Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Ode dneška mám Variant zakoupený v Porsche Brno a loga tam byly, prvních pět stanic, z toho tři lokální stanice... Čili jak MazyFM.

Uživatelský avatar
Monty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ Čech

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Monty »

Zdravím,

nezjistil někdo jaký má význam označení tečkou před a za názvem stanice? Při delším kliknutí na název stanice se označí, ale nějak nevím jestli je to vůbec k něčemu :D V manuálu jsem nic neobjevil.

Uživatelský avatar
Marťas1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 19.12.2013 20:57
Bydliště: Bílovec

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Marťas1 »

Já kupoval v Porsche Olomouc, taky jsem měl 5 log stanic, zbytek jsem dodělával z SD karty,teď jich mám asi 14. :wink:
VW GOLF Variant 1.6 TDI Highline, bixenony, stříbrná Reflex metalíza, Parkpilot, Ergoactiv, vyhřívané čelní sklo, telefonování Comfort, Colour pal.počítač

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Honzajs122 »

Marťas1 píše:Já kupoval v Porsche Olomouc, taky jsem měl 5 log stanic, zbytek jsem dodělával z SD karty,teď jich mám asi 14. :wink:
Beru zpět všechny moje výroky o logách. Dneska jsem u Jihlavy ukládal nějakou místní stanici a logo si to nahodilo úplně samo,s tejně tak jako rakouský Ö3. Přitom mám vloženou jenom moji SD kartu s písničkami, loga jsem nijak nebastlil, tak nevím, že by to měli nacpaný v paměti ?
sirdo píše:museli mu to nainstalovat u dealera. neviem o tom, zeby G VII mal pripojenie na net a aj keby mal (co nema), tak priradzovanie ikoniek k jednotlivym radiam sa robi manualne, system si to nevie sam sparovat...
Nesmysl, naladil jsem stanici, podržel prst na předvolbě a šup, stáhlo si to odněkud logo. Ale souhlas, že NET to není, zřejmě to vysílá rádio někde v signálu RDS...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od sirdo »

blbost to nie je, logo si stiahne iba u stanic, ktore to vysielaju. naco by potom bola moznost si tie loga stiahnut z nemeckeho webu VW? a to, ze si to nevie system sam sparovat som narazal na sparovanie z SD karty, lebo v navode sa pise, ze to musis urobit rucne...
Naposledy upravil(a) sirdo dne 05.03.2014 22:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Radio Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od buress »

asi nějaká vychytávka novějších softwarů - já mám pořád původní začínající jedničkou a loga to nenačítá.. Servis mám v plánu až za měsíc, ale už se nemůžu dočkat - stávající verze softwaru mi hodně blbne
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Se podívám, co je tam za soft-verze 421. Ale mám v něm možnost upgrade z SD karty....
Otázka pro Bluetooth : přenáší se vám vyzvánění z telefonu do repro, nebo si každý hraje vlastní melodií? Mně to každý hraje něco jiného, Nexus S a Media...

lynx.xx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.11.2013 09:58

Re:

Příspěvek od lynx.xx »

BT HF používá při vyzvánění vlastní tony, nepřebírá melodie z telefonu

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Vypínání displeje rádia

Příspěvek od bouky2 »

Chci se zeptat. V nastavení displeje radia, je volba automaticky vypnout displej po 10-ti vteřinách. Nic méně toto nastavení se mi vždy po novém nastarovaní změní, na trvalé zapnutí displeje. Jde to nějak nastavit, aby bylo trvale zapnuto automatické vypnutí po 10-ti vteřinách a nemusel jsem to ručně vždy nastavovat?? Děkuji.

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

Dá sa to nastaviť určite mne to vypína po polhodine.

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
doodeec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.11.2013 14:23
Bydliště: SR/CR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od doodeec »

raz som to nastavil a odvtedy sa mi to nevypina, takze sa skus spytat v servise, mozno bude chyba v palubnom pocitaci
G7 1.2TSI

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od bouky2 »

dnes jsem poptal servisáka. nevěděl, tak šel vyzkoušet stejné radio na servis, a to samé jako mně. tak jestli jiný soft, nebo "vylepšení" v rámci nějakého bezpečnostního prvku... tzn že zapneš zapalování, displej svíti a po 10-ti vteřinách se Ti vypne?

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od iwhy »

Nie, on to má naopak. Zapne zapaľovanie a to nastavenie si to nezapamätá teda displej sa mu nevypina.

Myslím si, že je tak to máme všetci. Aj keď nerozumiem prečo si to tú voľbu nezapamätá...

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od bouky2 »

Tak jak to tedy je, má si to nastavení pamatovat, nebo ne? :)

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Vypínání displeje rádia

Příspěvek od bouky2 »

Pls mrkněte mi někdo další, jak vám to funguje.... tzn zda-li vám znovu po nastartování zůstane zaškrtnutý checkbox automaticky vypnout po 10-ti vteřinách displej radia... díky moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“