Predni svetla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Kamil 1.9 GTD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.06.2010 18:41
Bydliště: Liptal okr. Vsetin

Predni svetla

Příspěvek od Kamil 1.9 GTD »

Mel jsem nehodu a na aute jsou Xenony a jeden mam na sracky a novy stoji 12 tisic a druhy se mi nedari sehnat . Tak se obracim na vas Clubaky a koumaky jestli je velky problem predelani svetel z Xenonu na normalni svetla . Myslim tim hlavne kabely atd protoze ja nam jen osvetleni palubky a nemam manual regulaci naklonu svetel . Tak by me zajimala cena predelani svetel . Dekuji za vase navrhy atd .

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Predni svetla

Příspěvek od duduh »

Začíná to tím,že ti nepasuje nic.Hlavně konektory.:? Je to vlastně totální předělávka.Třeba Xen mají automatiku náklonu u zadní a přední nápravy + modul.To se dá lehce odpojit.Místo toho se zapojí ruční regulace 3drát na světla a knoflík ovládání vedle regulace jasu LQ.Je to jeden modul.Reg náklon+regulace LQ.ATD......Pro tebe bude asi nejrychlejší návštěva vrakáče.Tam vzít komplet elektriku (jedná se ti hlavně o konektory).Jde to tedy dobastlit i na staré přívody,ale je to :mrgreen: .Pokus se XEN raději ještě někde sehnat.Zde na bazaru tedy asi nic?

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

ču, nevíte zda se dají sehnat tato světla s led paskem, ale aby byly na xenon a né Halogen
Přílohy
_vyr_895LPVO03.jpg

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Predni svetla

Příspěvek od duduh »

:roll: Nemám sice GIV ale Borku ale vidím, že je tam optika (čočka).Tedy nepůjde to předělat opravdu na ty xenony?

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

??? :-D

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Predni svetla

Příspěvek od marfy8 »

Karbi 69 píše:ale aby byly na xenon a né Halogen
Jak xenon? Xenon je jen origo viz.:

http://dieselpower.cz/forum/userpix/209 ... 0477_1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Světla co máš na obrázku ty... Jsou s čočkou, takže si tam "(ne)můžeš" dát HID sadu. Ta parabola tam je jen na potkávačky *opraveno.
Naposledy upravil(a) marfy8 dne 21.04.2014 22:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Predni svetla

Příspěvek od vtuni »

chtěl jsi říct potkávačky :wink: ...ale smysl je stejný.. :? .
co se týče světel, parabol, xenonů... kam jo a kam ne... jak to funguje... atd.. je toho už napsáno bambilion... stačí si udělat čas, a trošku pohledat..a počíst...
a jen pro svou obrovsou podnapilost to tu teď nezamknu :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Predni svetla

Příspěvek od marfy8 »

Fůů jasně, špatně jsem to napsal. :oops: Jsem si představil klasiku světlo.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Predni svetla

Příspěvek od duduh »

:? Ono do těch čoček dáš xenon také (nutný ostřik a autoregulace) a potkávačky (tlumená světla pro osobní vozidlo pro provoz na silničních komunikacích) necháš tak.A jak říká vtuni:Je tu dost témat.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Predni svetla

Příspěvek od marfy8 »

duduh píše:(nutný ostřik a autoregulace)
Když tam dá HIDky, tak mu je ostřik a regulace k hoWnu, protože tam bude mít HIDky, které tam mít nemůže...

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

asi takhle, mě jde o to hlavně tam mít xenony, protože tam origo byly, jenže jsou moc drahé na to abych si je pořídil a hlavně se mi nelíbi, jak tam je ta oranžová záslepka místo mlhovky. Teď tam mám klasické, jenže si nemohu udělat náklon, takže mi to svíti naprd i když jsem si je ručně seřizoval. Co se týče těch světel , tak sem je vybral kvuli vzhledu jsou hezčí než origo.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Predni svetla

Příspěvek od vtuni »

Karbi 69 píše: mě jde o to hlavně tam mít xenony, protože tam origo byly, jenže jsou moc drahé na to abych si je pořídil
aneb o opicích a banánech
Karbi 69 píše: a hlavně se mi nelíbi, jak tam je ta oranžová záslepka místo mlhovky.
to není záslepka..ale zdvojený blinkr... a ten zdvojený blinkr je tam kvůli tomu, že xenonový světlo svítí víc než obyč a jednoduchej blinkr by nebyl moc vidět....
Karbi 69 píše: Teď tam mám klasické, jenže si nemohu udělat náklon, takže mi to svíti naprd i když jsem si je ručně seřizoval.
definuj "nemohu" je to spíš "nechci zaplatit" ," neumím" , nebo spíš "jsem línej je to moc pracný" :lol:
Karbi 69 píše: Co se týče těch světel , tak sem je vybral kvuli vzhledu jsou hezčí než origo.
no rozhodně s nima okouzíš...a to nejen tu na foru.... ale o to asi jde...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

no asi když tam byl xenon tak nemám to kolečko na naklopení světel ne.... a na světlech jsem to přizvedl jak to šlo, ale je to málo a dalkova mi svití dolu, prostě dělali to i na STK a řekli že to víc srovnat nejde.
Jako mě je úplně u pr**le jestli se to někomu líbí nebo ne, ja sem tyhle našel protože jsou hezčí nic víc nic míň.
Takže třeba o prasatech :-D

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Predni svetla

Příspěvek od GOLFÁK »

Neřek bych, ze jsou hezčí než origo, holt každýmu se líbí něco jiného. Ale i tak budeš mít problémy se zapojením, tyto světla budou mít konektor co maj klasický světla, takže náklon ti stále fungovat nebude. A počítej stim, že ty světla nebudou nějak moc dobře svítit.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Predni svetla

Příspěvek od vtuni »

krabi: je to o tom co chceš...

jeslti jsi měl na autě origo xenony..tak máš určitě na autě autoleveling... není žádnej problém vlýzt pod auto.. demontovat ho... prodat.. (když bude komplet tak ti některří lidi (včetně mě) za něj i solidně zaplatí....
za utržený peníze se můžeš jít párkrát opít... a pak si tady v bazaru koupit obyč kolečko po leveling... překáblovat co je potřeba... (je tu návod jak ten leveling dodělat na auto který ho nemá, ale funguje to i obráceně...)
a všechno bude fungovat tak jak má..je to jenom o tom chtít...
co se týče srovnání světel... to taky není jenom o štelování.. ale taky o usazení světla jako takovýho... :wink:

co se týče prasátek... tak na to tu téma už je..jmenuje se xenonparabolisti a HIDkaři nebo tak nějak..:mrgreen: vesměs se tam řeší bastly rádobyxenonů do světel který na to nejsou určený... xenonových výbojek usazených do optik s lomem světla pro halogenku atd... celkem zajímavý čtení...
pak se dočteš že není čočka jako čočka.. a takový další... pro někoho možná i nepodstatný věci.....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“