kod k NDF II

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
bilix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.04.2014 09:28

kod k NDF II

Příspěvek od bilix »

Ahoj lidicky potrebuji pomoct,koupil jsem od znameho MDFII,s auta co prodal,jelikoz mel k nemu jen manual a ne kod s mym autem se to nesparuje,nemuze mi nekdo pomoct zjistit kod??Podotykam ze auto kupoval na leasing tak o kradenou MDF II asi nepujde ,mam i win auta.Moznost je i takova zavolat do autorizaku a na cod se zeptat,to sme taky udelaly,ale nehorazne caviky s timto,upozornily nas nato za ale pokud nekdo v minulosti[napr.predch.majitel] koupil tuto navi nekde pod rukou muzou nam navi zabavit a poslat na nas policii,to se mi teda moc ryskovat nechce,dal chteji win plus TP, :fool: ,posledni moznost je hodit navi nejakemu guru na sul at se podiva do strev,ale spise by sem preferoval tu prvni cestu.Veskere navrhy o pomoc prijmam.dik :D

TeraBass
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 13.02.2010 08:00

Re: kod k NDF II

Příspěvek od TeraBass »

A to chces zjistit PIN pres nekoho, aby na sebe vzal prave tu zodpovednost a moznost, ze k nemu dorazi PCR? :) ...

bilix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.04.2014 09:28

Re: kod k NDF II

Příspěvek od bilix »

Prosím pokud někdo máte nějaké připomínky nebo si chete jen pokecat tak zvolte radši facebook,uvítal bych zde jen nejaké náměty a ne pičov :fool: .....omlouvám se za mí chování ,ale dovede mne naštvat takové odpovědi.Nevím co s tím a proto píšu zde jestly zná někdo nejakou možnost.

bilix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.04.2014 09:28

Re: kod k NDF II

Příspěvek od bilix »

:(

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: kod k NDF II

Příspěvek od ppfox »

nechápu, píšeš že kradená není, ale do VW se s tím bojíš :?: máš řekl bych 2 možnosti - buď to VW a nebo tady trochu pohledej a napiš někomu, kdo to umí a domluv se s ním - jo ale btw nečekej, že ti to někdo udělá za děkuju :roll: můžeš si vybrat třeba tady http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=28" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

bilix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.04.2014 09:28

Re: kod k NDF II

Příspěvek od bilix »

Poukd nechápeš tak si si divnej,čti co písu ,volal sem tam a řekli mi že pokud v minulosti radio někdo ukradl a namotoval ji do Auta co jste koupily(to se klidně může stát i vám při koupi staršího vozu) a zavezete ho s klidným srdcem do vw třeba na auktualizaci map a tam zjistí že je kradené,tak vám ho Pčr zabaví plus oplétačky ,to je to co právě nechci ryskovat přece jsem jen za nej dal nejaké peníze,dříve stačilo jen win a seriové číslo rádia,proto se ptám zda se popř. nědo může juknout zda je ok či kradené, seriové číslo a win vozu se kterého radio pocházý sem klidně napíšu.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: kod k NDF II

Příspěvek od tornado1 »

pust korunu a nechej to někomu udělat, budeš mít jistotu že o nic nepřijdeš
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: kod k NDF II

Příspěvek od ricom »

bilix píše:Poukd nechápeš tak si si divnej,čti co písu ,volal sem tam a řekli mi že pokud v minulosti radio někdo ukradl a namotoval ji do Auta co jste koupily(to se klidně může stát i vám při koupi staršího vozu) a zavezete ho s klidným srdcem do vw třeba na auktualizaci map a tam zjistí že je kradené,tak vám ho Pčr zabaví plus oplétačky ,to je to co právě nechci ryskovat přece jsem jen za nej dal nejaké peníze,dříve stačilo jen win a seriové číslo rádia,proto se ptám zda se popř. nědo může juknout zda je ok či kradené, seriové číslo a win vozu se kterého radio pocházý sem klidně napíšu.
jako můžeš nám prozradit co vlastně chceš ??
do autorizáku nemůžeš protože máš/nemáš čorovaný rádio.. budiž
nebo jsi drždukát, že nemůžeš zaject k někomu kdo ti zjistí pin kod a máš klid ??

jen pro tvé info nějaké MDF II či co to vlastně máš za rádio vůbec nikdo řešit nebude.. ani ten autorizák ani Policie..
a jinak když víš vin a sériové číslo vozu ze kterého se nachází jak může být tedy kradené..

stačí takto ?? tebe asi baví dělat věci složitější než-li jsou vid.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: kod k NDF II

Příspěvek od ppfox »

bilix píše:Poukd nechápeš tak si si divnej,čti co písu ,volal sem tam a řekli mi že pokud v minulosti radio někdo ukradl a namotoval ji do Auta co jste koupily(to se klidně může stát i vám při koupi staršího vozu) a zavezete ho s klidným srdcem do vw třeba na auktualizaci map a tam zjistí že je kradené,tak vám ho Pčr zabaví plus oplétačky ,to je to co právě nechci ryskovat přece jsem jen za nej dal nejaké peníze,dříve stačilo jen win a seriové číslo rádia,proto se ptám zda se popř. nědo může juknout zda je ok či kradené, seriové číslo a win vozu se kterého radio pocházý sem klidně napíšu.
a jinak jsi v pohodě? tvl jsi tady 1 den, gramatiku máš jak tydýt (běžně to nekomentuju, ale u tebe udělám výjimku, když dokážeš do jedný věty narvat asi 12 hrubek), máš 6 příspěvků a z toho 2 kde někoho napadáš a s tímhle skóre si mi troufáš napsat, že jsem divnej??? co chceš za radu? jako že sem flákneš VIN a číslo navi a někdo ti napíše kod? nebo ještě lepší dotaz - že ti tady někdo napíše jestli je kradená? jsi normální??? běž si opláchnout hlavu dostatečně studenou vodou a pak si to zkus všechno znova přečíst...

p.s.: reagovat nemusíš
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

bilix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.04.2014 09:28

Re: kod k NDF II

Příspěvek od bilix »

ok,je pravda že to asi dělám složitě,jinak sem čekal troch více vstříctnosti,neřešte to již tady,klidně to smázni.(co se týče gramatiky,nebydlím celý život v CR tzn má gramatika tutíš není 100%)jen pro vysvětlení.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: kod k NDF II

Příspěvek od ricom »

bilix píše:ok,je pravda že to asi dělám složitě,jinak sem čekal troch více vstříctnosti,neřešte to již tady,klidně to smázni.(co se týče gramatiky,nebydlím celý život v CR tzn má gramatika tutíš není 100%)jen pro vysvětlení.
vztřícnost by byla, kdyby to bylo od tebe normální požadavek.. tak nějak :thanks:

Odpovědět

Zpět na „Navigace“