Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marfy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.01.2009 11:09
Bydliště: Brno

Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od Marfy »

Zdar chlapi,
zajímal by mě váš názor na toto: http://www.mroauto.cz/produkt/431694/sa" onclick="window.open(this.href);return false; ... 8-4210067/ ale nejraději takovej názor, kdo s tím měl zkušenost, je jasný že levný ramena většina za nic nestojí, ale co tohle záruka 3 roky nebo 80tis to mě celkem zarazilo..Jinak mam paššika 2004 kde je průměr spodního čepu ramene 16mm takže v merku mám Meyle HD ale bohužel jsou dražší než na 21mm a to celkem o dost necelá desítka a to jsou nejlevnější nabídky.Proto mě celkem dost zajíma názor na tady to MS Germany a jestli to vůbec je Germany :D Popřípadě poraďte co volit jako nej...
PS: pokud někdo kšeftuje posílejte klidně nabídky za kolik nejmín jste schopni Meyle HD 16mm na passata 2004
Aktual Passi B5.5 TDI 96kw/04 Byvalé VWs:Passat Variant B5 1.9TDI 81kW AFN EX, Passat B5 1.8T/2000 EX, Polo 1.9D/97 EX

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od Mraca »

Proc zakladas nove tema, kdyz o par temat nize mas topic, kde se vse resi?! Hyml chlape! ;)
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

Uživatelský avatar
Marfy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.01.2009 11:09
Bydliště: Brno

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od Marfy »

Téma jsem založil z několika důvodů.Za 1.Aby to hnedka bylo vidět nahoře 2.Aby bylo jasně vidět v nadpise o co přesně jde (ano je tady topic,témata kde všichni řeší plno věcí, hlavně jak vůbec poznat co tam mají za ramena atd a je v tom strašný bordel.Takový věci já nepotřebuju, chtěl jsem vědět jasny odpovědě na jedno Téma.. Ne plno pohádek okolo k tomu ještě jako bonus :pleasantry: .Potom to dopadá tak jak to tady je, něco hledáš dáš si téma otevřeš to a zjistíš všechno možnýho jen ne to cos pořádně hledal...
Jinak jestli ti to tak vadí smažu to a nasmažím to teda někam jinam do Témata kde je milion jinejch odpovědí a budu čekat, že si toho někdo všimne a odpoví mi jasně na moje otazky.. :fool:
Aktual Passi B5.5 TDI 96kw/04 Byvalé VWs:Passat Variant B5 1.9TDI 81kW AFN EX, Passat B5 1.8T/2000 EX, Polo 1.9D/97 EX

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od M@ty »

Já bych si toho třeba všimnul...

Ale k věci. Nečekáš že s tebou bude řešit nějakou záruku, ne? Takže bych vzhledem k ceně sady Meyle s přední vzpěrou s čepem 16mm rovnou přešel na originál Lömforder : http://www.cc-autodily.cz/sada-ramen-su ... del=PASSAT - standartní cena 10,5tis. (teď to mají napálené tak chvíli počkej)
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od xerxes »

ale i tak to je přehnana cena

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od PlusOne »

Ono devatenáct stránek tématu, kde se to probírá, je asi málo...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=236149" onclick="window.open(this.href);return false;

Dlouho tam nikdo nepřispěl, protože si každej zakládá vlastní téma, a tak se tu omílá dokola totéž.
Napíšu adminovi, jestli by to staré téma netopnul, podobně jako "Letní pneu a elektrony", protože ramena jsou tu snad nejdiskutovanější věc....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Marfy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.01.2009 11:09
Bydliště: Brno

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od Marfy »

Pro admina, SMAZAT TÉMA .. ;-)
Aktual Passi B5.5 TDI 96kw/04 Byvalé VWs:Passat Variant B5 1.9TDI 81kW AFN EX, Passat B5 1.8T/2000 EX, Polo 1.9D/97 EX

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Přední sada ramen, co je nejlepší vzít..Zkušenosti..

Příspěvek od pasat »

MEYLE HD mohu nabídnout za :

ø 21 mm : 7349Kč
ø 16 mm : 9349Kč


http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 2#p2924792" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“