VW Golf 7 - krádeže autorádia

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Evas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 11.11.2013 20:43

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od Evas »

elliumcars píše:Tak dnes rano pridem k autu a nasiel som toto... Praha 4, pred barakom. Alarm tam mam ale vobec som o tom nevedel :( co by som dal za to, chytit ho pri tom... bohuzial auto bolo poistene na ryhchlo s tym, ze v pondelok sa to dopoisti :evil: ani nemam nerv volat do Jarova kolko to bude stat
Strašný :(

Uživatelský avatar
Marťas1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 19.12.2013 20:57
Bydliště: Bílovec

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od Marťas1 »

Tak to je radost !!! :baseball: Asi vystrčím manželčino auto ,kterým vozí děti ráno do školy ,aby jim nebyla zima z garáže a dám tam golfíka !!! Hold budu muset děti otužovat !!!
VW GOLF Variant 1.6 TDI Highline, bixenony, stříbrná Reflex metalíza, Parkpilot, Ergoactiv, vyhřívané čelní sklo, telefonování Comfort, Colour pal.počítač

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od buress »

tak to fakt nechápu.. Hlavně, že se všude mluvilo o tom jak rádio nejde prohodit a pokud by to někdo udělal tak nebude bez přeprogramování v jiném autě fungovat...
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od Bofors »

no oni to asi v té době mysleli vážně ale český člověk si vždy najde cestu...
VW Golf VII 1,4 TSI

Dardemon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 11.05.2010 09:53

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od Dardemon »

Ukradli ti i jednotku co je v kastliku spolujezdce? Pokud ano, tak ta samotna stoji nejakych 32 tisic... je nejdrazsi z cele te opravy ...
Bez te jednotky jim to radio je celkem k nicemu (maji jen zobrazovaci displej, nema jinou funkci)
VW Golf VII 1.4TSI DSG Highline

elliumcars
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2011 11:00

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od elliumcars »

z kastliku nezmyzlo nic nastastie. Chcem poslat detajlnejsie foto, ale net v praci mame z roku jedna, dva.. skusim este
Přílohy
SAM_1167.JPG
VW Golf VII, Highline, 1.4 - 103 KW

elliumcars
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2011 11:00

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od elliumcars »

Bofors: ano, composition media
VW Golf VII, Highline, 1.4 - 103 KW

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od buress »

pokud sebral jen panel tak to byl nějakej vysmahnutej idiot. V nejbližší zastavárně zjistí, že je to bezcené a vyhodí to do popelnice. Chytit ho a useknout pazouru.
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Co když chtěl někdo "upgradovat", takže na objednávku...

elliumcars
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2011 11:00

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od elliumcars »

tiez sa priklanam k tomu, ze to bolo na objednavku :(
VW Golf VII, Highline, 1.4 - 103 KW

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od buress »

nemyslím, že na objednávku - v první řadě nevzal jednotku, ale jen displej a v druhé řadě pochybuju, že sežene rámeček k displeji. Podle verze výbavy je jiná barva pokud mám základní rádio tak jsou jinak tlačítka, SD karta a mechanika CD.
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

elliumcars
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2011 11:00

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od elliumcars »

Ahojte!

Takze, vcera mi vola skryte cislo, zdvihnem, ozval sa pan policajt z Prahy 10. "Mam pre vas dobru spravu, radio sa naslo". Kedze som necakal zrovna tuto spravu, skoro mi zabehla zuvacka a ja som sa potesil ako decko na vianoce :) Dnes som bol aj s autom na policii, prisiel pan s panelom v ruke, nacvakol dva kabliky, radio sa spustilo (zrovna pesnicka od HZ "mam v p*ci, presne v refrene :D) na plne gule :D cele parkovisko sa otocilo, pan si buchol hlavu o strop a usudili sme, ze to bude ono... (Moj golf bol jediny hlaseny ako vykradnuty) Isiel som potom s nim popodpisovat papiere a popri tom mi vysvetloval co sa stalo. Takze, dvaja tupci co sa dostali pred nedavnom na slobodu, vybrali asi 15 aut, co som videl v spise skoro vsetko passaty a nejaky touran. Isli po radiach s navigaciou. V mojom pripade si mysleli, ze to tam mam tiez. Ako zistili, ze mu to je nanic, zahodil to do krovia. Pokracovali dalej vo vykradani. Na ich smolu si vyhliadli passata, ktory mal este teply motor, kedze pan prisiel z prace neskoro v noci (asi o 3:00.) Sedel este pri pocitaci a v tom pocul, ze mu huka auto, cez okno videl, ze sa tam obsmietaju dvaja chlapci v ciernych bundah. Isiel dole a okamzite volal policiu. To uz mal radio vonku... Sledoval ich, kym ich nestratil z dohladu, ale to uz boli policajti na mieste. Dopadli ich vdaka psickarovi, ktory zhodou okolnosti vencil psa a nasmeroval ich spravnym smerom. Este na seba volali menami... Ku vsetkemu sa priznali, policajtom povedali kam moje radio zahodili a bolo tam. Dostanu prej 5 rokov na tvrdo, na ktore si pockaju este tak 2 mesiace. Tak len dufam, ze, ze si daju uz pokoj.

A Vam prajem aby Vas tato zla skusenost zdaleka obysla.
VW Golf VII, Highline, 1.4 - 103 KW

Uživatelský avatar
Pepetko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 16.02.2014 14:16

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od Pepetko »

Tak to super ze to policajti dokazali, asi len tie skody okolo toho. :potlesk:
JAZDÍM:G7 1,4TSI90kW, highline,limestone,18" durban,bezkľúčový prístup a štart sys,ergoActive, ACC, dažďový/svetelný senzor, coming/leaving home, šport podvozok...
Predane: Seat Altea 1,9tDi 2005

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

To elliumcars: v tomto případě ti ale nikdo nic nezaplatí. Počítej s tím, že budeš odkázaný na náhradu škody do občansko právního řízení.... Mám podobnou zkušenost

elliumcars
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2011 11:00

Re: VW Golf 7 - krádeže autorádia

Příspěvek od elliumcars »

Ani nepocitam s tym, ze budem odskodneny. Policajt mi sam povedal, ze im neni co zobrat. Sice si trestnou cinnostou pridu kludne na 50 000 Kc mesacne, ale ziju si na tak vysokej nohe, ze za chvilu to je prec. Spavaju po hoteloch (ziadne hosteli , ani ubytovne), slapky a hazard. Konkretne tyto dvaja niesu fetaci. Sice zname firmy, ale v tvrdych drogach nelietaju. Podla toho vypadala aj praca, koru odviedli. Moja jedina skoda je, ze mi rozbili okno a mam trochu poskriabanu palubovku, ale nic strasne... Fetak to rozdrbe cele. Mal pripad, chlapec v rausi rozbil sklo a potom zacal pacit dvere.. dorezane sedacky a tak.. Este sranda je, že som doteraz jazdil bez hudby, po tom co policajt zapojil a zas odpojil (radio dostanem az buduci tyzden) mi zacala hrat hudba z flashky :) Skodu som samozrejme nahlasil viac ako 5000 kc, ale na vymahanie nemam cas ani nervy. Staci, ze pojdu sediet. Okno ma vyslo na 1000 Kc bez dph, kamos mi ho tam nahodil zadara a radio sa nacvakne a je to. Do autorizaku s tym urcite nepojdem (pokial nebudem musiet)
VW Golf VII, Highline, 1.4 - 103 KW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“