Pomoc s nákupem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ricom »

a proto všem říkám, první cesta je k Sharikovi.. to je nepříjemné pane.. tak držím palce ať to dopadne dobře..
Aki.Lee píše:Nóóóóó, výborně, po dvou dnech naprosto bezproblémového ježdění včera v noci cestou domů Stop! slabý tlak oleje, motor do dílny. Předpokládám, že v základu je to čidlo-čerpadlo-koš, a podle ohlasů tady to už nesmím ani nahodit, takže co teď, kam s tím nejblíž? Udělali by to v autorizáku Škodovky, nebo musí být přímo VW? Nebo je na tohle nějaký šikovný klubák blízko Prahy nebo severních čech? Na Moravu to asi nepůjde ...

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od selatko »

No ty vole .. To potěš koště hned pár dní po koupi .. Jak říkají ostatní, obrátit se na klubáka Sharik4x4
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Qido »

Qido píše:Gratuluji ke koupi a přeji hodně spokojených km!

Nejdřív bych mazal za Sharikem na vyvažováky s ním se dá také dobře pokecat o stavu auta!
Jako kdybych to nepsal! Přeji Ti upřímně, ať to není vážné a neodneslo to turbo atd. Tuším, že nás pak Sharik obohatí o další příspěvek do sekce ,,Jak odborně opravit vyvažováky, aby vydrželi prodej,,. Na VW se vykašli, jeď hned za Sharikem. A taky bych to zkusil na bazar.

Já koupil auto v Šumperku, dojel do Prahy a za 2 dny jsem (hned moje druhá cesta) jel za Sharikem a i tak jsem měl staženou pr**l, protože Murphyho zákony fungují.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Prochy01 »

Jj, je to tady... :-) :-/ a uz se začnou sypat prasule... Ze by pan s Mercedesem udělal nejaky předprodejní servis??? :-))) ne dělám si srandu, ale potvrzuje se to co jsme vsichni říkali...

A taky jak odbornici ve VW vi o čem mluví, kdyz doporučili vyvazovaky vubec neřešit :-)) jsou to kluci šikovný, pekne cejtili kšeft...

No tak jestli jsi to hned utip a nemel jsi motor roztocenej, tak snad to nebude tak hrozny... Kazdopadne mazej za Sharikem... Ve VW bys dal za opravu dalsi pulku kupní ceny toho zázraku, co sis pořídil :-/

Co prodejce říká na skrytou závadu, kdyz byl pred platbou tak vstricnej?
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od selatko »

Já myslím, že výrobní vada nepůjde uhrát na skrytou závadu :/
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

No jo, když vy tady od začátku píšete Sharik a on Sharik je z Moravy a Sharik4x4 je u nás na severu, uff :roll:
no co mi řekli ve fauwé v Litoměřicích snad ani nebudu psát, se Sharikem (tím severským) už jsme předběžně domluvení,
samozřejmě nestartuju, náš Fordík ještě statečně bojuje (ještě že jsme ho hned nestřelili)
a bazar pořeším. Díky všem za pomoc. (budu vás průběžně informovat :? )

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od selatko »

On je tady aj "Sharik"? :D Já měl za to, že Sharik je vždy Sharik4x4 ..

Nás by zajímalo, co ti řekli experti v lidový automobilce :)
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Prochy01 »

Jj, souhlas s růžovým selatkem :-))

Co rekli experti???
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Qido »

selatko píše:Já myslím, že výrobní vada nepůjde uhrát na skrytou závadu :/
Já bych tipoval, že to věděli, rozebrali a nějakým prasáckým způsobem opravili. Tipuji lepidlo, svářečka,....

Aki.Lee: Já jsem si pořád říkal co to meleš s Moravou, máš ho za barákem!

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ppfox »

Aki.Lee píše:...no co mi řekli ve fauwé v Litoměřicích snad ani nebudu psát...
napiš prosím - fakt nás to zajímá...jinak ti samozřejmě přeju, ať to máš co nejlevnější...
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Aki.Lee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.03.2014 13:27

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od Aki.Lee »

Ééééééééé, no pán vrchní servisman ve fauwé řekl, že přitáhnout to můžou za tolik a tolik Kč za km a manipulaci, kdybych chtěl jenom zjištění skutečné závady tak 1500 - 2000, no a kdyby to byl ten nejhorší problém, tzn. čerpadlo, vyvažováky, čištění, šrouby, věci okolo atd., tak se můžou dostat až na 30 - 35 000,-
(předpokládám, že by tam dali origo díly, ten šestihran, takže by to mohlo udělat pak po nějaké době znovu, že).
No s Moravou, tož já su původně z Moravy a už sem přemýšlál, dyž pojedu k našim, jak to tam dohučkám, no naščestí ...
... to mám za barákem, viiiiiď.
Ještě jsem mluvil se svým dobrým kámošem ze Škodováckého servisu, ten mi říkal, že to prý dělá i někdo v Praze, že mu tam přesně na tohle vezl nějaké díly, no a že to většinou odchází daleko dřív, čekal, že tady už to bylo měněný s takovým nájezdem, takže kdoví, jestli už s tím někdo něco nevrtal, holt ... :blush:

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ppfox »

hele - ještě abych si to ujasnil a nemusel to celý louskat znovu - jedná se teď o toho pašíka co koupil/oservisoval a vrátil "pán s Mercedesem"?
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ricom »

s tou Prahou opatrně.. taky mi to bylo nabízeno.. nějakej šašek na Žižkově to prý umí za 3litry.. pak jsem se dozvěděl že to dělá svářečkou či bodováním nebo kdo ví jak.. no prostě děs a hrůza.. a ještě tam cpe nějakou kdovíjakou hranatou tyčku :fool: :fool:

všichni ostatní a to nejen tady na VW mi doporučili jen a pouze Sharika.. toho co máš za plotem.. :good:
Aki.Lee píše:Ééééééééé, no pán vrchní servisman ve fauwé řekl, že přitáhnout to můžou za tolik a tolik Kč za km a manipulaci, kdybych chtěl jenom zjištění skutečné závady tak 1500 - 2000, no a kdyby to byl ten nejhorší problém, tzn. čerpadlo, vyvažováky, čištění, šrouby, věci okolo atd., tak se můžou dostat až na 30 - 35 000,-
(předpokládám, že by tam dali origo díly, ten šestihran, takže by to mohlo udělat pak po nějaké době znovu, že).
No s Moravou, tož já su původně z Moravy a už sem přemýšlál, dyž pojedu k našim, jak to tam dohučkám, no naščestí ...
... to mám za barákem, viiiiiď.
Ještě jsem mluvil se svým dobrým kámošem ze Škodováckého servisu, ten mi říkal, že to prý dělá i někdo v Praze, že mu tam přesně na tohle vezl nějaké díly, no a že to většinou odchází daleko dřív, čekal, že tady už to bylo měněný s takovým nájezdem, takže kdoví, jestli už s tím někdo něco nevrtal, holt ... :blush:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ricom »

ppfox píše:hele - ještě abych si to ujasnil a nemusel to celý louskat znovu - jedná se teď o toho pašíka co koupil/oservisoval a vrátil "pán s Mercedesem"?
no vypadá to tak.. jestli se nepletu.. snad už teď se poučí a vyséére se zvysoka na nějaký autorizáky a podobné chytráky

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Pomoc s nákupem

Příspěvek od ppfox »

no...když si to pročteš od začátku (což jsem právě nerad udělal :D ), tak jsem nabyl dojmu že to dám do naší sekce na první stranu...víc slov tady netřeba, nechci zbytečně sypat sůl do ran... :wink:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“