Cvakani motoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cvakani motoru

Příspěvek od xerxes »

spiš by to cvakani měl zamezit hustši olej

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvakani motoru

Příspěvek od jurod »

bifur píše:Ani mne uz nic necvaka, odkedy jazdim na novom H i30. Trapte sa dalej fesaci, mna uz to nebavilo. Potrebujem sa venovat deckam a rodine a nie stale nepodarku z Devinskej Novej Vsi..
Jurod: prave preto ze mas 10W-50 ti to necvaka, je hustejsi a udrzi ti to natlakovane a potom za tepla ti tak nepoklesne tlak ako s riedkym olejom.. Mne to najlepsie islo s Mobilom 10W-60
Měl jsem Castrol 10W-60 a cvakalo to... :D
To co jsem psal je spíše obecné tvrzení...to, že někomu pomůže olej s vyšší čerpatelností nemusí podle mně platit pro každého...

A kde skončil Golfík? Sekera? :mrgreen:
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cvakani motoru

Příspěvek od xerxes »

castol oleje už nejsou to co byvalo :(

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Cvakani motoru

Příspěvek od bifur »

Castrol som nedaval, lebo nesplnal VW specifikacie. Jedine pouzitelne 10W-60 boli SHELL a MOBIL. Golfik je zatial v garazi, foter mi stratil papiere, takze predaj zatial nehrozi. Nemam cas to vybavovat, tak mi straca v garazi na cene. Ale technicak uz mam, este bielu a zelenu kartu a uvidime. Este zvazujem ze dam aspon dole veko hlavy, lebo mi teraz tak docvaklo ze kedze mi to hrkoce a vyhadzuje olej cez gufero na vacke, ci nie je nahodou volna vacka. To by sedelo ze to hlavne v nizkych otackach bucha a rezonuje a tym padom cez gufero fici olej von. Uz nech je teplejsie a idem na to.. Ked to dam dokopy pojde na inzerat pekne do predaja, ked nie dam to za par sup bud do bazaru alebo ak to niekto bude chciet. Sere ma to lebo su nove brzdy, spojka, tlmice, vsetka elektronika na motore. Kua, skoda ho...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cvakani motoru

Příspěvek od xerxes »

castrol olej jsem už taky vypustil použivam tet jen walvoline zda se mi to lepši,specifikace 10W 60 je dobra volba

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“