Výměna palivového filtru...

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od vtuni »

po směru toku paliva... tj od nádrže k motoru
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

jakub.prucek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 08.10.2012 13:43

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od jakub.prucek »

dobře díky

Marablaza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 05.05.2013 22:26
Bydliště: Luka nad jihlavou

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Marablaza »

Zdravím vás,tak dneska jsem byl koupit filtry do golfa a při cestě domů(12km) jsem měl spotřebu půl nádrže :baseball: Přijel sem dom ,najel na nájezdy a př pohledu jsem zjistil že mi to teče okolo příruby na filtr,tak jsem jo chtěl sundat a omrknout to,ale příruba se mi rozpadla vejpůl(obrázek),takže jsem tam dal novej filtr a propojil sem to hadičko benzínovou abych dojel ty 2 km domů,pořád to prokapává,takže musím sehnat tu hadičku jinou,má někdo s tímto zkušenosti?kde ji sehnat?cena?dostupnost?Výměna? Děkuji všem za rady,potřebuji auti do práce ... Mimo to mi z filtru vytkl černej humus,a pak trocha benzínu ,byla tam ještě origo asi(198 000),takže snad to pak bude dobrý


Foto vypůjčeno z první stránky,neměl sme u sebe foták,děkuji
Přílohy
Takhle se to rozpadlo
Takhle se to rozpadlo

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od vtuni »

ta trubka se dá koupit a stojí okolo 500 ... číslo by mělo být 1J0201293 BEZ ZÁRUKY :!: :!: :!:

s výměnou si užiješ hodně legrace... bud vlezeš pod zadní sedačku, a pod kobercem na straně spolujezdce najdeš montážní otvor k nádrži.. tam ta hadička končí... odpojíš ji stejným mechanismem.. a zkusíš procpat tam tu novou ...
což si nejsem jistý jestli se ti povede ... nebo budeš muset sundat nádrž... no a naby jsi mohl sundat nádrž musíš sundat výfuk... a aby jsi sundal výfuk musíš sundat zadní nápravu.. :laugh:

ale nechci strašit, možná to půjde procpat, nebo to bude stačit jen povolit, osobně jsem to dělal jen 2x a vždy na sundané nádrži... takže asi tak..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Marablaza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 05.05.2013 22:26
Bydliště: Luka nad jihlavou

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Marablaza »

Aha,tak děkuji,jojo pod sedačkou jsem se koukal,ale ta hadička se ani nehne,koupím novou a zkusím to nějak napasovat :|

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od marfy8 »

Určitě tam tu novou neprotáhneš. Nádrž musí dolů... Bohužel

Marablaza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 05.05.2013 22:26
Bydliště: Luka nad jihlavou

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Marablaza »

A musí dolů uplně?

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Sglunda »

vtuni píše:ta trubka se dá koupit a stojí okolo 500 ... číslo by mělo být 1J0201293 BEZ ZÁRUKY :!: :!: :!:

s výměnou si užiješ hodně legrace... bud vlezeš pod zadní sedačku, a pod kobercem na straně spolujezdce najdeš montážní otvor k nádrži.. tam ta hadička končí... odpojíš ji stejným mechanismem.. a zkusíš procpat tam tu novou ...
což si nejsem jistý jestli se ti povede ... nebo budeš muset sundat nádrž... no a naby jsi mohl sundat nádrž musíš sundat výfuk... a aby jsi sundal výfuk musíš sundat zadní nápravu.. :laugh:

ale nechci strašit, možná to půjde procpat, nebo to bude stačit jen povolit, osobně jsem to dělal jen 2x a vždy na sundané nádrži... takže asi tak..

co to??abych sundal vyfuk musim sundat napravu??mi sel origo vyfuk sundat celkem v pohode aniz bych musel sundavat napravu. :-D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od vtuni »

tak to asi už nebyl origo :wink: ... nebo nevím jakým kouzlem jsi ho přes tu nápravu vymotal... :mrgreen:
když je na jedné straně koncovej a na druhé straně středovej tlumič a je to z jednoho kusu
Obrázek
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od marfy8 »

A nemá to každý motor jinak? Třeba AlkyTom měl ten výfuk taky sundaný. Teď jen nevím jestlli ho neměl koupený nový a nebo neměl i nápravu dole (ale tu jsem u něj na fotkách neviděl...)

viz.: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2916326#p2916326" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) marfy8 dne 22.03.2014 20:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od vtuni »

čeče to nevím ..ale já to mám na obou autech stejně :mrgreen: ..zkus kouknout na svoje..ale podle mě to budeš mít taky tak :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od marfy8 »

Jojo na 1.8T to mám jak ty na obrázku :good: ... bohužel :laugh:

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od xerxes »

jak už ho budete mit vyndanej tak se podivete dovnitř co za sajgon je v benzinu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Sglunda »

no podle toho obrazku jsem tam mel ten hranatej koncak ale mezi stredovym a koncovym tesne za napravou jsem mel spoj ktery pasoval do sebe a po rozpojeni (a to byla krasna drbarna)sel koncak krasne vytocit ven,vse bylo utahnute objimkou.tak v tom pripade to uz asi nebyl origo ale ten koncak mel na sobe vyrazene logo vw a ten stredovy ho tam myslim ma taky.mame 1,8 20v

Marablaza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 05.05.2013 22:26
Bydliště: Luka nad jihlavou

Re: Výměna palivového filtru...

Příspěvek od Marablaza »

Tak dneska sem volal do VW a řekli mi 425 Kč ,objednáno,snad to tam nějak dám :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“