Lakování kol

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Galu7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2013 11:49
Bydliště: Karviná

Lakování kol

Příspěvek od Galu7 »

Zdravím pánové,mám stříbrné kola a chtěl bych je přelakovat nejspíš do modré barvy,slyšel jsem že komaxit je dobrá a levná volba,nemáte někdo zkušenosti s nějakou firmou kolem ostravy ? A nebo radu s jinou volbou změny barvy než komaxit za dobrou cenu ? budu rád za každou odpověď.
Golf 4 1.9 TDi 81 kw

Uživatelský avatar
TomasFary
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2283
Registrován: 25.05.2012 18:29

Re: Lakování kol

Příspěvek od TomasFary »

Renovace a opravy ALU KOL Prostějov na zimu tam kola povezu taky mrkni kdytak na FB ma tam i stranky staci napsat do vyhledavece ..Renovace a opravy ALU KOL Prostějov.. ma tam hodne fotek ostatnich kol co delal a cenove co sem si snim psal tak pohode

Uživatelský avatar
Galu7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.04.2013 11:49
Bydliště: Karviná

Re: Lakování kol

Příspěvek od Galu7 »

No nevím jestli se mi chce až do prostějova jen abych změnil barvu :) myslím že najdu i něco v ostravě a okolí,každopádně dík za radu
Golf 4 1.9 TDi 81 kw

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Re: Lakování kol

Příspěvek od Klejzlik »

Pokud se rozhodnes pro komaxit,tak je treba nechat kola dobre otryskat,pote se dava primer (zaklad) a pak tebou zvolena barva ze vzorniku RAL.Jen bacha!Komaxit dokonale kopiruje povrch a jde v podstate kazda odrenina videt,pouze drobne oderky se zalijou ale zarucit to nejde!

Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Re: Lakování kol

Příspěvek od Miras 92 »

Dá se komaxit stříkat i na kola, která už jsou v akrylátovém plniči ? Nebo by se to po vypálení sloupalo?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“