zavirani oken v desti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

zavirani oken v desti

Příspěvek od hany.h »

Dodelani lampicek ve dveri, podsviceni venkovnich zrcatek, podsvicení vnitrnich klik-hotovo :mrgreen:
Jeste me toho hodne ceka, podsviceni venkovnich klik, osvetlůeni kufru, dodelani zadnich svetel...

Narazil jsem tady na kodovani automaticne zavirani oken pri desti.
Mam passata 2006-dverni jednotky pry modelu 2007
Address 42: Door Elect, Driver Labels: 1K0-959-701-MIN3.lbl
Part No SW: 1K0 959 701 P HW: 1K0 959 793 L
Component: J386 TUER-SG FT 1123
Revision: 12006001 Serial number: 00000044668708
Coding: 0000247
Shop #: WSC 05311 000 00000
VCID: 3B75D1677A907BC6811-806E

Mam senzor deste...

Nevite jestli tato jednotka podporuje tuto funkci a lze nakodovat?
a jake kodovani?
Predem mooooc diky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Passat 3c kombi 2006 Praha

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Jirka. »

Máš starej soft v dveřních jednotkách, nech si zaktualizovat ve vw, pak ti to půjde. Budeš pak mít i dojezdy po vyndání klíčku.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od macko25 »

ani ne tak stary jako taky co to neumi... dovirani mi už jelo na starsi OII tusim nejakej sw 009xx nevim presne a hele a jede to ...
proste tento to neumi... najbližsi vyssi je sw 1131

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Jirka. »

macko25 píše:ani ne tak stary jako taky co to neumi... dovirani mi už jelo na starsi OII tusim nejakej sw 009xx nevim presne a hele a jede to ...
proste tento to neumi... najbližsi vyssi je sw 1131
Vzhledem k tomu že 1123 se dával do mr 2007 a ten 1131 se dával místo něj do mr. 2008 který to už umí, tak bych to rozdělení na starý a nový klidně nechal, prostě zajít do vw a nechat zakualizovat soft v dveřních jednotkách.
tady je tabulka starých a nových verzí
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 3&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Couloo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 17.11.2013 17:03

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Couloo »

No me taky nejede dovirani oken pri desti a tak jsem navstivil autorizak vw a osobne mluvil s technikem ktery takove veci dela. A on mi proste porad do xichtu tvrdil, ze pry kdo mi takovou hovadinu rekl, ze sw v dvernich jednotkach prehrat nejde :fool: a ze jde max zmenit jejich kodovani!! No asi uplne neznale hovado nebo co. :baseball:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od ricom »

Couloo píše:No me taky nejede dovirani oken pri desti a tak jsem navstivil autorizak vw a osobne mluvil s technikem ktery takove veci dela. A on mi proste porad do xichtu tvrdil, ze pry kdo mi takovou hovadinu rekl, ze sw v dvernich jednotkach prehrat nejde :fool: a ze jde max zmenit jejich kodovani!! No asi uplne neznale hovado nebo co. :baseball:
a takovýhle lidi prostě ve VW dělají..co dodat..

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Jirka. »

Couloo píše:No me taky nejede dovirani oken pri desti a tak jsem navstivil autorizak vw a osobne mluvil s technikem ktery takove veci dela. A on mi proste porad do xichtu tvrdil, ze pry kdo mi takovou hovadinu rekl, ze sw v dvernich jednotkach prehrat nejde :fool: a ze jde max zmenit jejich kodovani!! No asi uplne neznale hovado nebo co. :baseball:
Tak technikovi řekni at jde raději na pracák, protože přesně kvůli takovýmhle hovadům mají ty autorizáky takovou nevalnou pověst. Asi bych šel jinam.
Já teda měnil celý jednotky, ale to jen proto, že jsem je tady měl zadarmo a měl jsem to rychleji přehozené než jet do vw a trápit se tam s nima.
A tady v tom tématu to všem kdo potřeboval normálně přehráli, tuším že někdo tam psal že to stálo 700, tak to nastuduj.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... hilit=1123" onclick="window.open(this.href);return false;
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Filap »

Je pravda, že jsem tak před půl rokem navštívil taky VW skrz přehrátí softu ve dveřích a hleděli na mě jak kdybych si to snad vymýšlel :D .Do dneška to nemám funkční,ale v menu to je :good:
Passat 3C

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od ricom »

Filap píše:Je pravda, že jsem tak před půl rokem navštívil taky VW skrz přehrátí softu ve dveřích a hleděli na mě jak kdybych si to snad vymýšlel :D .Do dneška to nemám funkční,ale v menu to je :good:
jsou to jelita.. ne všici ale většina.. co vím tak v Praze to jakžtak umějí. když chtějí a nenarazíš tam na nějakého debila..

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Prochy01 »

Me přehrávali novej soft sami od sebe, kdyz jsem tam auto tenkrat jeste na záruku daval... ale nevim jestli ve dveřích, to je pravda ;-)

Takze zkusit jinej servis, jak pisou kluci.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Bari »

Ptal jsem se na tohle dnes taky v autorizáku a říkal, že to zjistí a případně nechá udělat. Za chvíli si jdu pro auto, tak jsem zvědavý, k čemu došli.
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
Bari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 12.07.2012 10:41
Kontaktovat uživatele:

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od Bari »

Takže mám Passat CC (2009), ale při zamčení přes DO se mi nezavřou automaticky okna (musím zamykací čudlík držet) a prý to ani nejde nastavit, aby se po zamčení všechna oka zavřela sama.
Škoda Superb L&K 2.0 TDI (2019), 140 kW, DSG

Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od capo »

Mě se zas okna nezavřou když držím DO. Je to jen kódováním? Zavření při dešti nastavené mám, SW by tam měl být správný...
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

přema_hp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.05.2010 22:00
Bydliště: Praha

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od přema_hp »

Ahoj,
Ja mam automaticke zavirani nakodovano a prehrany i software ve dverich a funguje mi to jenom chvili po zamknuti auta, kdyz prijdu za cca hodinu a poleju senzor nebo na nej dam ruku tak ani po dvou minutach se okna nezavrou. Nejaky tip?
Diky Prema

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: zavirani oken v desti

Příspěvek od vlado 14 »

Bari píše:Takže mám Passat CC (2009), ale při zamčení přes DO se mi nezavřou automaticky okna (musím zamykací čudlík držet) a prý to ani nejde nastavit, aby se po zamčení všechna oka zavřela sama.
komfortni zavirani sa koduje

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“