výměna oleje

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
vasek.hofman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2014 19:55

výměna oleje

Příspěvek od vasek.hofman »

zdravím, koupil jsem si před týdnem touarega R5 a chci se zeptat po kolika km se musí měnit olej?? někdo mi tvrdí po 10.000km někdo zase po 15.000km atd...

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: výměna oleje

Příspěvek od ojik »

Pokud k tomu nemas servisni knizku(asi nemas,protoze byva u toho navodu,ktery jsem ti posilal :D )Tak ho vymen hned.Buh vi,kdy to kdo menil.A verit nalepce o vymene nekde v Italii....Jinak menis podle druhu oleje.10000 normal,20000 longlife(aspon ja to tak delam).Vymen si i filtr oleje(nejlepe co 5000),palivovy filtr,vzduchovy filtr,kabinovy filtr.hoj.

kapo.daf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.04.2014 15:14

Re: výměna oleje

Příspěvek od kapo.daf »

vasek.hofman píše:zdravím, koupil jsem si před týdnem touarega R5 a chci se zeptat po kolika km se musí měnit olej?? někdo mi tvrdí po 10.000km někdo zase po 15.000km atd...
ahoj ja som teraz menil.das tam 9l oleja ja davam castrol 5W30 long life na 20000km vymen aj filter olejovy palivovy vzduchovy kabinovy.vsetko ma to vyslo na 150uer svojpomocne.neni to veda

Odpovědět

Zpět na „Touareg“