Composition Media - aktualizace

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Vzhledem k tomu, že to blbě tahá i fota kontaktů v telefonním seznamu, tak bych mirror Link neviděl už vůbec optimisticky. Přece si ne odstřelí svoje navigace :-D

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od semacik »

Dado 75 : rad sa na to podujmem :D ak bude ten subor .... cakam nanho nedockavejsie ako na svoje nove kolesa. ...:(

Zmeski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.02.2014 20:41

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od Zmeski »

Hosi, ti z Vas, kteri tajne doufaji, ze jim MEDIA-IN pojede s COMPOSITION MEDIA radiem tak maji bohuzel smulu.
Tato konfigurace neni mozna. Overoval jsem u prodejce, auto jsem musel objednat bez :-/

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od buress »

Majitelé Comp. Media, můžete sem prosím napsat jaké máte HW konfigurace a verze SW ve svých rádiích? Dnes jsem byl na servisu a i když mám verzi SW 01xx tak prý není možná aktualizace, protože prý novější neexistuje. Na netu jsem však našel zmínky o verzích 04xx a chci to dál řešit se servisem, protože mi rádio dost zlobí a nemá určité funkce popisované jinými uživateli co koupili auto později než já..
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Fw 0421 G7 Variant 4motion, dodání 3/2014

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Ještě je potřeba se podívat, jaká je verze Hardware, mám HW 04. K tomu se asi vztahuje pak ten fw.... viz. Předchozí

tomval
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 03.03.2014 12:44

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od tomval »

Mám taky HW: 040; SW: 0421
Zajímavý je, že codec médií mám N/A, tzn., pokud by se sehnal pouze odpovídající codec mohl by každý pouštět soubory teoreticky v jakémkoliv formátu.

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Codec mám taky n/a

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od slezacekm »

buress píše:Majitelé Comp. Media, můžete sem prosím napsat jaké máte HW konfigurace a verze SW ve svých rádiích? Dnes jsem byl na servisu a i když mám verzi SW 01xx tak prý není možná aktualizace, protože prý novější neexistuje. Na netu jsem však našel zmínky o verzích 04xx a chci to dál řešit se servisem, protože mi rádio dost zlobí a nemá určité funkce popisované jinými uživateli co koupili auto později než já..
Můžeš prosím napsat, které konkrétní věci na rádiu zlobí a které funkce nefungují?
Jinak mám HW: 040, SW: 0421, kodek: N/A

Uživatelský avatar
MazyFM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 19.11.2013 21:03

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od MazyFM »

Já mám:
HW: 040
SW: 0421
kodek: N/A

Nezůstává mi zapnuta funkce automaticky vypnout po 10-ti vteřinách displej radia - v momentě kdy vysunu klíč ze zapalování a znova nastartuji funkce je deaktivována.
VW Golf VII Variant 1,6 TDI 7DSG Highline

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od buress »

slezacekm píše:Můžeš prosím napsat, které konkrétní věci na rádiu zlobí a které funkce nefungují?
Jinak mám HW: 040, SW: 0421, kodek: N/A
http://uloz.to/xU7r6HKw/img-1089-mov" onclick="window.open(this.href);return false;

Na přiloženém odkazu je cca minutové video kde je vidět jak mi problikává uložená stanice. To by mi až tak nevadilo, ale ve chvíli kdy jí poslouchám a chci přeladit směrem doprava nebo doleva tak mi skočí volba na začátek seznamu. Problikávání také způsobuje vymazání LOGA stanice. Dočetl jsem se zde, že rádio by mělo ukládat loga stanic automaticky pokud je stanice vysílá, ale to u mě nefunguje. Další uživatelé zde píší, že po připojení apple zařízení do USB dojde k propojení s knihovnou v zařízení a načtení knihovny do rádia - díky tomu se již k tomuto rádiu nedá objednat media in konektor, ale u mne se telefon pouze nabíjí a k propojení nedojde (zkoušeno s iphonem 4, 4s, 5, ipodem touch 4 a ipadem 2.. Při spojení přes BT se mi nenačítají obrázky od kontaktů a ve chvíli kdy mám hodinky se smart funkcemi na BT4 tak při hovoru dochází k hrozné vazbě a nezbyde nic než hodinky vypnout (zkoušeno zatím s GARMIN FENIX1, FENIX2, Approach S4). Pokud sedám do auta a je více jak 2 stupně pod nulou nedá se ovládat dotyková vrstva a rádio zlobí i při pokusu ovládat jej z volantu nebo pomocí tlačítek... Možná si na něco ještě vzpomenu a dopíšu to sem. Velmi mě zklamalo, že podle servisu není novější verze která by tyto chyby řešila.

číslo zařízení: 5GOO35819
Hardware: 039
Software: 0142
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Zmeski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.02.2014 20:41

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od Zmeski »

tak to reklamuj :)
a stuj si za tim...pokud se to sere timto zpusobem...

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Reklamace. To není radio z eBay, dyť je tam doplatek osm litrů, tak ať se snaží.
Je to evidentně Ausschuß.

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od slezacekm »

taky bych to viděl na reklamaci.
moje závady jsou akorát to, že také nezůstane aktivovaná funkce vypnout displej po 10 sekundách
jinak iphone4 mi též jen nabíjí, ale mám pocit, že ti uživatelé, kterým to jde procházet adresářovou strukturu, mají rádio Discover Pro

Uživatelský avatar
buress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 15.03.2013 21:25

Rádio Composition media - aktualizace - dotaz

Příspěvek od buress »

Podle mě to fungovat musí, protože USB má být plnohodnotná náhrada MEDIA IN konektoru.
VW GOLF VII 1.2 TSI 77KW Comfortline + mlhovky, PreCrash, multifunkční volant, rádio Composition Media, nově originál tažné WESTFALIA

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“