Predni svetla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

GOLFÁK píše:Neřek bych, ze jsou hezčí než origo, holt každýmu se líbí něco jiného. Ale i tak budeš mít problémy se zapojením, tyto světla budou mít konektor co maj klasický světla, takže náklon ti stále fungovat nebude. A počítej stim, že ty světla nebudou nějak moc dobře svítit.
Děkuji za odpověď. Právě o to mi šlo, proto sem se nejdříve ptal, jestli se dají sehnat ty samé , ale už s xenone. Jestli je to tak, tak hold seženu origo zeminy. :-)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Predni svetla

Příspěvek od duduh »

marfy8 píše:
duduh píše:(nutný ostřik a autoregulace)
Když tam dá HIDky, tak mu je ostřik a auto regulace k hoWnu, protože tam bude mít HIDky, které tam mít nemůže...
:? :idea: Stále se bavím o xenonech.Proč by tam nemohl namontovat xenon?Dělá se to do čoček běžně i bez regulace (je ruční) a nalepí se jen atrapa ostřiku.A HIDky již nefrčí.Alespoň u nás.PČR po nich jede.Hodně světla,starší autí = jdeš bokem = problém.A nejsou to blbci.Stačí když ti řekne ať přepneš dálku a tlumené a :roll: podívá se na žárovku.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Predni svetla

Příspěvek od marfy8 »

Prosímtě dej mi odkaz na ten tvůj xenon co by tam měl namontovat... Do čočky prostě legálně nemůže namontovat nic jiného než výrobcem předepsanou žárovku. Když chce xenon musí mít origo světla pro xenon a ty další kok0tiny kolem.
Když bude mít nějakou přiblblou čočku s led páskem musí tam prostě mít H4/H7 . Tečka konec...

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

Ale já nemusím mít atrapu ostrikovani když mám ostrikovani, on tam xenon byl, ale koupil sem to s klasickými svetly.. tak sem mysle že bych sehnal xenony s led páskem, ale asi to nejde

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Predni svetla

Příspěvek od duduh »

TO marfy8: :? :idea: Stále se bavím o xenonech a né o bixenonech,HID atd.A to co patří ke xenonům vím.A nějaký ten odkaz na montáž xenonů do parabol si pohledej sám zde na FORU.

TO Karbi 69: :P Jestli tam ovšem nemáš jen ty záslepky.Stříká ti to na ta světla?Musí tam být tlakové hadice,trysky,další čerpadlo....V provedení xenon (né BI..,HID..) se to asi nedělá. :wink: Určitě by byla cena někde jinde.Musí tam být tedy hodně věcí ještě okolo jak jsem již psal.Maximálně to bude tedy v tom BI..HID...provedení,ale to si můžeš udělat i do těch co se ti líbí.Jestli chceš koupit origo xenony tak se nejdříve podívej k přednímu a zadnímu kolu zda je tam autoregulace sklonu a jestli je v autí i ŘJ pro xenon.Konektory se dají zase za nějaký peníz dobastlit.Našel jsem dokonce i zapojení.
Tedy je to o tom jak řekl vtuni:je to o tom co chceš......a kolik do toho chceš dát peněz.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Predni svetla

Příspěvek od marfy8 »

duduh píše:TO marfy8: :? :idea: Stále se bavím o xenonech a né o bixenonech,HID atd.
Ty se bavíš o xenonech a HID je podle tebe co? ... Je to přestavbová sada s výbojkou co je naplněná xenonem. Sám ses do toho zamotal a já bych si ty tvoje výmysly měl teď hledat :laugh: :laugh:

Všechno alternativní co namontuje do světla s tím LED páskem je dodělávka, která tam nemá co dělat. Ikdyby vybrakoval z originálního světla startér a výbojku, tak ji prostě do jiného světla nemůže namontovat! Já nevím jak ti to už mám vysvětlit a už na to ani nemám náladu. :fool: :fool:

Takže na Karbiho 69 otázku: Jestli se dají ty světla sehnat s xenonem.?
Né nedají! Ale můžeš si tam narvat nějakou HIDkovou sadu, která ale není legální. To už je tvůj boj.
Fakt netuším jestli jsem to napsal dost srozumitelně i pro tebe duduh. Okecej si to ve stylu jak ty umíš...

Jediný xenon co tam může mít je tohle! ..:
Obrázek

___
To samé jak si házel moudra o těch rušičkách GPS... Jenže pak se ukázal někdo kdo tomu opravdu rozumí a dělá profesionálně a utřel tě na plné čáře jaké si tam žvatlal nesmysly. Já taky nevím všecko, když jsem něco dělal na svojem autě poradím ale nic netvrdím na 100% . Ty si valíš jen ty svoje příručky a všechny poučuješ. Howg!

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Predni svetla

Příspěvek od Karbi 69 »

Mě stačilo napsat hned na začátku ne nedají. To co máte mezi sebou me nezajímá, :-D... Takže jdu schanet ty origo. :-D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“