Odhlučnění interiéru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
musli
Člen klubu
Příspěvky: 175
Registrován: 05.07.2012 13:29
Bydliště: Opava, kousek od centra

Odhlučnění interiéru

Příspěvek od musli »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, kdo si už odhlučňoval interiér, případně čím? Rozhodl jsem se, že si nalakuju stropnici do černé a když už ji budu mít dole, chtěl bych si dopřát trochu víc ticha ve voze :taunt: koukal jsem prozatím na tyhle dvě záležitosti - http://www.tlumicimaterial.cz/katalog/0 ... on-30.html" onclick="window.open(this.href);return false; - a - http://www.tlumicimaterial.cz/katalog/0 ... o-15s.html" onclick="window.open(this.href);return false; - tak by mě zajímalo, jestli něco z toho už někdo z vás zkoušel, případně jak to fungovalo. Stropnici jsem dole ještě nikdy neměl, tak nevím, jestli bych tam nějaký 3 cm široký kravinec ještě dostal. Do dveří by to mohlo vejít celkem slušně si myslím, ale ta střecha nevím no. Díky za případné postřehy a rady :thanks: :pleasantry:
ex Golf III 1.9 TDi Variant 1Z, EGR off, Sprint 764
Golf IV 1.9 TDi PD 74 KW 4motion Variant ATD, EGR off + chip by TDifun 136 HP, 308 Nm

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Odhlučnění interiéru

Příspěvek od vtuni »

vtuni něco málo dělal... zkus se ho zeptat...
:wink:

ale říkal, že tam moc místa není.... 3cm určitě ne...

on tam má dynamat extreme.. jako základovku a na tom
http://www.ahifi.cz/akusticka-pena-samo ... 80337.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
DSCN2151.jpg
DSCN2166.JPG
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Odhlučnění interiéru

Příspěvek od xerxes »

dej tak ku*va parozabranu pod plovouci podlahu :mrgreen:

Uživatelský avatar
musli
Člen klubu
Příspěvky: 175
Registrován: 05.07.2012 13:29
Bydliště: Opava, kousek od centra

Re: Odhlučnění interiéru

Příspěvek od musli »

vtuni píše:vtuni něco málo dělal... zkus se ho zeptat...
:wink:

ale říkal, že tam moc místa není.... 3cm určitě ne...

on tam má dynamat extreme.. jako základovku a na tom
http://www.ahifi.cz/akusticka-pena-samo ... 80337.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oka díky moc, a kolik jsi toho cca použil na ten strop? Jen pro představu ať vím kolik pošetřit... Podle výpočtu by to mělo být cca 4 ks té pěny + 2 pláty toho dynamatu, ale ten dynamat je celkem fest mastnej...:D takže zatím jsem na 5500 +1200 spreje na textil na tu stropnici, no mám co dělat... :laugh: a jaký byl výsledek toho odhlučnění? Je to znatelný rozdíl třeba i co se týká přenosu tepla ze střechy?
ex Golf III 1.9 TDi Variant 1Z, EGR off, Sprint 764
Golf IV 1.9 TDi PD 74 KW 4motion Variant ATD, EGR off + chip by TDifun 136 HP, 308 Nm

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Odhlučnění interiéru

Příspěvek od vtuni »

čéče výsledek vytlumení samotné střechy ani spotřebu matroše ti bohužel neřeknu.. protože já tam toho dělal trošku víc.. :(
Přílohy
DSCN2013.JPG
DSCN2156.jpg
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
musli
Člen klubu
Příspěvky: 175
Registrován: 05.07.2012 13:29
Bydliště: Opava, kousek od centra

Re: Odhlučnění interiéru

Příspěvek od musli »

vtuni píše:čéče výsledek vytlumení samotné střechy ani spotřebu matroše ti bohužel neřeknu.. protože já tam toho dělal trošku víc.. :(
Tyblááááho tak takhle brutálně to rozdělat zatím nemůžu :lol: Každý den musím hrkat do práce a z5, ale aspoň tu střechu a dveře + kufr bych udělal, a globální výsledek odhlučnění? Předpokládám že nebe a dudy oproti sérii... :taunt: ono nejvíc hluku jde podle mě stejně od podlahy, ale kuchat ty vnitřní koberce a tapecy by asi nebyla práce na jeden víkend i s kompletací... :? ono i ta stropnice s dveřma a kufrem bude celkem honička i s lakováním... Zatím jsem stejně ještě úplně nevykoumal, jak sundám boční sloupky, když tam mám pytle, tak to nebudu rozebírat dokud na nějaké rozumné a nedestruktivní řešení nepřijdu...
ex Golf III 1.9 TDi Variant 1Z, EGR off, Sprint 764
Golf IV 1.9 TDi PD 74 KW 4motion Variant ATD, EGR off + chip by TDifun 136 HP, 308 Nm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“