pneu Membat Passion - zkusenosti?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

PatricioLocoGarcia
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.06.2013 18:40

pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PatricioLocoGarcia »

Zdravim. Podarilo se mi neuveritelnym zpusobem po prvni projizdce po prezuti na leto, rachnout tri pneumatiky. Narazil jsem pri hledani novych letnich pneu na pneu za vtipnou cenu a co cca 1100 kc za 225/45 R17 ... Rikaji tomu Membat Passion, tak jsem je z nouze objednal ale jeste mi nedorazili. Pry to neni Cina ale Spanelsko.. Nema nekdo zkusenosti?
PASSAT CC 3.6 V6 FSI 4Motion
PASSAT 2.5 TDI V6 4MOTION

Mraca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 31.01.2009 13:34
Bydliště: Ustecky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od Mraca »

Osobne jsem jezdil na Sunny, GY, Continentalech a aktualne Wanly a na ciny si nemuzu absolutne stezovat, nicmene mi tahle znacka moc nerika a spanelsko by mi taky nepridalo na klidu. Osobne bych volil odzkousenou cinu za stejny penize...
VW Passat B5.5 Variant 4Motion 1.9TDi PD -Ex
VW Passat B7 Variant 2.0TDi CR DSG

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od d.d.t33 »

bych chtel videt jak s tema gumama na mokru bezpecne zastavis :taunt: a uz vidim jak v kazde zatacce bude blikat esp na mokru vetsinou to jsou spise nebezpecne gumy nez bezpecne

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PlusOne »

http://www.pneunet.cz/pneu/168539/memba ... 1-v-letni/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

PatricioLocoGarcia
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.06.2013 18:40

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PatricioLocoGarcia »

tak uvidime, jak budou aprilovy deste zvladat :D "S usmevem na cestach" a mozna, ze i S usmevem v prikopu :D..
PASSAT CC 3.6 V6 FSI 4Motion
PASSAT 2.5 TDI V6 4MOTION

PatricioLocoGarcia
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.06.2013 18:40

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PatricioLocoGarcia »

Pri nejhorsim je pristi mesic sundam, strelim a obuju do mnou osvedcenych Pirelli P-Zero a nalitam na nich zas ctyri sezony...
PASSAT CC 3.6 V6 FSI 4Motion
PASSAT 2.5 TDI V6 4MOTION

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od charlie77 »

To nechapu, proc to neudelas hned? Proc maji lidi porad tendenci setrit na tom nejdulezitejsim?!

PatricioLocoGarcia
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.06.2013 18:40

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PatricioLocoGarcia »

Necekany vydaje ;)
PASSAT CC 3.6 V6 FSI 4Motion
PASSAT 2.5 TDI V6 4MOTION

Dr.Ueno
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 09.02.2014 18:20

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od Dr.Ueno »

Kecy nemaj cenu.
Ať hodnotí ten, kdo je má, ne ten, kdo si jen něco myslí.

Já osobně je mám v rozměru 205/60/15. Najeto cca 3000 kilometrů, ale zatím nemohu říct křívé slovo.
Mokro dálnice = naprosto bez problémů.Okresky s mnoha zatáčkami to samé.

Vůbec se jich neboj a klidně je kup. Příště je koupím zase a 100x raději, než předražené značky, kde platíš jen za nápis na boku pneumatiky, ale vlastnosti jsou stejné jako u mnohem levnějších.

Dr.Ueno

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od Tomášek »

V patek je jdu obouvat 205/55 16.. cena prijemna, tak pokud budou ok, budu rad.. ono kdyz clovek je ko*ot, tak to utrhne i na gume za 3tis..

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od Mr. Death »

Mám zkušenost se zimníma Nexem Winguard nebo tak nějak a je to slabota, na morku hodně kloužou, když je nad cca 13°C, tak pekelně kloužou i na suchu. Srovnal bych je s deset let starýma Michelinama, jenom na sněhu jsou lepší.
Za mě tady ty pseudoznačky nebrat, určitě ne na auto, na kterým najezdím třicet tisíc ročně.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od PlusOne »

Pokud někdo přemýšlí, zda levné pneu ano či ne, možná mu pomůže moje zkušenost....na léto jsem koupil Nexen N8000, nic extra jsem nečekal - a za ty necelé dva litry za gumu 225/40/18 mě příjemně překvapily - na suchu super, na mokru taky, úbytek vzorku velmi pozvolný, najeto cca 5.000 za různých podmínek po různých površích, a zatím mě nezklamaly ani jednou...co by někomu mohlo vadit, je vyšší hlučnost, tohle neřeším, co vadí mě je to, že se gumy "prosedají", mají měkčí bočnice a klidně i přes noc si trochu sednou, dost na to, aby cca 300-400 metrů po rozjezdu bylo cítit lehké klepání ve volantu. Poté OK. Plus díky měkčím bočnicím má zadek při prudším manévru ve vyšší rychlosti tendence se mírně zavlnit - ale zatím jsem ho i při hodně prasáckém zacházení neutrhl, takže je to spíš o tom, co snese řidič, než guma - ta je bez připomínek...

Pokud se někdo poohlíží po levnějším obutí, s těmihle pneu nejspíš chybu neudělá, já je můžu jen doporučit, a každopádně je pořídím znova.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mastibruch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 870
Registrován: 24.12.2012 13:46

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od mastibruch »

No já koupil Wanli S1063 a zatím na nich mám najetých pár kilometrů ale hned po koupi byly celkem průtrže mračen, tak jsem je zkoušel a celkem v pohodě. Jinak co se mi na nich líbí je to že jsou strašně tiché a taky samozřejmě cena 1316kč za 225/45/17. :D
VW PASSAT B5,5 2.8v6 4MOTION LPG 2002 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=268788" onclick="window.open(this.href);return false;
Citroen C4 1.4 LPG 2009

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od Tomášek »

tak ja prvnich 200km na Membat, vyvazeni naprosto standartni, jsou hezky tichy, tak uvidime, co se bude dit :)

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu Membat Passion - zkusenosti?

Příspěvek od d.d.t33 »

Nevim ale po mych zkusenostech uz bych cinu na aute nechtel :cry: .Dokavad je dobrej vzorek a je voda jde to ale zkus si zajet nekam na volnou plochu(se dvama autamam stejnejma ) a zacit tzv. panicky brzdit a uvidis ten sakra rozdil oproti jinym gumam ,jako kdybys jezdil v zime s letnakama :lol: a nebo vem nejakou zatacku na mokru trosku rychlejs.Ted jsem zkusil barumky b2 a na auto uz nikdy ta guma se normalne ztraci pred ocima :fool: ale koupil jsem je za dobrej peniz noco.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“