Úložný prostor

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Úložný prostor

Příspěvek od Marho »

Ahoj, uvažuju o koupi Touarega. Vzhledem k tomu že modelařím, řeším délku zavazadlového prostoru. Dokázal by mi někdo říct, jak je na tom Turek ve srovnání s Passatem kombi, rok 2001 ?

Pokud složím zadní sedadla, bude tam schodek nebo rovina?

Jak je na tom, co se týče spolehlivosti, model do 2006 a od 2007? Vyplatí se připlatit za facelift? Chtěl bych V6, 3l na pérech.

Dík za názory.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Úložný prostor

Příspěvek od ameron »

bude rovina ked das dole opierky hlavy, moj passat B5 je na tom lepsie tam staci len sklopit sedadla, v touaregu musim vzdy vybrat tie opierky inak nie je rovina. Je to trochu na nervy ale da sa zvyknut.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Úložný prostor

Příspěvek od Mára_VR6 »

není tam rovina jako v Passatu.
Měl jsem 3 Passaty a tam rovina je, Touaregu není. I pokud složíš operadla, zůstane tam 2cm schod. A celkový objem kufru a složených sedadel je taky větší u Paštiky.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Marho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bruntál

Re: Úložný prostor

Příspěvek od Marho »

2 cm schodek bych přežil. Nejde mi o spaní, ale o přepravu letadýlek. Nevíte někdo kolik je rozdíl v délce ložné plochy? Nebo někdo napište jak je dlouhá ložná plocha v turkovi, pašíka si změřím sám :-)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Úložný prostor

Příspěvek od ameron »

hej mara ma pravdu je to mensie a musis zlozit aj sedaky aby to bolo ako tak v rovine to som myslel. Passat je na tom o vela lepsie, ale zase touareg ma gulu vo vybave a na vozenie veci ja mam vozik. Ale ak tie lietadla nemaju 2metre tak to zvladnes odviest v touaregu v pohode.

ajax007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 22.11.2011 21:47

Re: Úložný prostor

Příspěvek od ajax007 »

S tim schodem naprosto nesouhlasim :-) Apon ja o nem nevim a to jsem v Touaregu spal. :-) Nevim jestli neni rozdil mezi faceliftem a modelem pred, vim ze po faceliftu jsou jine zadni sedacky, ktere jsou asi o 8 kilo lehci kvuli manipulaci a celkove hmotnosti auta :-).

Oproti Passatu je kufr u Touaregu asi o 20 cm kratsi a samozrejme uzsi, protoze nejsou prohlubne po stranach. Zase je o neco vyssi. Vyndavani operek hlavy pri sklapeni sedacek je pruda...

Osobne bych sel do modelu po faceliftu. Spousta elektroniky je lepe vyladena, prijde mi, ze jsou lepe zpracovane i plasty v interieru - pred faceliftem mely dost tendenci se olupovat vlivem slunecniho zareni atp.

AJAX
Touareg 2014, 3.0 TDI 180 KW
R-line, vzduch, asistenti, RNS850, 4-zone klima, KESSY, kamery, Dynaudio, panorama, Google maps

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Úložný prostor

Příspěvek od Peterka72 »

8) Mám rok 2006 a bohužel ten sochodek tam je , řekl bych tak 5 čísel , spal jsem v něm dvakrát na Mastru ve Vizovicích a kdybych neměl nafukovačku a nějaké to volume v sobě , tak bych to nedal . :lol: O proti passatum co jsem měl před tím , značný rozdíl . :?:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“