Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

skoda :mad3: ...

Flekmatik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 28.08.2013 19:42

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Flekmatik »

A máte Composition Media? Co já se ptal tak by FLAC fungovat měl.

Minimálně u Octavia III podle manuálu by v Bolero (Composition Media) mělo fungovat: mp3, wma, asf, m4a, m4b, aac, flac, wav a ogg.

V Blues (Composition Color) už bude fungovat asi jenom mp3 a wma, stejně tak v Swing (Composition Touch).
VW Golf VII 2.0 TDI Highline
Rest in peace: Škoda Octavia 2 2.0 TDI
Burn in hell: Renault Clio 1.5 dCi
We will not forget: Škoda 105 S

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

ja este nemam nic, ale mam objednany G 7 v Highline a tam Composition Media je v zaklade, ale kedze nemam manual tak preto zistujem tu na fore od ludi co CM maju...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

tak neviem ako u Octavie III, ale aspon podla manualu na http://www.vw-bordbuch.de/de/welcome?94&lang=de-DE" onclick="window.open(this.href);return false; v zozname podporovanych formatov u Composition Media su len: mp3, wma, m4a, m4b, mp4 a acc. (za WIN dajte WVWZZZAUZDW143599). na druhej strane je tam uvedena na pravu mieru desinformacia co som tu niekde cital, ze Composition Media radio nepodporuje SDXC karty, ale len SDHD. takze podporuje SDHD do 32GB(vacsie sa v tomto formate nevyrabaju) a SDXC do 2TB...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora karet u rádií

Příspěvek od sirdo »

Savione píše:SDHC 32GB by mala fungovat, SDXC karty tie radia nepodporuju
nepravda, SDXC su podporovane az do kapacity 2TB (minimalne u Composition Media a vyssie)...

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od komar_ »

Mám compositon media a flac bylo první co jsem zkoušel a skutečně mi nejde (tím nevylučuji, že to třeba nový firmware nezmění) - pokud tam dám složku plnou flaců, tak ji to vůbec nezobrazí, zkoušel jsem to i "obejít" přes m3u playlist a také nic :wink:
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od wittmann167 »

Ahoj všem. Mám dotaz na majitele rádia Composition Colour. Pokud máte toto rádio a ve voze zabudovaný Parkpilot - zobrazuje se také na tomto rádiu "animace" při couvání (a jízdě vpřed) nebo je vzdálenost od překážky doprovázena jen zvukovými signály?
EDIT: Tak už jsem to zjistil - rádio to zobrazuje :yahoo:
https://www.youtube.com/watch?v=06GZjRG ... ata_player" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Zmeski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.02.2014 20:41

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Zmeski »

sirdo píše:tak neviem ako u Octavie III, ale aspon podla manualu na http://www.vw-bordbuch.de/de/welcome?94&lang=de-DE" onclick="window.open(this.href);return false; v zozname podporovanych formatov u Composition Media su len: mp3, wma, m4a, m4b, mp4 a acc. (za WIN dajte WVWZZZAUZDW143599). na druhej strane je tam uvedena na pravu mieru desinformacia co som tu niekde cital, ze Composition Media radio nepodporuje SDXC karty, ale len SDHD. takze podporuje SDHD do 32GB(vacsie sa v tomto formate nevyrabaju) a SDXC do 2TB...
je tohle jeste nekde k mani anglictine?
zkousel jsem to nejak googlit ale vsude jen ta nemecka verze manualu :-/
ceske stranky tohle nemaji rovnez....skoda...pocetl bych si nez to privezou :)

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

bohuzial je to len na nemeckej domovskej stanke VW takze maximalne si mozes pomoct cez google translate. ved napr. aj ikony radii pre CR si mozes stiahnut len na nemeckej stranke v sekcii download. ako urcite casom niekto oscanuje anglicky manual a hodi to do PDFka, ale asi to este nejaky cas potrva, pripadne leak rovno zdrojoveho suboru pre ten angl. manual...

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od wittmann167 »

Co se týče těch ikon rádií, otec má golfa cca měsíc a obrázky rádií měl zobrazeny již při předávce auta. Buď mu to nainstalovali v autosalonu nebo si to rádio umí stáhnout samo. Má Composition Media.
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

museli mu to nainstalovat u dealera. neviem o tom, zeby G VII mal pripojenie na net a aj keby mal (co nema), tak priradzovanie ikoniek k jednotlivym radiam sa robi manualne, system si to nevie sam sparovat...

ales.slavik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.12.2013 21:01

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od ales.slavik »

Co se týče log rádií, tak já mám auto cca. 3 týdny a veškerá loga stanic tam jsou. Myslím si, že se tam nahrávají při naladění stanice? Nebo to tak není?

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od mechy »

Logo se nahraje pokud ho stanice vysílá,mělo by být zakódováno v signálu.Info od prodejce.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od MazyFM »

Já jsem měl loga jen u něktyrých stanic. Zbylé jsem si stáhl z VW http://www.volkswagen.de/de/models/golf ... logos.html" onclick="window.open(this.href);return false; a nahrál přes SD.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

mechy píše:Logo se nahraje pokud ho stanice vysílá,mělo by být zakódováno v signálu.Info od prodejce.
na tuto moznost som zabudol, cez satelit sa bezne v signale vybranych stanic vysielaju FW pre prijimace a CAM...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“