Při jízdě auto cuká.

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Frank Mc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 02.06.2012 15:04

Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od Frank Mc »

Zdravím, dneska jsem si vyjel s autem do Ostravy a hned při vyjetí z garáže jsem si všiml, že něco není v pořádku. Při jízdě totiž auto zlehka cuká jako kdyby mi někdo lehce šlapal po brzdě, když mám nohu na plynu. U druhého stupně to šlo cítit asi nejvíc, ale dělalo to na každém stupni. Napadlo mě jestli to může být třeba z nekvalitní nafty například. Věděl by někdo co to může být? Děkuji za každou odpověď. :-)

Uživatelský avatar
azicko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 03.03.2013 17:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od azicko »

Frank Mc píše:Zdravím, dneska jsem si vyjel s autem do Ostravy a hned při vyjetí z garáže jsem si všiml, že něco není v pořádku. Při jízdě totiž auto zlehka cuká jako kdyby mi někdo lehce šlapal po brzdě, když mám nohu na plynu. U druhého stupně to šlo cítit asi nejvíc, ale dělalo to na každém stupni. Napadlo mě jestli to může být třeba z nekvalitní nafty například. Věděl by někdo co to může být? Děkuji za každou odpověď. :-)
a robi ti to aj pri vyssich otackach ? alebo iba pri nizkych ? robi to za kazdej okolnosti ?

Frank Mc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 02.06.2012 15:04

Re: Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od Frank Mc »

Dělá to spíš od nižších otáček, jakmile to přeleze nad 2900 otáček tak už to nedělá.

cj158
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.04.2013 10:31

Re: Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od cj158 »

Mě to taky cukalo při nižších otáčkách v tahu a za studena a nakonec to byl špatný kontakt na vstřiku. Takže sundat víko vačky a zkontrolovat všechny dráty.

czuba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 01.10.2010 15:29

Re: Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od czuba »

Mám podobný problém s cukáním. Passat Variant, rv. 2004, motor BGW.

Já, jak udržuju stálou raychlost tak to taky caká, jako kdybych za sebou táhl vozík ale v menší míře. Cítím to i když jedu z kopce a brzdím motorem. Myslel jsem si že je to kotoučit, po rozhýbání třmenů žádná změna. Pak jsem si myslel že to bude dvouhmota, vyměněna celá sada se spojkou, žádná změna. Možná to má na svědomí DPF filtr. Odstranit? Už nevím čím by to homlo být. Sundat víko nentilů? To se mi moc nechce, nevím jak to tam vypadá a abych nic nedomrvil.

Jak shlédnout kontakty na vstřikovačích?

petrpaca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.05.2014 09:24

Re: Při jízdě auto cuká.

Příspěvek od petrpaca »

vcera sem to delal a nic hroznyho......dal sem draty od sebe trochu ocistil vratil viko a uz necuka :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“