vybileja navigace

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od ameron »

a ako si to vyriesil?

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od PistaCZ »

Nakonec byl problem v navigaci. Respektive tedy v prevodniku. Mam modelovy rok 2004 a navigaci RSN510. Kvuli komunikaci je mezi autem a navigaci prevodnik dat a to byl ten prvek ktery zpusoboval vybijeni baterie. Vymenil se a je klid. Vse funguje jak ma :-). Jinak s temi budiky uz mam taky vsechno znisteny. Nastesti to nebyl muj problem ale da se to resit koupi pouzitych budiku a preflashovanim pameti. Budiky musi sedet vyrobnim cislem aby byli ze stejneho auta...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od tornado1 »

funguje ti MF volant i navigace na maxidotu?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od PistaCZ »

Omlouvam se ale nevim co je MF. Na maxidotu se mi zobrazuji pouze informace z radia. Jinak myslim ze nic

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od tornado1 »

MF je multifunkční volant.. pokud se ti neukazují informace z navigace a na volantu nefunguje hlasitost a přepínání skladem tak to nemáš dobře udělané
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Vybíjení baterie kvuli budíkům

Příspěvek od PistaCZ »

No MF volant mi funguje ale ne vsechno. Prepinani skladeb nahoru a dolu funguje, hlasitost taky funguje, ale navigace na maxidotu se mi nezobrazuje. Pouze info z radia, nazev a v pripade zmeny hlasitosti se mi kratce zobrazi uroven hlasitosti. Bylo mi receno ze udaje z navigace se mi zobrazovat nebudou. Pokud ano co vse to obnasi? Muzes poslat prosim tel. do SZ?? Diky

Odpovědět

Zpět na „Touareg“