odtok oleje od turba

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
darius1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2014 17:33

odtok oleje od turba

Příspěvek od darius1988 »

prosim o radu demontuju turbo a nevim jak odmontovat tu spodni (odtokovou) hadici od turba jestli pres ty dva imbusy nebo tu velkou matku ke ktere se neda vubec dostat, je na to nejaky spesl klic???? prosim o radu diky moc!!!!! :drinks: cele turbo uz mi drzi jen na te hadici......potrebuju ho dostat ven a vycistit...... thanks

Uživatelský avatar
kubina B5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 20.12.2010 20:53
Bydliště: Kvasiny

Re: odtok oleje od turba

Příspěvek od kubina B5 »

Jen ty dva imbusy :-)
Passat B5 Variant 1.9 TDI PD 85kw

Uživatelský avatar
Gielen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 31.01.2011 21:34

Re: odtok oleje od turba

Příspěvek od Gielen »

darius1988 píše:prosim o radu demontuju turbo a nevim jak odmontovat tu spodni (odtokovou) hadici od turba jestli pres ty dva imbusy nebo tu velkou matku ke ktere se neda vubec dostat, je na to nejaky spesl klic???? prosim o radu diky moc!!!!! :drinks: cele turbo uz mi drzi jen na te hadici......potrebuju ho dostat ven a vycistit...... thanks

Ahoj..
Já mam Passat B5,5 2,5 l TDI 110kw a taky jsem si lámal hlavu se spodní hadicí...a pořad jsem tam nakukoval jak ji povolit.. a jak mě to taky drželo jen na té hadici.. tak najednou cvak a bylo to venku. Normáně to u toho mého turba je tak, že je tam takovej "plechovej" nátrubek pevně držící na turbu.. a ten se nacvakne/zasune do te spodní hadice.

Takhle to mám já...Nevim esi to maj tak všechny turba..ale třeba to pomohlo..ahoj
WV Passat 2,5 TDI 110 kw B5,5 2003

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: odtok oleje od turba

Příspěvek od Sedlo01 »

Nenapsal kterej motor má, ale jestli PDčko tak jsou ze spoda dva šrouby na turbu a k tim se dá dostat dlouhou golou úplně v pohodě.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“