Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Zdravým všechny,
Potřeboval bych poradit, koupil jsem passata B5 r.v. 99 kombi. Mám ho jako druhé auto v rodině, nechtěl jsem do nej cpát peníze, ale stejně mi to nedá a chtěl bych alespoň vyměnit sedačky + tapecir za něco pohlednejsiho! Momentálně je tam šedej semyš... Nevíte o něčem?? Kde by se dalo sehnat?? Četl jsem, ze by tam snad měli pasovat i sedačky z audi A4. Nevím vůbec na co koukat! Moc děkuji za pomoc!!

MA.RTI.N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 15.07.2008 21:20

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od MA.RTI.N »

Mozna budu mit k dispozici polokozeny interier z w8 kombika

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od M@ty »

Tak zalezi kolik chces investovat. Z Audi ti bez mirnych uprav sedacky pasovat nebudou (hlavne zadni lavice). Ale to ti musi popsat ty co si je k sobe davali (par jich tu je, mozna se ozvou). Bez nasili dostanes, po pripadne uprave konektoru pro bocni pytle, do B5 kresla z B5,5. Loketka z B5,5 jde take, jen se presune tlac. otevirani nadrze, upravi ci vymeni se paka rucky a zpristupni se nekam diag. zasuvka. Vzhledove je stejny, lisi se jen loketka a tapec dveri ridice, ale daji se snadneji sehnat zachovale kousky. I barevnych moznosti je dost, jen musis vedet co chces. Ja osobne jsem treba zustal u cerneho interieru. Nejprve jsem poschanel modrou alkantaru s cernou kuzi a nakonec jsem skoncil s cernou celokuzi Recaro sedacek. Vim jeste o bezovem interieru alkentara/kuze za prijatelny peniz co mi nabizi jeden kluk vymenou za tu mou modrou alkantaru. Driv jsem o nem uvazoval, ale zas tak velka pecka to neni. Hlavne kdyz neni v kondici a je zaspinena alkantara. Zlata cerna...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Moc děkuji za rady a tipy! Cenu nechám na dohodě, když to bude v supr stavu klidně si priplatim! Já bych volil nějakou alkantaru barevné provedeni moc neřeším, když to nebude vyloženě kýčovité! Třeba růžová:-)). Auto mám tmavé zelené... Kdybys tedy o nějaké věděl napíšeš mi prosím odkaz?? Připadne kdyby se našel rovnou někdo kdo by to přehodil budu taky moc rad. Rači dam prachy někomu za melouch, koho to baví než svému automechanikovi...

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Kdyby ještě někdo věděl o volném komplet interiéru sem s nim:-)). Budu moc rad za všechny nabídky;-)) DĚKUJU!!

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od M@ty »

Odkud jsi a co mas nyni za barvu interieru? Pokud mas vylozene sedy velur (grafit), tak mas i sede plasty a spodni cast palubky (dle meho vkusu nejhorsi mozna barva). To je pak obtiznejsi prehodit vse napr. do cerne. Ale pokud mas sedocerny velur a plasty jsou cerne, tak potom muzes skusit sehnat jedny z cernych polokozenych sedacek s alkantarou - cerna/sedocerna , cerna/modra a jeste snad existuje cerna/zelena, ale takovy interier jsem nikdy nevidel. Stav nekterych prodavanych interieru byva kolikrat zalostny, tak si poradne vybirej. Byvaji dost osoupane boky sedadla sofera nebo spolujezdce (v pripade vykuchani auta z Anglie) a alkantara zmolkata, spinava a derava. Na tapcich je kozenka a ta se zase rada odlepuje. Urcite si nechej poslat vic fotek nez pojedes nekam daleko. Jeste jsem udelal pred svym vyletem pro sedacky to, ze jsem ty me puvodni zadni nechal doma a nemusel jsem pak resit slozite skladani aby se mi to vse veslo do auta. Prehodit to neni tezke. Muzu ti s tim poradit. Jinak prodavam take dva komplety z toho jedny sedacky cerna kuze s modrou alkantarou. Sice jsem je uz prislibil, ale alespon se mrkni na stav (jsou zde v inzerci). Alespon takove zkus shanet. Pokud to ke mne nemas daleko, tak jsem schopny ve volnu pomoct s montazi.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od tom.ik »

Ahoj mám komplet bežovy interier z B5,5 kombi kdyby jsi chtěl akorad v řidičove sedačce je střeleny bag,ale je to hezky rupnute na švu stači jen sešit připadně dát jiny pytel a chybi tam dřevo dekor jinak by to mělo byt komplet.Nevyhoda je že se to špini pokud jezdiš v monterkach tak bych šel spíše do černé ;-)
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Ahoj koukal jsem na inzerci a něco takového bych si představoval! Jak inzerujes ty modré, tak ty už jsou pryč?? Bral bych je! Jsem z Prahy, ale není problém přijet, část rodiny bydlí v Chodově... Jinak já mám přesně ten interiér, jak inzerujes v tom druhem inzerátu... Je ve slušném stavu, ale pro mě to prostě není.

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Ahoj koukal jsem i na ten béžový interiér, ale ten asi fakt bude nepraktickej! Máme ještě dva psi. I přes veškerou snahu, by to bylo asi jak prase... Ale dekuju za nabídku!!

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Ahoj M@ty, kdyby byli sedačky potencianalně volné udělal bych ti na ně a montáž slušnou nabídku;-))!

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od M@ty »

Byly by volné, sice jsem je přislíbil, ale dotyčný to pořád protahuje. Pokud bys přijel, tak ti je rovnou namontuju. Cena také není pevná...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Supr! Kdy mas čas?? Jak dlouho zabere prohoz?

Frolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2014 19:17

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od Frolik »

Co takhle zítra??:-)) Můžu zítra kdykoliv!

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Výměna interiéru passat B5 r.v. 99

Příspěvek od M@ty »

Zítra se to hodí. Mám volno a chtěl jsem stejně kutit v garáži na autě.

Tel. v S.Z.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“