nouzovy rezim-uz nevim

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
SochacB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.09.2012 22:05

nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od SochacB5 »

Zdravim hosi. Uz delsi dobu se potykam s nouzovym rezimem na mem afn ..dal jsem kamaradovi turbo na vycisteni,zkousel jsem zamenit snimac tlaku v sacim potrubi,z turba byla vybrana regulace a rozhybavala se, podtlakove hadice tam jsou nove pretesnovaly se vsechny. Hazi to furt jednu a tu samou chybu a to 00575 tlak v sacim potrubi,regulacni diferenci. Muze nekdo poradit? Chystam se koupit novou regulaci turba ale prej to muze byt i tim ventilem n75

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od wrot »

SochacB5 píše:Zdravim hosi. Uz delsi dobu se potykam s nouzovym rezimem na mem afn ..dal jsem kamaradovi turbo na vycisteni,zkousel jsem zamenit snimac tlaku v sacim potrubi,z turba byla vybrana regulace a rozhybavala se, podtlakove hadice tam jsou nove pretesnovaly se vsechny. Hazi to furt jednu a tu samou chybu a to 00575 tlak v sacim potrubi,regulacni diferenci. Muze nekdo poradit? Chystam se koupit novou regulaci turba ale prej to muze byt i tim ventilem n75
Ahoj udělej log a nech si to skouknout já v loni čistil turbo a nejak blbě jsem poskladal šlo do nouzáku hned po namontování znovu ven a kontrola

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od majkl1 »

Záleží zda to přefukuje nebo nedofukuje. Takhle bez logu ti tu můžeme vyjmenovat padesát možných příčin. Taky nemáš ani napsano o jaké AFN jde, respektive o jakou jednotku, zda s jedním konektrorem nebo dvěma.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

SochacB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 08.09.2012 22:05

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od SochacB5 »

Mam rotacku 81 kw. Na ten log si jeste zajdu. Kdyz to vytocim nad 2000 zda se jako by pres nejakou hadicu nikl podtlak. Divne to v kabine pisti. Soudim prefuk. Hadice jsem kontroloval a nasel jsem tezce pridrenou od egru. Ja mam ale egr zaslepeny takze tim asi ne. Zkouselo se davat druhe cidlo,rikam kontroloval hadice,podtlakovky jsou nove. Turbo cistene pred 2000km. Regulace taky venku rozhybavala se.

Uživatelský avatar
=!Funes!=
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 30.10.2013 19:57

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od =!Funes!= »

Ahoj kluci. Mám taky takovej problém. Když jedu s pašíkem do kopce a šlápnu mu plnej na pětku tak spadnu do nouzáku. A na vagu to bylo prošli cely auto od motoru po elektriku a turbo je v pohodě , hadičky taky.... Na vagu to píše že je někde podtlak. Už nevím čím by to mohlo být? Jestli váha vzduchu? ... Děkuji za Odpověď...
Volkswagen passat 1.9 TDI PD 74kw .. R.v 2002

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od hucelnevim »

jako ve ve formuli kdyz z boxove zidky hlasej pilotovi BOX BOX BOX ...tak ja ti rikam LOG LOG LOG :-D
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

Uživatelský avatar
L_ukinno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.01.2013 22:57
Bydliště: Mělník

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od L_ukinno »

Mám to samé a myslím že to dělá ta membrána na turbu v tom klobouku. Nebo měnič tlaku na turbo ale to mi tam padalo pořád a je to nové. jedině klobouk

Uživatelský avatar
=!Funes!=
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 30.10.2013 19:57

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od =!Funes!= »

Tak jsem byl na Vagu. A píše překročena maximální hodnota tlaku. A když jsem se díval tak prej hodnota nemá překročit 2400 jako tlak a já měl 2580... a pak to spadlo do nouzáku a dělá to jen když je to studeny... jak se motor ohřeje je to OK ... nevíte čím to? Jestli turbo zaneseny?
Volkswagen passat 1.9 TDI PD 74kw .. R.v 2002

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od Mraca »

Yep. zatuhla regulace, vycistit ;)
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: nouzovy rezim-uz nevim

Příspěvek od motorpower »

Přijeďte uděláme
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“